Spojrzenie wstecz.

SPOJRZENIE WSTECZ;

Witam. Dziś o życiu. Spotykam różne osoby. Szukają panaceum na zmiany w swoim życiu. Niestety nic nie przychodzi łatwo. Ciężka praca nad sobą, bo każdy pragnie zmian zaczynając od świata lub drugiej osoby. Zmiany zaczynamy od siebie. Gdy jesteśmy w stanie to zrozumieć, zacząć pracę nad sobą, to zmiany się pojawiają. Zmienia się nasza energetyka , praca, związek, finanse, przychodzą pomocni ludzie. Odchodzą niektóre osoby, a pojawiają się nowe. 
Ostatnio znajomy mi napisał;
Podczas sesji powiedziała Pani ze w naszym domu jest jakaś poniemiecka energia. Wypytałem rodziców i żadnych Niemców tu nie było. Nie dawało mi spokoju i nagle olśnienie. Kiedyś z kuzynem byliśmy w lesie na ekspkoracjach. Znaleźliśmy hełm pruski. Poza tym w piwnicy są przedmioty z wojny(na b… nie mogę więcej powiedzieć.) Już prawie o tym zapomniałem ale dowodzi to ze miała Pani rację. Dopiero teraz wiem dlaczego w naszym domu czasem jest nisko wibracyjna energia.Dziękuję. Pani jasnowidzenie się sprawdziło. Jeszcze raz dziękuje.

Druga osoba, z która cały czas walczymy o jej męża napisała tak;

Grażynka on chyba wrócił, może nie do końca, ale wraca. Kazałam mu pokazać język jak myłam jamę ustną. Wysunął język do przodu. Potem powtórzyłam polecenie , zrobił to samo. Zapytałam czy mnie widzi i niech mrugnie 3 razy oczami, mrugnął.
A ja wiem; że jak zapłacze, ale tak od serca to wróci. Ale to jest CIĘŻKA PRACA, CZY WARTO?