Dobre rady; szklanka wody.

Porady dobrej wiedźmy; szklanka wody.

18/01/2016

Technika „szklanka wody”, czyli spełniamy życzenia od zaraz Emotikon heart

Napisz na kartce papieru myśloformę, na przykład:

„Jestem piękną kobietą. Mam wspaniałą osobowość. Promieniuję wewnętrznym blaskiem i miłością. Jestem napełniona światłem. Przyciągam mężczyzn. Mój mężczyzna znajduje mnie”…Tak naprawdę słowa mogą być dowolne, zgodnie z życzeniem i intencją, ważne, by intencja nie była budowana przez „nie”, oraz by była krótka, konkretna i na temat.

Postaw na tę kartkę szklankę wody. Potrzyj dłonie i poruszaj nimi zbliżając je do siebie i oddalając, spróbuj poczuć zagęszczoną kulę energii pomiędzy nimi. To twoja energia. Przybliż dłonie do szklanki, nie dotykając jej (podobnie jak w dwupunkcie). Wypowiedz w myślach albo na głos świadomie i z przekonaniem zapisaną myśloformę, najlepiej wizualizując ją dodatkowo w myślach. Następnie wypij wodę. Najlepiej powtórzyć rano i wieczorem. Ta metoda działa bardzo silnie i pochodzi z książki Wadima Zelanda „Transserfing realności” (nazwa w moim wolnym tłumaczeniu)

Woda przy pomocy słów bardzo silnie się programuje, dodatkowo umysł się programuje już w momencie napisania, wypowiadania i wizualizacji życzenia. Jeżeli była pomyślana intencja na uzdrowienie, taka woda zadziała niczym najsilniejszy lek.

Są znane naukowe eksperymenty z programowaniem wody, kiedy dzięki jednemu słowu woda stawała się uzdrawiająca, albo zatruta, zmieniała swoją strukturę krystaliczną.

Do tematu wody (ale w słowiańskiej mitologii) jeszcze powrócę, a na razie idę wypróbować „szklankę wod

Dodaj komentarz