Przeskocz do treści

Dobre rady; oczyszczanie.

OCZYSZCZANIE;
Przestrzeń wokół ciebie może dać ci siłę albo spowodować twoje złe samopoczucie. Zarówno świat duchowy jak i fizyka zgodnie twierdzą, że wszystko jest energią. Twoje ciało, meble, ozdoby w twoim domu, wszystko bez wyjątku. Jedyna różnica to częstotliwość wibracji. Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, przez cały czas wchodzimy w energetyczne interakcje z naszym otoczeniem. Na pewno masz w domu przynajmniej jeden prezent, który przyjęłaś/ przyjąłeś z grzeczności lub obowiązku. Jak się czujesz kiedy koło niego przechodzisz? Najprawdopodobniej wzbudza on w tobie niechęć, być może nawet agresję. Patrzysz na coś, co jest z gruntu neutralne, jednak odczuwasz coś zupełnie innego. Tak właśnie działają elementy przestrzeni wokół ciebie.
Jednak przestrzeń wokół nas to nie tylko rzeczy fizyczne. Każde wydarzenie zostawia swój ślad w miejscu, gdzie nastąpiło. Wszystkie emocje i myśli pozostawiają energetyczny zapis w naszej przestrzeni. Na pewno chociaż raz weszłaś/ wszedłeś do pokoju, gdzie przed chwilą miała miejsce sprzeczka. Wszystko niby wyglądało normalnie, ale poczułaś/ eś się jakoś nieswojo. Został zaburzony twój spokój. Działa to oczywiście też w drugą stronę. Jeśli, na przykład, regularnie medytujesz w tym samym miejscu, ludzie, którzy będą cię tam odwiedzać będą zachwyceni. Natychmiast poczują się doskonale. Mogą nawet mieć wrażenie, że przed chwilą w tym miejscu zostały zrobione gruntowne porządki. To czystość energetyczna daje odczucie czystego pomieszczenia.
Przestrzeń wokół ciebie może stać się dodatkowym źródłem wsparcia. Wyobraź sobie jak zamykasz za sobą drzwi swojego domu, zostawiasz za nimi zgiełk świata i wkraczasz do oazy spokoju. Twoje ciało natychmiast się rozluźnia, ustępuje zdenerwowanie a ty czujesz jak wracasz do wewnętrznej równowagi. Nic nie musisz robić, wszystko dzieje się samo, ponieważ w ten sposób wibruje energia w twoim domu. Można jej nadać oczywiście wiele innych funkcji, ale zanim to się stanie, musimy najpierw ją oczyścić.

Zdjęcie użytkownika Grażyna Zygmunt.