Przeskocz do treści

Sens życia; podpis.

ODPIS SIÓDEMKA:
 
Kosmicznym zobowiązaniem SIÓDEMEK jest zaprezentowanie ludziom swojej duchowej i filozoficznej koncepcji życia, aby im uświadomić ich własne więzy z wszechświatem.
Twoim osobistym wyzwaniem jest nauka, jak otworzyć się na ludzi, jak im komunikować swoje myśli i emocje, by uniknąć izolacji i samotności.
Twój podpis dla celów zarówno urzędowych, jak i prywatnych powinien mieć wartość liczby 3 – będzie lekiem na Twoje problemy z wyrażaniem siebie, pomoże Ci komunikować się ze światem. Pod czas gdy energia SIÓDEMKI jest mroczna, TRÓJKA napełni Twoje życie jasnymi barwami. Staniesz się atrakcyjna towarzysko, zacznie Ci się szczęścić.
 
Unikaj między innymi podpisów o wartości:
4 - nacechuje Cię hardością; Twoje kontakty z ludźmi staną się obcesowe i nieprzyjemne, a przy tym będzie Ci brakowało pewności siebie.
Inni będą Cię odbierali jako mroczną i arogancką.
6 - spowoduje huśtawkę nastrojów; przestaniesz mieć rozeznanie w swoich emocjach: z jednej strony będziesz mieć potrzebę, aby mówić o tym, co czujesz, a z drugiej - zamkniesz się w sobie, staniesz się osobą kłótliwą, zrzędliwą; grozi Ci samotność i depresja. 9 - ściągnie na Ciebie samotność i smutek. Ostatnio miałam sesję z panią, która zadziwiła mnie swoim komentarzem. Zdębiałam. Szukała osób, które zajmują się tak jak ja pomaganiem. Stwierdziła autorytatywnie; że pani, która bierze 5000 zł, to na pewno to co robi jest najlepsze w swoim rodzaju pomoc. A ja, że biorę tyle ile biorę to..... Tu temat się urwał. A co wy o tym sądzicie moi przyjaciele?