Samo życie; dom.

DOMY;

Gratami są wszystkie te rzeczy, których już nie potrzebujesz, nie używasz lub nie kochasz. Niemal każdy z nas posiada swoją ulubioną rzecz, której od dawna już nie używa, ale której nie umie się pozbyć. To dlatego, że przywiązujemy się emocjonalnie do rzeczy i wmawiamy sobie, że te najbardziej przez nas lubiane jeszcze kiedyś mogą się przydać.
Graty to także niechciane prezenty i przedmioty, które dostaliśmy w przeciągu lat. Trudno jest się ich pozbyć, gdyż przypominają nam o osobach, od których je dostaliśmy.
Graty należą do przeszłości. Ty też wiążesz się z przeszłością, kurczowo trzymając się przedmiotów, których już nie potrzebujesz. Pozbycie się gratów daje ci wolność i pozwala iść do przodu.
Wejście do twojego domu jest niezwykle ważne.Wszystko, co utrudnia przepływ energii przez frontowe drzwi, utrudnia także życie mieszkańców domu. Gdy pozbędziesz się wszystkich gratów zalegających w tej przestrzeni, więcej chi wpłynie do środka i osiągniesz więcej szczęścia w codziennym życiu.
Można postawić kwiaty, czerwone lub fioletowe, bardzo dobra energia. Możesz sam sprawdzić stawiając kwiaty różnego koloru i patrząc na reakcję ludzi. Nie mogę ludziom wytłumaczyć, że mając bałagan w domu nie ma porozumienia między domownikami. Zawsze są zgrzyty i nieporozumienia. A szkoda…..

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.