Przeskocz do treści

Dobre rady; ludzie.

NASZE ŻYCIE;
Nie rozpoznasz go po bladej, porcelanowej skórze. Gdy dotkniesz jego ręki, nie poczujesz chłodu. Nie będzie miał charakterystycznych, zaostrzonych zębów, ani czerwonych oczu. Bez większego szwanku zniesie kąpiel w promieniach słońca, a nawet oblanie wiadrem święconej wody.Bardzo często jest to osoba, która nie ma swojego własnego życia lub jest z niego niezadowolona. Chodź pozornie może sprawiać wrażenie władczej i pewnej siebie. Wampir Krytyk może być równocześnie Kontrolerem lub obie te odmiany mogą występować oddzielnie. Wspólną cechę jest skupianie uwagi na Tobie i Twoim życiu. Taki człowiek będzie jawnie i agresywnie ingerował we wszystko, co robisz.
Taka osoba podważy każdą Twoją decyzję i zachowanie. Podkopywanie Twojej pewności siebie daje mu satysfakcję bycia lepszym i nieomylnym. Krytyk ma opinię na każdy temat, często wymyśla ją na poczekaniu, tylko po to, aby polemizować z Tobą. Nic mu się nie podoba, z niczego nie jest zadowolony, wszystko zrobiłby lepiej. Tylko zazwyczaj… nie robi nic. Ponieważ na gadaniu się kończy.
Osoba posuwa się jeszcze dalej. Mówi Ci co powinieneś myśleć i co on zrobiłby na Twoim miejscu. Często próbuje wymusić zmianę Twoich decyzji. Obsesyjnie dąży do tego, aby świat dostosował się do jego wizji. Bardzo możliwe, że będzie próbował zaszczepić Ci uczucie niepokoju, aby łatwiej kontrolować Twoje życie. To dlatego, że sam cierpi na brak poczucia bezpieczeństwa i boi się tego, czego nie potrafi przewidzieć. Gdy takie osoby przychodzą do mnie stosuję oczyszczanie energetyczne. Możesz usunąć to co cie męczy i do tego wzrasta twoja witalność, poprawia się praca narządów.

Obraz może zawierać: kwiat, roślina i przyroda