Przeskocz do treści

Dobre rady; domy.

OCZYSZCZANIE DOMU I ŻYCIA;

Oczyszczanie energetyczne domu to temat mało znany wielu osobom. Są w naszym życiu momenty, kiedy nic nie wychodzi nam dobrze, pojawiają się trudności finansowe i problemy w pracy, nadmiar stresu i napięć, problemy ze zdrowiem a także niepowodzenia w życiu uczuciowym.Jeżeli chcesz wykonać oczyszczanie energetyczne domu, wpuść do niego światło i świeże powietrze.
Otwieraj okna i drzwi, co najmniej na kilkanaście minut każdego dnia. Niech rytuał ten stanie się Twoim codziennym zwyczajem, najlepiej zupełnie z rana.
Możesz też wstawić odpowiednie kwiaty i kamienie. Bardzo ważne jest też, że dom to azyl i nie wnosimy tam energii z pracy, wnosimy tam tylko spokój. Nie krzyczymy, nie kłócimy się, staramy się, żeby nasz dom był czysty i przyjazny. Czasami tak się zdarza, że pewne osoby odchodzą z naszego życia. Ale to dobrze. Nie pasujecie do siebie, przyjdą nowe osoby. Ostatnio ogladałam domy na sprzedaż, które zamieszczone są na jej stronie. Nie moglam tam wejść ( mentalnie), wszędzie zmarłe osoby,, albo domy były budowane dla rodzin już tak na zawsze, ale nie wyszło. zapytałam czy będzie zmieniać ich energetykę, bo pisze tam, ze to są domy z duszą. Nie. To ja nie zazdroszczę tym rodziną, które je kupią, bo kolejna rodzina nie ma mozliwości, zeby przetrwać. Sami przeprowadźcie taki test, sprawdźć, czy w domu, mieszkaniu, gdzie wcześniej zyła nieszczęśliwa rodzina żyje się kolejnym mieszkańcom. ALE... Zmienia się rok numerologiczny, zmieniamy też życie.