Przeskocz do treści

Moja praca.

MOJA PRACA;

Od jakiegoś czasu zastanawiam się jak przekazać wam informacje, że NIE JESTEM WRÓŻKĄ. Robię opis danej osoby, zajmuję się sprawą a jaką zwraca się do mnie dana osoba. Na początek jest to 10 min. rozmowa, wtedy słucham co masz mi do przekazania. Potem czekam na dane tzn. imiona , nazwisko o datę urodzenia i po wpłacie na moje konto zaczynam swoją pracę. Pomagam odnaleźć swoja drogę zawodową, udzielam porad w sprawach projektów biznesowych , czy dany projekt przyniesie dochody, czy będzie klapą, szukamy nowego partnera lub uzdrawiamy stary związek, przekazuję co ze zdrowiem, jest informacja co było, co jest i co będzie w twoim życiu, ustawiam domy i mieszkania , zgodnie z datą urodzenia( też na odległość). Jeżeli jest taka potrzeba to wzmacniamy odpowiednią sferę życia za pomocą odpowiednich narzędzi. Po prostu układam życie w najlepszy sposób dla danej osoby.
mam też sporo osób, którym pomagam za tzw. ZA DARMO. Jest to jedna osoba lub dwie na miesiąc. Niestety nie pomagam każdej osobie, bo to jest moja praca. Nie wiem czy osoby, które wykonują pracę w korporacjach, zakładach pracy zgodziłyby się pracować za darmo. Osoby takie przychodzą raz, potem jeszcze raz i za jakiś czas pojawiają się, żeby im pomóc. Większość tych osób deklaruje się, że będzie pracowało z tym materiałem, który dostały, ale ja wiem, że trwa to trzy, siedem dni i koniec pracy.

Napisała do mnie dziewczyna, która była u mnie po poradę kilka lat temu;
Pani Grażynko, sprawdzilo sie ,to co pani mi napisala 2 lata. ze bede w ciazy. Jestem 6 miesiący ciązy, płeć dziewczynka
jak moje zycie bedzie wygladalo.

Ta osoba też nie wprowadziła zmian. Odpisałam jej;
A nie wiem. Pozdrawiam.
To na tyle odnośnie tego tematu. Pozdrawiam. 
Są też osoby, które mówią mi co mam robić, jak to ma wyglądać, cały czas dzwonią. A mi po prostu SZKODA CZASU, BO ONE NIE POTRAFIĄ SŁUCHAĆ.