Walka o nowe życie.

WALKA O NOWE ŻYCIE;

Przez całe życie zbieramy różne doświadczenia, poglądy, opinie, lęki, fobie, przekonania. Wszystko to co nas kształtuje i czym „obrastamy” znajduje odzwierciedlenie w naszym otoczeniu. Tkwimy więc w pewnych schematach i pytamy rozpaczliwie czemu nic się nie zmienia. Dlaczego pomimo wiary, marzeń, nadziei jakie tworzymy (w desperackim akcie próby wyrwania się z dotychczasowej sytuacji), to jeśli coś dobrego w końcu przychodzi jest krótkotrwałe i szybko szarzeje. Jeśli więc tak trudno jest zmienić siebie po latach to może zacząć od zmiany otoczenia?. O Grażynie usłyszeliśmy od znajomej, której po spotkaniu z tą niezwykłą osobą całe życie rozpoczęło się od nowa. Baliśmy się trochę bo wcześniej nie mieliśmy do czynienia z takimi osobami. Jak się okazało baliśmy się słusznie . Pani Grażyna zaproszona przez nas uprzedziła nas na wstępie, że jeśli cokolwiek ma się zmienić to mamy zanotować każdą przez nią dawaną wskazówkę, a następnie wprowadzić w czyn. Nigdy nie zapomnę wyrzucania starych przedmiotów i rzeczy, które uważaliśmy za najbardziej nam bliskie na świecie. Myliliśmy się co do ich wartości sentymentalnej i praktycznej. Pani Grażyna wiedziała, my walczyliśmy. Okazało się, że w domu nie przebywaliśmy sami, że byliśmy okłamywani przez bliskich, że problemy finansowe mają swoje powody. To było wszystko szokujące i trudne do wyobrażenia. Kiedy Pani Grażyna wyjechała doszliśmy do wniosku, że skoro raz podjęliśmy decyzję, ze chcemy zmian na lepsze to doprowadzimy rady Pani Grażyny do końca. Było ciężko, było bardzo trudno. Kto jednak powiedział, że zeskrobanie z człowieka naleciałości jego życia będzie lekkie i przyjemne. Sugestie wprowadzaliśmy powoli, aby było łatwiej. W sumie oczyszczało się wszystko około roku. Zaczęli odchodzić fałszywi znajomi, ujawniły się wszystkie kłamstwa i oszustwa, wyczyściły relacje między domownikami. Narodziliśmy się na nowo. Wiemy, że taka praca jaką wykonuje Pani Grażyna wymaga nie tylko wiedzy, wrodzonych uzdolnień, daru, ale jest też dla niej niezwykle wyczerpująca. Nie wiemy na czym dokładnie polega jej umiejętność widzenia, ale trafia w przyczynę bezbłędnie. Kiedy patrzymy teraz na nasze wcześniejsze życie, sprzed pojawienia się Pani Grażyny nie możemy wyjść ze zdziwienia jak mogliśmy niczego nie zauważać, jak mogliśmy być tak nieprzytomnie uparci w obronie szkodliwych stereotypów.
Każda sugestia, którą przekazała nam Pani, Pani Grażyno okazała się trafna i zmieniła nasze życie na lepsze. Każda uwaga warta była każdej ceny, bo gdyby nie Pani nie mielibyśmy szans na wygrzebanie się z czegokolwiek, nawet byśmy o istnieniu wielu aspektów otaczającej nas rzeczywistości nie wiedzieli.

Dziękujemy za wszystkie uwagi, które tak nas męczyły, a dzięki którym teraz jesteśmy na prostej. Dziękujemy za wskazówki, które tak ciężko było zrealizować, bo przecież musieliśmy wyrzec się dotychczasowych, jak się okazało szkodliwych przyzwyczajeń. Wiemy, że to co Pani potrafi jest niezwykłe, że pieniądze za Pani pracę są niewielką rekompensatą za Pani umiejętności i wiedzę. Życzymy Pani samych pracowitych klientów gdyż tylko wówczas, gdy ktoś wdroży Pani wskazówki ma możliwość zmiany swojego życia na takie jakie być powinno. Życzymy również klientów, którzy potrafią odwdzięczyć się za trud, jaki Pani wkłada w swoją pracę, gdyż wiemy już, że wszechświat dąży do równowagi i jeśli coś jest dawane, to musi też następować oddanie. Brak równowagi powoduje przecież same chore zdarzenia. Mamy nadzieję, że kiedyś będziemy mieli okazję zaprosić Panią na uroczystość, która jest również wynikiem Pani ciężkiej pracy. Wiemy ile zdrowia kosztowała Panią walka z naszym głupim uporem. Jesteśmy wdzięczni.

Obraz może zawierać: drzewo, dom, roślina, na zewnątrz, woda i przyroda