Przeskocz do treści

Dobre rady; na czym polega moja praca.

MOJA PRACA:

UZDRAWIANIE DOMÓW I MIESZKAŃ
Czasami człowiek zastanawia się, dlaczego wchodząc do swojego mieszkania zaczyna źle się czuć. Powoli narasta w nim gniew i niepokój. Jego dzieci są pobudzone i nieposłuszne. Dorośli kłócą się między sobą. Nie można w nocy zasnąć, ani zrelaksować się w ciągu dnia. Ludzie i zwierzęta tam przebywające często chorują, a do tego wszystkiego ciągle coś się psuje. Pieniądze się go nie trzymają, albo nie chcą do niego przyjść.
Bardzo często okazuje się, że przyczyną tych wszystkich trudności jest zła energetyka mieszkania, w którym przebywa. Powodów tego może być kilka np. jakaś nieprzyjazna dusza została tam uwięziona, energia jest zablokowana lub krąży nieprawidłowo, pomieszczenia w mieszkaniu i ich zawartość jest niedostosowana do siatki bagua w feng shui, koloryt pomieszczeń nie jest dostosowany do kodu urodzenia poszczególnych domowników lub zostały nieświadomie otwarte portale z energią choroby czy nieszczęścia.
To wszystko można naprawić, poustawiać na nowo. Czasami wystarczą dwa dni, aby w mieszkaniu zapanowała harmonia, spokój i dobrobyt.
ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ OFERTY
Twoje mieszkanie lub dom zostaną uzdrowione, oczyszczone ze złych energii i odpowiednio zabezpieczone. Nareszcie będziesz mógł wziąć głęboki oddech i spojrzeć w przyszłość z optymizmem i radością.
JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ, NAPISZ NA MAILA:

gra-zygmunt@wp.pl ( tu też są ceny za usługi).

Mam nadzieję, że nagranie w jednej ze znanych telewizji przybliży temat mojej pracy.

Zdjęcie użytkownika Grażyna -  Jasnowidz.