Samo żucie; praca,

PRACA:

Mariusz napisał/a Maj 13, 2018 o 7:36 pm:
Do Pani Grażynki trafiliśmy szukając pomocy w sprzedaży nieruchomości przemysłowej. Dała nam najpierw kontakty do osób, które zawodowo zajmują się obrotem nieruchomości.
Poprosiliśmy ją o oczyszczenie tej nieruchomości. Podczas jej pracy dowiedzieliśmy się niesamowitych rzeczy i nieprawdopodobnej historii o tym miejscu. Od tego momentu w naszym życiu zaczęły się zmiany. Dostaliśmy dużo wskazówek i wiele musieliśmy się nauczyć. Nie było to łatwe dla nas. Wiemy także, że nie było to łatwe dla Pani Grażynki. Od momentu jej pracy związanej z oczyszczeniem nieruchomości minęły 3 miesiące. W tym czasie pojawiło się sześciu potencjalnych zainteresowanych nabywców. Wcześniej było tak, że nie było żadnego zainteresowania lub też osoba, która miała dojechać na spotkanie w ostatniej chwili się wycofywała.
Na obecnym etapie jesteśmy przepełnieni wiarą, że sprzedaż dojdzie do skutku w najbliższym czasie i będziemy mogli zmienić całe swoje życie na takie o jakim marzymy.
Cała sytuacja związana ze współpracą z Panią Grażynką w zakresie oczyszczenia nieruchomości i jej pomocy w zakresie znalezienia kupca spowodowała ogromne zmiany w naszym życiu. Po wielu wielu latach ciężkiej pracy i ogromie wyrzeczeń zauważyliśmy, że ucieka nam to co najważniejsze, czyli nasze życie. Zagubiliśmy się w naszych lękach o jutro i zatraciliśmy radość z życia. Dziś, powoli, przy bardzo starannej pracy i dzięki wskazówkom Pani Grażynki odzyskujemy wiarę w lepsze życie, pozbywamy się lęków i strachu, coraz częściej radość gości w naszym domu i w naszych sercach. Pomimo wielu trudności odzyskujemy równowagę i zaczynamy z powrotem cieszyć się życiem. Najtrudniejsza praca, to zmaganie się z samym sobą oraz zapanowanie nad emocjami. W tym tkwi cały problem.
Pani Grażynka wspierając nas wkłada w ten nasz sukces wiele wysiłku. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Wiemy, że to dopiero początek naszej nowej drogi i czujemy, że nasza współpraca przeradza się w prawdziwą przyjaźń.

Dziękujemy Grażynko za wszystko co dla nas robisz.

Ewa i Mariusz

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.