Wdzięczność.

CZY POTRAFIMY BYĆ WDZIĘCZNI;

Całe życie zastanawiamy się co zrobić, żeby być szczęśliwymi. Jest takie zaklęcie, jest sposób, który umożliwia spełnienie i szczęśliwe życie: wdzięczność. Wdzięcznością można zaczarować, zmienić, poprawić, leczyć. Można wszystko.satysfakcji i szczęścia.
Istnieje wiele rzeczy, za które możesz być wdzięczny w swoim życiu: zdrowie, relacje z innymi, bliscy przyjaciele, rodzina, dom, dobra praca. I za te rzeczy powinno się być wdzięcznym i przynajmniej raz dziennie uświadomić sobie, że jest się szczęśliwym i wyrazić swoją wdzięczność za to właśnie. Podziękować głośno, albo napisać “dziękuję”, myśląc właśnie o tych dobrych w naszym życiu sprawach.
Ludzie nauczyli się narzekać, pomstować, biadolić, jęczeć o byle co, zapomnieli o wdzięczności. Media podają same okropności, nie komentują doniosłych spraw, tego co dobre. A już w ogóle nie piszą o wdzięczności właśnie. A to jest ogromna energia, to jest właśnie moc. Tą mocą i tą magią można sprawiać, że świat staje się lepszy, ludzie przyjaźni, przyroda piękna, nawet pogoda słonecznie się rozświetla, gdy jesteśmy wdzięczni.Wdzięczność poprawia nasze samopoczucie i witalność. Wdzięczność działa jak magia. Redukuje stres, łagodzi napięcie i ból, poprawia zdrowie i wydłuża życie. Stosując wdzięczność możemy poprawić swoją sytuację materialną, wdzięczność też poprawia układy w pracy, albo samą pracę. Traktujmy wdzięczność jak zabawę, nauczmy się być wdzięczni i nauczmy się dziękować, przede wszystkim sobie, za to że jesteśmy, za to że dobrze nam się żyje, za to że zdrowi jesteśmy. GDY NAM KTOŚ POMOŻE, PAMIĘTAJ TRZEBA OKAZAĆ WDZIĘCZNOŚĆ, KTÓRA BUDUJE…. A JAK TO JEST U CIEBIE?