Przeskocz do treści

Samo życie; ataki.

ATAKI ENERGETYCZNE;

Jest XXI wiek. Postęp na każdym odcinku życia. A tu nagle okazuje się, ze można kogoś nawet zabić myślą lub rytuałem. Poznajemy różne osoby, są tzw. ludzie - materia, Ludzie- duch i ludzie -dusza. Ci pierwsi liczą tylko pieniądze i dobra materialne. Najgroźniejsi są ci drudzy. Rozwijają się duchowo, ale bacznie nas obserwują. Gdy mają z nas korzyść to wszystko jest w porządku. Natomiast gdy coś zrobimy nie po ich myśli i poczują się urażeni to zaczyna się totalna wojna. Chcą nas zniszczyć, wprost unicestwić. Za jakiś czas dostajesz informacje do swojej głowy, że to jest ta osoba, ciągle wymawiasz imię, niby pomyłkowo, widzisz jej twarz, to zacznij się raczej nad tym zastanawiać. Gdy już nauczysz się zauważać informację w swojej głowie, że ktoś o tobie myśli, czyli gdy będziesz widział czyjąś twarz, cechę charakterystyczną lub słyszał imię konkretnej osoby wtedy, gdy ty o niej nie myślisz, to zwróć uwagę i zaobserwuj, jakie masz odczucia w ciele:

bóle głowy – ktoś nas próbuje zmanipulować, wciągnąć w swój filtr ograniczających przekonań; bardzo często jest to złość i gniew osób znaczących z naszego życia, która potrafi nawet odciąć nasze połączenie ze Światłem, doprowadzić do wypadku.
uczucie hełmu lub czepka uciskającego głowę – towarzyszy nieraz depresjom, najczęściej jest powiązane z podczepami istot astralnych i nieuporządkowaną sferą przekonań w różnych dziedzinach naszego życia,
odczucia „ciągnięcia” w okolicach narządów płciowych, kłucie – osoba, która o nas myśli posyła nam energię seksualną pożądania, oczywiście w sposób nieświadomy, ale to uczucie jest niezdrowe oparte tylko na pożądaniu, często też zazdrości i złości,
ciągnięcie w okolicy serca , ukłucia – miłość, ale w negatywnym wydaniu – ktoś nas kocha i chce mieć nad nami kontrolę, toksyczna miłość, bywa, że taka właśnie jest miłość matczyna. Z kolei uczucie ciepła w klatce piersiowej to miłość zdrowa, którą dostajemy od bliskich albo istot duchowych.
uczucie guli w gardle – ktoś chce, żebyśmy zamilkli albo sami sobie nakładamy zakaz mówienia z różnych powodów. Może też być spowodowane plotkowaniem i obmawianiem innych albo zbyt częstym kłamaniem.
ukłucia w stopy, ciężkie nogi – ktoś nas wykorzystuje materialnie lub jesteśmy w szkodliwym układzie, który nas ogranicza i nie pozwala ruszyć z miejsca.
ból lub kłucie w nerkach – ktoś nieustannie o nas myśli z zamiarem wymuszenia na nas określonego zachowania, chce nas do czegoś zmusić.
POMYŚL........

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.