Przeskocz do treści

Samo życie; ataki.

ATAKI ENERGETYCZNE;

Gdy już nauczysz się zauważać informację w swojej głowie, że ktoś o tobie myśli, czyli gdy będziesz widział czyjąś twarz, cechę charakterystyczną lub słyszał imię konkretnej osoby wtedy, gdy ty o niej nie myślisz, to zwróć uwagę i zaobserwuj, jakie masz odczucia w ciele:

bóle głowy – ktoś nas próbuje zmanipulować, wciągnąć w swój filtr ograniczających przekonań; bardzo często jest to złość i gniew osób znaczących z naszego życia, która potrafi nawet odciąć nasze połączenie ze Światłem, doprowadzić do wypadku.
uczucie hełmu lub czepka uciskającego głowę – towarzyszy nieraz depresjom, najczęściej jest powiązane z podczepami istot astralnych i nieuporządkowaną sferą przekonań w różnych dziedzinach naszego życia,
odczucia „ciągnięcia” w okolicach narządów płciowych, kłucie – osoba, która o nas myśli posyła nam energię seksualną pożądania, oczywiście w sposób nieświadomy, ale to uczucie jest niezdrowe oparte tylko na pożądaniu, często też zazdrości i złości,
ciągnięcie w okolicy serca , ukłucia – miłość, ale w negatywnym wydaniu – ktoś nas kocha i chce mieć nad nami kontrolę, toksyczna miłość, bywa, że taka właśnie jest miłość matczyna. Z kolei uczucie ciepła w klatce piersiowej to miłość zdrowa, którą dostajemy od bliskich albo istot duchowych.
uczucie guli w gardle – ktoś chce, żebyśmy zamilkli albo sami sobie nakładamy zakaz mówienia z różnych powodów. Może też być spowodowane plotkowaniem i obmawianiem innych albo zbyt częstym kłamaniem.
ukłucia w stopy, ciężkie nogi – ktoś nas wykorzystuje materialnie lub jesteśmy w szkodliwym układzie, który nas ogranicza i nie pozwala ruszyć z miejsca.
ból lub kłucie w nerkach – ktoś nieustannie o nas myśli z zamiarem wymuszenia na nas określonego zachowania, chce nas do czegoś zmusić.
Piszę o tym, gdyż ostatnie dwa tygodnie nie były przyjemne.

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.