Domy.

NASZE DOMY:

moje ostatnie wyjazdy spowodowały, że stałam się jeszcze bardziej wymagająca dla ludzi, którzy zamawiają sobie moje usługi. Dlaczego? Nie zgadzam się już na to, ze coś nie wyjdzie. Bo my zawsze mamy inne zdanie, wprowadzamy swoje pomysły, a potem nic z tego nie wychodzi. Nasz dom to my i nasza rodzina. Albo jest ostoją i miejscem, w którym czujemy się bezpiecznie, albo to dom rządzi a my nabieramy jego cech. Teraz jeszcze parę uwag związanych z przedmiotami, którepotrafią nam sygnalizować o nieprawidłowościach w naszym życiu na które warto zwrócić uwagę.
Zapchany zlew lub umywalka mówi nam o tym, że nasze tzw. brudy domowe przenoszą się na całe nasze życie i uniemożliwiają nam prawidłowe funkcjonowanie w rodzinie. Np. u znajomej, która pod moją presją po dwóch latach udrożniła umywalkę, w jej rodzinie wyszły na światło dzienne takie rzeczy, że oparło się o sąd. Dobrze, że tak się stało, bo może jeszcze naprawi swoje relacje z dzieckiem.
Gdy nie działa spłuczka, to odbija się to na sile życiowej domowników. Zaczynają się nieporozumienia, choroby, lęki, apatia, warto taka awarię usunąć szybko.
Zepsuty odkurzacz alarmuje, ze jeżeli jesteś uczciwą osobą to ktoś cię będzie chciał oszukać. Gdy ty sam oszukujesz to szykuje ci się kontrola z urzędów.
Gdy psuje się nam żelazko to musisz skorygować sam siebie, czy jesteś sobą, czy nie grasz wymyślonej roli. Jak wiadomo ubranie nasze jest symbolem akceptacji przez społeczeństwo. Pomyśl o tym, że masz być bardziej spontaniczny, a nie do przesady elegancki.
Jest to część uwag do przemyślenia….