Dobre rady; oczyszczanie żył i naczyń.

Do  2 litrowego naczynia wsypac szklankę kopru włoskiego, 2 łyżki stołowe korzenia kozłka lekarskiego , 2 szklani miodu naturalnego.Zalać to litrem przegotowanej wody, postawić na malym ogniu, po rozpoczęciu wrzenia gotować 2 min. Potem odstawić i przechowywać w temperaturze pokojowej około 10 godzin. Potem przecedzić i przelać i trzymać w lodówce na najniższej półce. Pic po 1 łyżce stołowej 3 razy dziennie, na 30 min. przed jedzeniem , aż się mieszanka skończy. Kuracje przeprowadzamy raz w roku.

Zęby;

Od roku myję żeby nie pastami, które mają w sobie bardzo dużo składników chemicznych. Zęby myję sodą oczyszczoną. Jak to zrobić;

Łyżkę płaską sody oczyszczonej zalewamy wodą utlenioną, mieszamy i czyścimy zęby. Potem płukamy wodą. Taka pasta nie zawiera chemii , ani bakterii. Zęby i dziąsała wracają do zdrowia, jeszcze pięknie taka pasta usuwa kamień i wybiela zęby. Jeżeli mamy bardzo duże problemy z zębami jako dodatek do takiej pasty dodajemy koenzym Q10. Polecam jest to świetny sposób na piękne, zdrowe zeby i dziąsła.

Dodaj komentarz