Rozmowy.

Grażyna Zygmunt

Przed chwilą · 

MOJE ROZMOWY;

W dalszym ciągu pracujemy z moją znajomą nad tym, żeby wrócił do domu. Nie jest łatwo. Gdy przyglądam mu się i mówię do niej; to żywienie, które on dostaje jest do du……. On ma alergie na te składniki. Ale to jest żywienie gotowych produktów. Ale one komplikuję pracę żołądka i nerek.
Ona mi pisze;
. Miał infekcję nerek,problemy z jelitami, żołądkiem.Po jej oczyszczeniu.Wszystko wróciło do normy. Wczoraj np.powiedziała mi ,żebym sprawdziła pod plecami z prawej strony,ze tam coś jest. I faktycznie była maleńka nakrętka, którą pewnie zostawiła pielęgniarka.
Mówię do niej, że ma zatrucie pokarmowe. Gdy zaczęła się biegunka to okazało się, ze to prawda. Prosiłam o sprawdzenie hormonów. Pisze mi, że wszystko jest ok. Ale ja pytam czy ogólne, bo ja chcę, żeby mu sprawdzili hormony tarczycy. Niestety były te ogólne, Teraz mówię jej, ze ma coś w prawym płucu, a jakiś czas temu zachłysnął się jedzeniem i poszło. Sprawdź mu płyny. Teraz od razu się zgodziła. Napisała mi tak;
Miałaś rację jeśli chodzi o płyny.Ma zburzenia jeśli chodzi o gazometrię. Pewnie dlatego że dawałam mu wody na tyle i jest potrzebne.Wczoraj pielęgniarka mi powiedziała że mam podawać 2 l wody w dzień. Podaję mu wodę przegotowaną przez sondę
Przyglądałam się też jemu, gdy był młodszy. Mówię, ze widzę go w mundurze z karabinem, a w oddali czołgi, amfibie. Zgadza się. Co dalej ? Nie wiem. Widzę, ze niedługo będzie miał zabieg i wyjmą mu rurkę Czy się sprawdzi? Nie wiem. To Bóg decyduje. Od soboty zaczynamy bardziej intensywną prace…..