Przeskocz do treści

Samo życie; domy.

DOMY;

Jesteśmy bez przerwy bombardowani negatywnymi energiami od różnych ludzi i miejsc. Jeśli jesteśmy nieostrożni przyjmujemy te energie i powoli ciągle kumulując się stają się naszą własnością. Dodatkowo negatywne energie mogą podczepić się w naszej psychice i w bardzo wrażliwych miejscach, np. w sercu. Im więcej wkładamy duchowej pracy nad sobą, tym mocniej leczymy nasze psychiczne rany, wówczas jest mniej prawdopodobne, że te negatywne energie będą miały wpływ na nasze życie.Szczerze mówiąc, wszyscy jesteśmy winni psychicznych ataków, np.,przeklinanie na nieuważnego kierowcę, czy inny problem, to już jest atak, chociaż nie są to jeszcze ataki tego dużego kalibru. Jednak kreowane każdego dnia przez dużą ilość ludzi nadaje już im wielką siłę, która wcześniej czy później musi się gdzieś rozładować .... tam może być cięższy wypadek, czy inne nieciekawe zdarzenie. Ziarko do ziarnka i zbiera się miarka.
Jesteśmy bez przerwy bombardowani negatywnymi energiami od różnych ludzi i miejsc. Jeśli jesteśmy nieostrożni przyjmujemy te energie i powoli ciągle kumulując się stają się naszą własnością. Dodatkowo negatywne energie mogą podczepić się w naszej psychice i w bardzo wrażliwych miejscach, np. w sercu. Im więcej wkładamy duchowej pracy nad sobą, tym mocniej leczymy nasze psychiczne rany, wówczas jest mniej prawdopodobne, że te negatywne energie będą miały wpływ na nasze życie.
Sprawy mają się jeszcze gorzej, kiedy znajdziemy się w towarzystwie osób nasączonych negatywnymi energiami, szczególnie kiedy nie umiemy się przed nimi osłaniać. Atak psychiczny następuje wówczas, kiedy ta osoba wysyła negatywne energie na inną osobę, często przez wywoływanie w drugim człowieku poczucia winy.
Są również przyjaciele, którzy są mili dla ciebie, ale tylko twarzą w twarz, ale odwróć się tylko na chwilkę plecami zaraz wyślą w twoim kierunki ironiczny grymas, okażą wewnętrzną niechęć.
Nie każda negatywna osoba zaatakuje nas osobiście, chociaż jest bardzo negatywna, potrafi uczynić to przez inne osoby, rzeczy .... musimy umieć właściwie ją odszukać i oddalić ze swojego życia. Z kolei nie każda taka osoba potrafi się z tym pogodzić. Jest urażona, powoli dojrzewa w niej uczucie, że chce się zemścić. Wysyła do nas energię takiej nienawiści, że wali nam się całe życie. Ale jest to chwilowe, bo to co wysyłasz, to wraca.....

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.