Przeskocz do treści

Samo życie; moja praca.

MOJA PRACA:

Ostatnio zastanawiałam się, że jednym mogę pomóc a innym nie. Wszystkie osoby, które nie wymieniły się ze mną energetycznie, niestety... Ja nie mogę im pomóc, mogę czasami zaszkodzić, bo energia nie krąży.
Są też osoby, które nie mają ochoty na wspólna prace, albo idą na skróty a tak się nie da. Oto wpis od jednej z osób....

Pani Grażynko, dziękujemy Ci za Twoją opiekę i wsparcie kiedy wydaje się, że grunt wali się i pali pod nogami, Ty zawsze patrzysz i widzisz, że nie ma drogi bez wyjścia. Radzisz co zrobić, co zmienić, jak zmodyfikować swoje życie,swoje nawyki żywieniowe, swoją postawę, żeby iść właściwą drogą. Nigdy nie mówisz, że się nie uda. Zawsze motywujesz, że wszystko zależy od nas samych, nie od złotych środków . Każdy z nas jest złotym środkiem dla samego siebie. Umiesz to wydobyć z człowieka motywując go, aby ruszył "tyłek " i zaczął działać. Za te wszystkie rady, motywacje, serdeczność, ciepłe słowa, niech Bóg da Ci zdrowia, obfitości i niech zawsze Cię za rękę trzyma. Kochamy Cię. Agnieszka.

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.