Przeskocz do treści

Dobre rady; domy.

DOMY;

Jeśli często cierpisz na bóle głowy, zły humor albo jeszcze z powodu jakichkolwiek przykrych niespodzianek, należy pamiętać, że główna przyczyna tych problemów koncentruje się w domowym ognisku, a dokładniej w jego energii.
A więc porozmawiamy bardziej szczegółowo o tym, co stanowi naładowanie energetyczne w domu, jak to wpływa na jego właściciela i jak oczyścić dom z negatywnej energii, uwalniając się w ten sposób od wielu problemów i chorób.
Przyczyna może tkwić w niekorzystnym położeniu mieszkania, obecności osoby, która stale jest pogrążona w czarne myśli, lub związana z odwiedzinami domu przez tego, kto chce cię skrzywdzić. Często przyczyną złej atmosfery jest urok nałożony na mieszkanie, na ciebie.
Obserwuj swoje zwierzęta. One jak nikt inny o wiele lepiej czują obecność zanieczyszczeń obcych. W większości przypadków śpią u drzwi, a czasem i starają się mniej czasu przebywać w pomieszczeniu. Wszystko co jest w naszym domu, wpływa na nas, meble, obrazy, kolory i mieszkańcy. Zacznij przyglądać się co cię niepokoi, nie pasuje do ciebie energetycznie i zacznij wprowadzać zmiany. Gdy oglądam kody urodzenia ludzi to wiem czym taka osoba ma się zajmować, czy ma dobry związek i jakie ma finanse. Jak pracować, żeby zmienić relacje ze swoim dzieckiem. A co ciekawe, metody są proste, ale bardzo skuteczne.Warto...

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.