KSIĘGA GOŚCI

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP 18.232.171.18.
68 wpisów.
Vera Vera napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 8:58 am:
2015-08-02
Vera

Dziękuję Ci bardzo
Grazynko kochana, dziekuje Ci bardzo za opracowanie zdrowotne i konsultacje. Wszystko co mowilas o sprawach terazniejszych i przeszlych zgadzalo sie co do joty. Dizekuje Ci za wszystkie porady dotyczace tak zdrowia jak i zycia, na wiele rzeczy otworzylas mi oczy, w innych dopingowalas do dzialania. Masz niezaprzeczalnie wielki dar, ktorym dzielisz sie z tymi, ktorzy do Ciebie przychodza. Wierze, ze nie bez powodu mialam to szczescie spotkac Cie na mojej drodze. Niech anioly czuwaja nad T
Wera Wera napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 8:57 am:
2015-08-04
Aga

Wiara
Panią Grażynkę "podesłał" mi przyjaciel w momencie kiedy przeżywałam rozstanie z moim chłopakiem. Po otrzymaniu opracowania, które ukazywało wszystko tak jak było i jest a później po rozmowie z Panią Grażynką i uświadomieniu mi, że wszystko czego pragniemy może do nas przyjść...czekam
Dzięki Pani Grażynce jestem spokojna i nastawiona na pozytywne działanie i to co ma do mnie nadejść
CDN
Pozdrawiam
Norbert Norbert napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 8:56 am:
2015-08-30
Norbert

Serdecznie dziękuję
Serdecznie dziekuje Pani Grazynie. jej porady uchronily mnie przed strata wielu niemalych pieniedzy. Pani Grazyna, w bardzo rzetelny oraz zyczliwy sposob doradza, tlumaczy, ... jest osoba, ktora ma na celu dobro innego czlowieka. i nie mowie tutaj tylko o zalozeniach. drzemie w niej sila i moc, ktora zmusza osobe do pracy nad soba, nad spojrzeniem z innej perspektywy niz dotychczas, na wiele spraw.
jestem pod wielkim wrazeniem -wiedza na temat kazdej plaszcyzny zycia.

zycze wszystkiego najlepszego.
POLECAM.
Małgosia Małgosia napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 8:54 am:
2015-11-07
Małgorzata

Podziękowanie za odnalezienie zguby i o wiele więcej
Chciałabym ogromnie podziękowac pani Grażynce, która mi ogromnie pomogła w odnalezieniu zguby. Bardzo cennego dla mnie pierscionka. Byłam pewna, że juz go nie odnajdę i wówczas, gdy opisałam pani Grażynce problem, Ona wiedziała, gdzie on jest ! i że się odnajdzie! To cudowny dar, jaki Pani posiada i dzieli się z innymi. Niezwykle trafne zdiagnozowanie wielu spraw i bardzo cenne wskazówki, dzięki którym życie odwraca się wciąż na lepsze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i bardzo polecam innym.
Krystyna Krystyna napisał/a Czerwiec 1, 2016 o 8:53 am:
2015-11-15
Krysia

Grażynko z całego serca dziękuję
Dziękuję za rady , wskazówki.
Dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie duchowe.
Dziękuję, że znowu wierzę w siebie .
Dziękuję za tego kopa,którego od Ciebie dostałam i zaczęłam działać.
Moje życie szare zaczyna nabierać barw.
To co myślałem, że jest już niemożliwe
Jednak jest możliwe.
To dzięki Tobie kochana.
GRAŻYNKO jesteś WIELKA! !!
DZIĘKUJĘ
Monika P. Monika P. napisał/a Grudzień 18, 2015 o 1:25 pm:
Ponad rok temu pojawiła się w moim życiu Pani Grażyna Zygmunt. Sama mnie zaczepiła na facebooku. Początkowo wymieniałyśmy się poradami na temat leczenia naturalnego, a po jakimś czasie zaczęłyśmy rozmawiać o naszym prywatnym życiu. W tamtym okresie, nie wyglądało ona zbyt kolorowo. Malutkie dzieci ciągle chorowały, mąż alkoholik niszczył mnie psychicznie, ciągle brakowało pieniędzy, a wokół było pełno fałszywych przyjaciół. Dzięki wskazówkom Grażynki zaczęłam mocno pracować nad sobą. Wgląd w spokojną przyszłość i jej obecność duchowa przy mnie, dały mi siłę do ucieczki od męża. W tym momencie jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Jestem już po rozwodzie, z orzeczeniem winy po stronie męża, przyznano mi wysokie alimenty, dzieci są radosne, mam ciekawą pracę, którą lubię, same pomocne osoby wokół i piękne perspektywy na przyszłość. Kocham Grażynkę i dziękuję jej za wszystko. Pozdrawiam, przytulam i wysyłam buziaki.
Chuligan Chuligan napisał/a Grudzień 11, 2015 o 1:32 pm:
Małe wyjaśnienie

Kochana Grażynko, dziękuję Ci bardzo za skrypty runiczne, które dla mnie opracowałaś. Niektóre z nich zadziałały od razu i efekty były widoczne natychmiast. W innych przypadkach musiałam trochę poczekam lub jeszcze czekam, albo też efekty są, ale nie od razu wychodzą na powierzchnię. Wiele razy powtarzałaś mi, że muszę nauczyć się cierpliwości, że nie wszystko dzieje się od razu, że czasem efekty pojawiają się dopiero po jakimś czasie. No więc uczę się tej cierpliwości. Czasem mi się udaje, czasem nie. Ale wiem, że frustracja nie pomoże. Jeszcze nigdy się na Tobie nie zawiodłam i zawsze to, co mówisz jest zgodne z prawdą. Ufam Ci całkowicie.

Wróżenie z kart, przepowiadanie przyszłości, jasnowidzenie, skrypty runiczne, znaki... To wszystko to wielka odpowiedzialność. Osoba tym się zajmująca bierze na swoje barki ogromny ciężar, bo zmienia czyjeś życie. To nie jest zabawa. Wszystko to ma ogromną moc, z której nie zdajemy sobie sprawy. Dlatego musi to robić ktoś, kto się na tym naprawdę zna, kto jest do tego stworzony, ma dar. A Ty właśnie należysz do tego szacownego grona. Mogę Cię polecić każdemu z czystym sumieniem, bo wiem, że nikomu nie zaszkodzisz, a wręcz przeciwnie - dajesz z siebie wszystko i starasz się każdemu pomóc, jak tylko możesz. Ale ludzie powinni też wiedzieć, że nic nie przychodzi samo, że nie możesz dokonywać cudów, że muszą też sami w dużej mierze nad sobą pracować.

Dziękuję Ci jeszcze raz za Twoje serce i cenne wskazówki i życzę Ci wszystkiego, co najlepsze.
Anna Górecka Anna Górecka napisał/a Listopad 26, 2015 o 1:50 pm:
Wyjątkowi ludzie
są na świecie
co ogromne serca mają
z innymi dzielą się radością
oraz nieustanną miłością

wyjątkowi ludzie sercem patrzą na świat
szczere myśli mają

wyjątkowi ludzie
serce ogromne mają
chętnie pomagają

wyjątkowi ludzie
jak anioły zjawiają się
pomagać chcą

wyjątkowi ludzie
są na świecie
co ogromne serca mają
z innymi dzielą się radością
oraz nieustanną miłością

Krzysztof Pałka

Witam Cię tym wierszem Grażynko!

Tym wierszem, ponieważ należysz do wyjątkowych ludzi. Pomagasz innym, niesiesz nadzieję, spokój i radość w życie innych potrzebujących ludzi. Ja nazywam takie osoby...Ludzie o pieknych sercach.
Życzę Ci owocnej pracy...gdyż to jest praca...i radości z Twego daru i posłannictwa. Dzięki takim ludziom jak Ty, ten świat ma jeszcze barwy.

Dziękuję że Jesteś Słońce.

Pozdrawiam Cię serdecznie.