Dobre rady; oczyszczanie.

OCZYSZCZANIE:

To sposób od dawien dawna praktykowany we wszystkich kulturach. Po dziś dzień stosują go zamawiaczki i „szeptuchy” na wschodzie kraju.

Jeśli podejrzewasz, że ktoś rzucił na Ciebie urok, nęka Cię czarami czy źle Ci życzy, poproś zaufaną osobę, by zdjęła z Ciebie to paskudztwo za pomocą jajka. Żółtko zawsze symbolizuje życie człowieka, a białko zewnętrzne okoliczności i wpływy. Z kształtu białka można odczytać różne figury, np. Trumnę, krzyż itp. Jeżeli są bardzo wyraźne, oznaczają, że ktoś poprzez czary chciał spowodować śmierć oczyszczonej osoby. Gdy białko jest bardzo mętne i przypomina mgłę lub chmury, prawdopodobnie ktoś za pomocą czarnej magii chciał doprowadzić tę osobę do rozstroju nerwowego, a nawet choroby psychicznej.
Wyraźne nitki, ciągnące się od żółtka aż na powierzchnię wody lub pęcherzyki wskazują miejsce zaatakowania konkretnych organów. jest to bezpieczny zabieg. gdy ktoś się na tym zna. Często ludzie robią różne oczyszczenia , wchodzą w naszą energię wewnętrzną. Nie mają pojęcia do końca , jak to działa. Nam się wydaje, ze dostaliśmy prezent , a niestety to był GRANAT, który bardzo nam zaszkodził.Można oczyszczać ściągając to co było na zewnątrz.Pomyśl , zanim zdecydujesz się na taki zabieg….

Zdjęcie użytkownika Jasnowidz- doradca życiowy.

Dodaj komentarz