Dobre rady; ataki.

ATAKI ENERGETYCZNE;
Są negatywnymi formami myśli wysyłanymi do Ciebie przez innych. Myśli te mogą być kierowane do Ciebie ze świadomą intencją lub wysyłane omyłkowo. W wielu przypadkach osoba wysyłająca atak nie zdaje sobie sprawy, iż przysparza ból drugiej osobie. Jesteśmy bardziej otwarci na ataki myśli bliskich i znanych nam osób.
Ataki energetyczne mogą również zostać do Ciebie wysłane w formie przekleństw, uroków, klątw czy negatywnej energii rzuconej w Twoim kierunku. Jeśli te energie zostaną przez nieuwagę lub ze strachu przyjęte, mogą narobić wiele szkód w naszym życiu. Źródłem ataki psychicznego mogą być też zagubione duchy.Walka z atakami na energię psychiczną wymaga od nas odzyskania suwerenności w swoim życiu.
Dlatego też poświęć trochę czasu na położenie się, odpoczynek i przeskanowanie swojego pola.
Jeśli odczujesz drganie i brzęczenie w głowie, pulsowanie w skroniach lub w miejscu trzeciego oka, nudności w splocie słonecznym, ucisk i węzeł w jamie brzusznej, poczujesz się wyczerpany, bez energii i w stanie ogólnego zmęczenia, będziesz wiedział, że zła energia nadal Ci towarzyszy. Nie jest to żaden wymysł. Uważajcie na to, jacy ludzie są koło was. Ostatnio spotkałam się z moją znajomą po upływie pół roku. Byłam w szoku. Bardzo schudła i zmieniła się. Nie wiem nawet jak to nazwać, ale była aż czarna na buzi, nawet makijaż nie pomógł. Po jej wyjściu rozbolałą mnie głowa.

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.