Przeskocz do treści

Samo życie; liczby.

LICZBY ANIELSKIE;

Anioł to ktoś w rodzaju pośrednika pomiędzy niebem a ziemią. Do komunikacji z tobą wykorzystuje anielskie liczby. O tym jak je interpretować dowiesz się z dalszej części tekstu.Liczby podobnie, jak wszystko inne mają swoją wibrację i specyficzny przekaz. Za pomocą liczb właśnie anioły się z Tobą komunikują. Wybierają taką formę przekazu, która jest dla ciebie zrozumiała na tym etapie rozwoju, na którym jesteś.
Interpretacja anielskich liczb nie jest sprawą prostą – przynajmniej na początku.
1
Jedynka to nowy początek, ambicja, kreacja, pozytywne myślenie, realizacja celów. Oznacza ona wezwanie do działania i idealną porę na realizację marzeń. Jeżeli w twoim życiu pojawiają się jedynki, to bądź pewna, że nadszedł idealny moment, żeby podejmować śmiałe działania, realizować projekty, czy podejmować decyzje w związku. Jedynka to także przypomnienie: twoje myśli tworzą rzeczywistość, wybieraj je mądrze.

2
Dwójka to zapewnienie, że wszystko jest w należytym porządku. Miej wiarę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, nawet jeżeli napotykasz chwilowe trudności. Wszechświat cię wspiera. Jeżeli wątpisz poproś anioły o siłę i wsparcie. Dwójka związana jest ze służbą, harmonią, dobrem, mądrością, zrozumieniem, wrażliwością, intuicją oraz pełnieniem życiowej misji.

3
Trójka to optymizm, radość, inteligencja, wzrost, energia. Jeśli otaczają cię trójki, to bądź pewna, że nie jesteś sama. W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie aniołów, czy świętych. Trójka oznacza także manifestację pragnień.

4
Kiedy otaczają cię czwórki wiedz, że anioły pomagają ci i wspierają cię. Czwórka pojawia się często, kiedy przechodzisz przez trudny okres w życiu (choroba, strata, rozstanie) lub wręcz przeciwnie, kiedy cieszysz się życiem. Anioły są z Tobą w każdej sytuacji. Przypominają ci także, że nie musisz wszystkiego robić sama. Możesz prosić o pomoc. Czwórka oznacza dobrą organizację, cierpliwość, zaangażowanie, lojalność, czy determinację.

5
Piątka zapowiada zmianę. Być może zaczniesz nowy rozdział w życiu. Wiedz, że anioły są przy tobie, żeby wspierać twój każdy krok. Liczba pięć może też oznaczać konieczność zerwania z przeszłością, po to, żeby zrobić miejsce na nowe. Jest to doskonała zachęta do robienia planów, wyznaczania celów i wprowadzania życiowych zmian. Piątka związana jest z życiowymi lekcjami i wyborami.

6
Szóstka przypomina o konieczności zachowania równowagi pomiędzy tym, co duchowe, a tym co materialne. Nie zamartwiaj się o pieniądze, ani o rzeczy materialne. Szóstka oznacza bezwarunkową miłość, empatię, równowagę, prostotę, szczerość i troskę.

7
Siódemka to liczba szczęścia. Wypatruj nowych możliwości i ścieżek. Jeżeli złożyłaś zamówienie do wszechświata i widzisz wkoło siódemki, to znak, że twoja dostawa jest w drodze. Siódemka oznacza także podnoszenie wibracji na wyższy poziom. Ta liczba związana jest z rozwojem duchowym oraz wewnętrzną mądrością.

8
Ósemka zapowiada coś nowego w twoim życiu – nową pracę, związek, pomysł, rozwiązanie, nowy etap. Kiedy otaczają cię ósemki, to dla ciebie dobry moment, żeby zacząć nowe przedsięwzięcie, projekt lub związek. Liczba ta, to zapowiedź sukcesu i bogactwa w połączeniu z wypełnianiem celu życiowego. To także przypomnienie, że bogactwo jest dla każdego i że warto być na nie otwartym i go wyczekiwać w różnych formach: miłość, pieniądze, kariera, zdrowie.

9
Dziewiątka oznacza koniec pewnego etapu życia, wypełnienie jakiegoś celu lub zadania. Jest to także sygnał, że pora zabrać się do pracy i zacząć pisać nowy rozdział. 9 oznacza także służbę dla ludzkości, poczucie misji, empatię, cel duszy oraz duchowe przewodnictwo.

Jeżeli widzisz liczby występujące parami lub trójkami np. 555, to oznacza, że wiadomość dla ciebie ma podwójną lub potrójną siłę. Potrójne piątki oznaczają więc, że zmiana, która cię czeka będzie ogromna i pewnie będzie dotyczyła kilku sfer twojego życia. 666, to może być znak, że anioły przywołują cię do porządku, bo za bardzo martwisz się o sprawy materialne.

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.