Samo życie; podpis.

PODPIS;

Cechuje Cię umiłowanie życia. Jesteś dobra, łagodna i wielkoduszna, energiczna i pełna entuzjazmu. Potrafisz umilać życie innym ludziom. Masz lotny umysł oraz łatwość wysławiania się i komunikowania. Jesteś w „czepku urodzona”.Twój podpis zarówno dla celów urzędowych, jak i prywatnych może mieć tylko jedną wartość: 9 – daje przeznaczenie TRÓJKI, co oznacza obfitość darów losu dla Ciebie i dla Twojego otoczenia. Dzięki niemu staniesz się niesamowitym farciarzem, będziesz się cenić, a przy tym zaczniesz okazywać hojność i ofiarność, nieść pomoc innym.
Unikaj między innymi podpisów o wartości:
1 – daje przeznaczenie CZWÓRKI, co oznacza, że aby otrzymać godziwą zapłatę, trzeba się naharować więcej niż inni.
8 – może powodować zaniżoną samoocenę, konfliktowość i nadmierną hardość, a w dodatku okaże się, że otaczają Cię sami pseudo przyjaciele.
6 – daje przeznaczenie DZIEWIĄTKI, a to oznacza problemy rodzinne, obsesję na tle uczuć, zaniżoną samoocenę. Łatwo możesz też dać się wykorzystywać.
4 – może sprowadzić na Ciebie samotność, zamknąć Cię, podczas gdy, będąc TRÓJKĄ, potrzebujesz ludzi jak powietrza. Możesz też mieć problemy z wyrażaniem siebie.
Mój znajomy zmienił ostatnio nazwisko. Jest numerologiczną 7, postanowił, że zaczyna nowe życie. Zwrócił się do znanego numerologa. Ostatnio zadzwonił do mnie, inna osoba. Stał się agresywny, wszystko mu przeszkadza. Doszło do takich sytuacji, że zmiana ta spowodowała zagrożenie dla jego życia. Sprawdziłam dlaczego. Okazuje się, ze ma bardzo dużo jedynek i jeszcze więcej piątek w imieniu i nazwisku. Stał się apodyktyczny, balansuje na skrajnościach. Czy to był dobry pomysł? Nie wiem. A, że zmiana jest tak ogromna, to nawet nie potrafimy rozmawiać. W chwili obecnej najbardziej ukierunkowany jest na mamonę….

Zdjęcie użytkownika Grażyna -  Jasnowidz.