KSIĘGA GOŚCI

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP 100.24.122.228.
72 wpisy.
Monia Monia napisał/a Maj 1, 2018 o 11:56 am:
Grażynka pojawiła się w moim życiu w 2014 roku i od tamtej pory jest moim Aniołem. Podpowiedziała mi, w jaki sposób mam sama ze sobą pracować, żeby w moim życiu pojawiła się harmonia. Wyciągnęła mnie już nie raz z niezłego bagna. Mogę na nią zawsze liczyć. Dzięki Grażynce czuję się bezpiecznie. Jestem wdzięczna, że mogłyśmy się poznać.
Kasia Kasia z Zielona Góra napisał/a Maj 1, 2018 o 11:49 am:
Pani Grażyna zadzwoniła do mnie i wiedziała więcej niż ja sama, podała dokładnie moje cechy charakteru, zachowania, zarówno moje jak i osoby na której mi zależy. Doradziła nie tylko najlepsze wyjście z danej sytuacji ale także jak ona się zakończy. Jest to bardzo spokojna osoba, przy której najtrudniejsza sytuacja wydaje się do rozwiązania, od teraz mam nadzieję, że wszystko się ułoży dzięki Pani 🙂
Kasia Kasia z Mansfield napisał/a Kwiecień 29, 2018 o 3:14 pm:
Szczerze polecam P.Grazynke to bardzo ciepła i serdeczna osoba ,opis mojej osoby w wiekszosci bardzo sie zgadzal ,w tym roku mielismy wrocic do Polski i tez z tego powodu pisalam do pani Grazynki o porade jak sie potoczy zycie w Polsce ,wyjazd przesunal sie o rok 😉co tez p.Grazynka opisala piszac ze beda przesuniecia.Jestem bardzo zadowolona z porad i pewnie jeszcze skorzystam bedac juz w Polsce ,a czy sprawdzi sie przepowiedziana przyszlosc to sie dopiero okaze 😊Dziekuje Pozdrawiam serdecznie i sciskam😍
Grażyna Grażyna napisał/a Kwiecień 29, 2018 o 6:12 am:
Beata;
Pani Grażyno. Jestem wdzięczna i serdecznie dziękuję za siłę, którą dała mi
rozmowa z Panią. Siłę do trwania przy swoich przekonaniach. Za wiedzę i
wiarę, że upragnione zmiany nadejdą. Że przyjdzie ten moment, kiedy zrzucę
te "nie swoje buty" i w końcu wejdę na swoją drogę. Teraz zaś jest czas aby
się do tych zmian przygotować. Tak też czynię. Ta wiedza daje mi siłę aby
wzrastać (choć różnie z tym bywa hehe), pomimo przejściowych! sytuacji
układających się nie po mojej myśli. Żeby nie było tak kolorowo, to
otrzymałam również informację, że w tym procesie zmian nie obędzie się bez
trudu i walki, ale i nad tym popracujemy, mam nadzieję, jak przyjdzie pora.
Wiem, że to nie jest przypadek, że zwróciłam się akurat do
Pani o pomoc, bo przypadki nie istnieją. Na wspomnienie odbytej rozmowy
jestem wciąż niezmiennie wzruszona. Tyle ciepła i miłości na mnie spłynęło
od jednej osoby, że unosiłam się przez kilka dni nad ziemią. Właśnie takich
kontaktów pragnę. Te niechciane niech idą w zapomnienie. Jest Pani aniołem
w ludzkiej skórze, Pani Grażyno. Życzę Pani opieki Wysokich Energii i
życzliwości ludzkiej 🌻. I sobie również.
Grażyna Grażyna napisał/a Lipiec 6, 2017 o 5:35 am:
Dzień dobry Pani Grażynko.
Jest postęp w sprawie z Pauliną. Zaraz po kontakcie z Panią rzeczywiście zaczęła się od Kasi odsuwać. Początkowo trochę z agresją, ale teraz już całkiem. Znalazła sobie nowe towarzystwo i niestety nową ofiarę.
Jeszcze próbuje mieszać Kasi w życiu buntując jej znajomych, ale mam nadzieję, że jej się to znudzi.
Z pryszczami jest nadal źle, ale może zacznie się uspokajać.
Zastanawiałam się czy może dla mnie ma Pani jakiegoś misia, bo też sobie nie radzę ze sobą.
Pozdrawiam i dziękuję. Ania.
Kasia Kasia napisał/a Maj 24, 2017 o 2:11 am:
23.05.2017

Pani Grażynko chciałam powiedzieć jeszcze jedną rzecz uratowała mi pani życie częściowo dlatego że wycofuje się z kupna tego domu który pani wysłałam dzięki pani wskazówkom że będą przeciągnięcia sprawdziłam wszystko dokładnie i faktycznie gdybym ja go kupiła to bym była zablokowana na dobry rok przez problemy jakie są w mieście z tym domem chciałam powiedzieć DZIĘKUJE ,DZIĘKUJE,
DZIĘKUJE
Monia Monia z Łódź napisał/a Czerwiec 14, 2016 o 2:27 pm:
Od jakiegoś czasu obserwuję pracę Grażyny. Interesuje mnie jasnowidzenie od ponad 25 lat. Ponieważ sama posiadam pewne wrodzone umiejętności chciałam poznawać przyczyny, sposoby, możliwości korzystania z tego typu talentów przez innych. Lata studiów nad tym fenomenem, a zarówno umiejętności jak i wiedza rosną. Kiedy poznałam Grażynę znałam już wielu wybitnych uzdrowicieli, jasnowidzów i doradców - tych korzystających z pomocy różnych nauk i tych bazujących tylko na swoim darze. To co zaskoczyło mnie w działaniu Grażyny to całkowita i bezgraniczna czystości intencji, czyli coś co powinno być podstawową zasadą wszystkich pomagających innym. Natomiast to co wprawiło mnie w osłupienie, to jej umiejętność dostosowywania rzeczywistości do naszych potrzeb. Przez 25 lat przebywania z różnymi ludźmi w Polsce i za Granicą nie spotkałam się z takim darem. Niektórzy wpływają na losy innych ingerując w ich przeznaczenie i drogę. Grażyna widzi co się wydarzy, co było i co jest teraz. Potrafi w momencie zobaczyć wszystkie alternatywy i rozwiązania. Wie jakie zdarzenia przyniosą jakie konsekwencje. Wystarczy mały drobiazg zmienić, aby nasze pragnienie się spełniło. Grażyna wie co to za drobiazg. Kiedy daje komuś wskazówkę to tak jakby wręczała prezent spełniający wszystkie marzenia. Kiedy mnie zobaczyła wiedziała o mnie więcej niż ja sama o sobie. Dziwna to postać sama w sobie, niespotykana, niezwykła, wyjątkowa.

Dom, w którym nie ma relacji rodzinnych, Dzieci, które mają problemy, brak pieniędzy, niepokój o jutro wszystko można zmienić bez użycia czarów, magii, czy innych ingerujących sposobów. Poprosiłam Grażynę o wsparcie w kwestii egzaminów. Dlaczego świat cały nagle stał się sojusznikiem, przyjacielem, pomocą, jakby niebo całe było wsparciem?. Trudno to opisać. Każdy z nas jest w czymś dobry. Grażyna jest jak przedstawiciel światła, wręcza narzędzia do naprawy rzeczywistości.
Agnieszka Agnieszka napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:45 am:
Podziękowania

Grażynko pojawiłeś się w moim życiu tak po prostu. Nasze drogi przecięły się i stałaś się mi bliska.
Dziękuję za wsparcie, ciepło i dobrą radę. Za ogromną miłość, którą mnie obdarzyłaś. Za to, że pokazałaś mi czym jest miłość, bo miałam bardzo spaczony obraz i nie wiedziałam co to znaczy kochać. Jesteś moją podporą kiedy słabnę, ale mały kamyczek przypomina mi, że cały czas przy mnie jesteś. Że czuwasz i tak naprawdę nigdy nie jestem sama.
Kiedy po raz pierwszy Cię usłyszałam dałaś mi nadzieję powiedziałaś " idą zmiany, jesteś na dobrej drodze, wszystko się ułoży". Z tą nadzieją wstaje co rano... codziennie powtarzam sobie w myślach, przed lustrem i na głos ...dam radę, bo jestem dzielna, bo jestem odważna, bo jestem piękna i życie jest piękne każdego dnia.
Dziękuję za ogrom energii, wiedzę i cierpliwość. Jesteś jak Anioł Stróż 🙂 pomarańczowy płomyk w szarości dnia.
Agnieszka z Gdańska
Grzesiek Grzesiek napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:44 am:
Co ja mogę napisać ponad to co już jest napisane. Jesteś piękną istotą. Mógłbym sobie tłumaczyć ze wszystko się zmienia bo sam to zrobiłem własnymi rekami i tak zapewne jest ... ale skąd pojawiła się siła która mnie do tego pcha i ludzie którzy mi zaczęli pomagać? Pojawiają się z każdej strony a ja wiem ze bez nich nie dałbym rady robić tego co robię ? Nie do końca rozumiem jak to robisz ale czy musimy rozumieć jak działa elektryczność aby zapalić lampkę?
Grzesiek
Magdalena Magdalena napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:44 am:
Odzyskałam nadzieję...

Grażynkę poznałam dzięki wspólnej Znajomej na Facebooku. Byłam nieco zagubiona, miałam wrażenie, że moje życie utknęło w jakimś martwym punkcie. Miałam na swoim koncie kilka znaczącym zmian, lecz w pewnym momencie straciłam wiarę w ich sens. Miałam ogromne problemy z finansami na co dzień, czułam się samotna i wiecznie zmęczona...przesypiałam popołudnia zamiast żyć i cieszyć się tym życiem?! Miałam już do czynienia z wróżkami, wróżbitami, jasnowidzami i innymi tego typu osobami. Nie zawsze z własnej woli, czasem odbywałam takowe sesje dla towarzystwa. Byłam jednak nieco sceptyczna w tych kwestiach, a wychodząc z takiego seansu, miałam poczucie straty pieniędzy i czasu. A co gorsza, w moim życiu nic się nie zmieniało. Grażynka, już od pierwszego kontaktu ze mną, skrupulatnie zabrała się do pracy. Nie miałam pojęcia, jak ogromnej wiedzy wymaga to, co Ona robi dla innych. Po przygotowaniu opracowania na parę dobrych stron, połączyłyśmy się głosowo. Już od pierwszych minut czułam w głosie tej kobiety niesamowite ciepło i dobroć. Słuchałam Jej słów jak zaczarowana. I nie chodzi tu o fakt, tego co do mnie mówiła, choć był on niezwykle istotny, ale sposób w jaki traktuje człowieka, ujął mnie dogłębnie. Krok po kroku, dzięki bliskim mi osobom, ale i ogromnemu wsparciu Grażynki, odzyskiwałam wiarę w siebie i w to, że moje życie jest dobre. Z zaskoczeniem obserwuje jak wiele rzeczy, o których mi od samego początku mówiła ta niezwykła kobieta, staje się rzeczywistością. Oprócz wiary, odzyskałam nadzieję i uśmiech na twarzy. Stałyśmy się sobie bliskie....i mam nadzieję, że tak pozostanie. Jestem wdzięczna za to, że jesteś Grażynko!
Magdalena
Agnieszka Agnieszka napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:43 am:
2014-08-25
Agnieszka

Podziękowanie
Pani Grażyna, to wielki potencjał. Nie tylko widzi przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, ale wspaniale i konkretnie zajmuje się zdrowiem. Jeżeli konkretnie zależy nam na wyzdrowieniu-to nie odpuści, by tak się stało. Oczywiście do tego jest potrzebna nasza motywacja i współpraca. Potrzebowałabym dwóch stron, żeby opisać jak wielka pomoc i miłość płynie od Pani Grażyny-ale powiem w skrócie-jeżeli trafiasz do takiej osoby jak Ona, to nie jest to ani przypadek, ani ślepy los . To wspaniały zbieg okoliczności, który sprowadził do Ciebie Bóg i Anioły, bo "gdy wszystko wydaje się przegrane Bóg ma asa w rękawie" i tym ASEM jest Pani Grażyna. Dziękuję z serca to za mało, by wyrazić moją wdzięczność. Niech wszystko co robisz dobrego wróci do Ciebie zwielokrotnione i pomoc Twoja niech nigdy nie ustaje Aniele.
Jadwiga Jadwiga napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:42 am:
2014-08-25
Jadwiga

Dziekuję z serca !
Pani Grażyna potrafi tak dobrać odpowiednią terapię na TERAZ, żeby wszystko przebiegało jak najlepiej w powrocie do zdrowia. Pani Grażyna opracowuje diety przy przeróżnych schorzeniach, dopasowuje zioła , tak ,żeby nie kolidowały z lekami-jeśli ktoś je zażywa . Mnie Pani Grażyna wyprowadza z zaburzeń metabolicznych, które lekarz nazwał”zaawansowaną cukrzycą „-której oczywiście nie mam-bo moja trzustka jest zdrowa. Dzięki odpowiednio dobranej diecie chudnę, już około 8 kg ( ponad miesiąc stosowania diety ), cukier się stabilizuje i co mnie zupełnie zaskoczyło także ciśnienie się stabilizuje , na które leczę się od ponad 30 lat ( nadciśnienie). Dziś po niecałych 2 miesiącach stosowania diety i odpowiedniej dawki cynamonu-dokładnie ustalonej przez Panią Grażynę lekarz zmniejszył mi leki na nadciśnienie !!! Jestem taka szczęśliwa i wierzę, że pozbędę się w końcu ich w ogóle. I tych na ciśnienie i tych na cukier. Wszystkim serdecznie polecam porady Pani Grażyny, bo zajmuje się człowiekiem od początku do końca a nie po łebkach. Pani Grażyna to miła, ciepła osoba, pełna miłości. Życzę wszystkim takich fachowych porad pod okiem osoby pełnej miłości , wrażliwości i dobrego humoru. ". Dziękuję za wszystko z serca.
Michał Michał napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:41 am:
2014-08-27
Michał

Podziękowanie
Do Pani Grażyny trafiłem przez przypadek bo tak zdarzają się wielkie rzeczy. Chcę, aby takie przypadki zdarzały mi się codziennie ponieważ Pani Grażyna jest niezwykłą, ciepłą, pełna serca osobą.
Otrzymałem wiele cennych informacji, które pozwoliły mi się upewnić w słuszności drogi, którą podążam. Pani Grażyna to osoba
o charakterze dawcy. Przede wszystkim daje w zamian nie oczekując nic. Dlatego warto takiej osobie dać pieniądze w podziękowaniu za jej wsparcie. Jeśli ktoś inwestuje w siebie to pomoc Pani Grażyny jest wydatkiem, który zwraca się po stokroć.
Ja z ogromną ochotą robię co podpowiada mi Pani Grażyna bo wiem, że jej sugestie są trafne i pomogą mi znaleźć poszukiwaną równowagę w życiu i osiągnięcie celu życiowego.
Pani Grażyno dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła do tej pory i już nie mogę się doczekać kolejnej naszej rozmowy przez telefon.
Anna Anna napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:41 am:
2014-08-30
Anna P.

Dziękuję
Pani Grazynka, to niesamowita kobieta. Ma tyle ciepla i milosci, ze pewnie by podarowala je wszystkim ludziom na swiecie i jeszcze zostanie duzo jej. Ciesze sie ogromnie, ze mam Ja wsrod swoich bliskich i bardzo dziekuje. Pozdrawiam cieplutko.
Emilka Emilka napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:40 am:
2014-08-31
Emilka

Podziękowania
Pani Grażynka to wspaniała Osoba,niezwykle ciepła i serdeczna.Posiada niesamowity dar. Dzięki jej pomocy wróciłam do zdrowia,odzyskałam siłę i chęć do życia. Jestem ogromnie szczęśliwa i wdzięczna że spotkałam Ją na swojej drodze. Polecam tym którzy chcą wyzdrowieć jak również osobom szukającym właściwej drogi w życiu. Dziękuję Pani Grażynko z całego serca:-)
Janka Janka napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:39 am:
2014-09-01
Janka

Polecam
Pani Grażyna jest znakomitym "doradcą życiowym". Jej pomoc jest nieoceniona w każdej dziedzinie życia, zarówno w sprawach zdrowotnych, zawodowych, duchowych jak i prostych sprawach życiowych. Dzięki niej zaczynam lepiej rozumieć siebie i harmonizować swoje życie. A do tego cudowna aura jaka otacza Panią Grażynę i ciepło które z niej bije powoduje, że rozmowa z nią już jest terapeutyczna. Bardzo się cieszę że mogłyśmy się poznać:)
Fortuna Fortuna napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:39 am:
2014-09-02
Fortuna

Wdziecznosc
Jestem wdzieczna Bogu, Wszechswiatowi, Calosci ze trafilam na Pania Grazynke.Skromna , kompetentna, uczciwa i pelna troski. Polecam.Dziekuje z calego serca.
Aśka Aśka napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:38 am:
2014-09-03
AŚKA

Serdeczne PODZIĘKOWANIE
Pani Grażynka to nie człowiek...to ANIOŁ który czuwa nade mną o każdej porze dnia i nocy.Dzięki temu że uwierzyłam w jej dar i umiejętności jestem osobą szczęśliwą.Wydaje mi się że moi poprzednicy powiedzieli już wszystko i ja się pod tym podpisuję,ale chciała bym jeszcze wspomnieć o moim przypadku........Trafiając w ręce Pani Grażynki miałam duże problemy ze zdrowiem i z nadwagą,chorowało mi bardzo dziecko i żaden z lekarzy przez 3 lata nie był w stanie nam pomóc...I wtedy takiej pomocy udzieliła nam właśnie Pani Grażynka.Dzięki jej potencjałowi i tym jak umiejętnie dawała mi z dnia na dzień wskazówki schudłam 7kg w 2tyg.uregulowało mi się ciśnienie i spadł mi cholesterol,a co najważniejsze,że miałam mieć biopsję wątroby a teraz zrobiłam wyniki i wszystko jest dobrze....i mój 6letni synek od 5miesięcy również jest zdrowy co wcześniej było dla nas koszmarem...3 lata był na antybiotykach z bardzo małymi przerwami:-))))...Ja podałam tu tylko przykład zdrowia ale myślę że warto skorzystać z porad Pani Grażynki nie tylko jeśli chodzi o zdrowie ale w każdej dręczącej nas sprawie...JEST OSOBĄ WYŚMIENICIE UZDOLNIONĄ z sercem otwartym dla każdego zagubionego człowieka :-)))POLECAM wszystkim!!!!!!!a Pani Grażynce życzę z całego serca aby wszystko dobro jakie oferuje innym wróciło do niej z wielokrotnością...Pozdrawiam
Jula Jula napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:37 am:
2014-10-14
Jula

droga zawodowa - nasz potencjał
Pani Grażynka jest niebywale ciepłą i serdeczną osobą. O wielkim Sercu! Można czuć się przy Niej całkowicie swobodnie, co uważam jest istotne przy tematach dotyczących naszych bardzo osobistych spraw. Daje ważne wskazówki dla naszego rozwoju, z których warto skorzystać. Mocno wierzy w drugiego człowieka, tak mocno, że tę wiarę w niego „przenosi” energetycznie i w sposób automatyczny, co jest bardzo odczuwalne. Zwróciłam się do Pai Grażynki szukając swojej ścieżki zawodowej. Otrzymałam ważne dla mnie informacje o swoim potencjale, talentach. Pokrywały się one z moimi wcześniejszymi odczuciami i intuicją; wow! Warto skorzystać z rozmowy z Panią Grażynką i z jej wskazówek, by pełniej realizować się w życiu i doświadczać spełnienia. A oto przecież chodzi!!!
Tomek Tomek napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 9:37 am:
2014-10-21
Tomek

Podziekowanie
Bardzo miła i pomocna osoba. Na początku dość sceptycznie podszedłem do jej pracy, trwało to do momentu aż wszystko nie zaczęło się sprawdzać.Pomogła mi podjąć decyzje w sprawie moich dalszych poczynań zawodowych i nie tylko,także w aspekcie zdrowia sprawdza się świetnie.Dziękuje bardzo pani za pomoc w podjęciu decyzji dalszego rozwoju zawodowego tego właśnie potrzebowałem.