Moja praca

MOJA PRACA

Dziś inaczej. Na czym polega moja praca. Zajmuję się tym już ponad 20 lat. na początku było inaczej. Nie rozumiałam dlaczego pokazują mi się osoby zmarłe. Nie wiedziałam też dlaczego, gdy przyglądam się domom osób, z którymi rozmawiam to widzę ten dom, jego wady i zalety oraz zrobić oczyszczenie, które czyni dany dom przyjazny dla nas. Potrafię znaleźć zdarzenia z życia danej osoby patrząc na datę urodzenia. Gdy przytulam się do drzew, zamykam oczy to widzę ich energię w postaci kolorów, czy jest przyjazne, czy raczej nie chce, żeby zakłócać mu spokój. Przy pomocy odpowiedniej modlitwy zmieniam pogodę, ale to tylko w wyjątkowych chwilach. Taki dziwoląg ze mnie. Dzieci podchodzą do tego bardzo sceptycznie, ale już nie komentują. Gdy zgłasza się jakaś osoba do wróżki to ona odpowiada na pytania, potrafi odczytać co było i co będzie. Ja też to potrafię. Jedyna różnica to taka, że proponując danej osobie pracę na moich zasadach, zmieniamy rzeczywistość. Staram się usunąć przyczynę danej sytuacji, tak, żeby ta osoba była zmotywowana, żeby uwierzyła w siebie. To połowa sukcesu. Czasami coś nie wychodzi.Pytanie dlaczego? Bo osoba, z którą pracuję albo nic nie robi albo wprowadza własne pomysły. Gdy pytam czy już wprowadziła zmiany, słyszę, że tak, oczywiście. Ludzie myślą, ze można mnie okłamać. Niestety. Prawda zawsze wychodzi po pewnym czasie. Pracuje z daną osobą, przez dwa lub trzy miesiące. Oczyszczam ją, wysyłam zdjęcia z opisem na telefon. Nie jest to łatwa praca. Wszystko co zabieram z danej osoby przechodzi fizycznie przez moje ciało. Spotkałam osoby, które wycofały się z tej pracy, ze względu na ból fizyczny.
Ostatnio dołączyłam jeszcze parę rzeczy, które znakomicie pomagają w pozytywnych zmianach w życiu każdej osoby.
Teraz oprócz kodu wprowadzam pewne zmiany;
1. Zakopanie przeszłości ( za pomocą wizualizacji), pozbycie się z życia tego czego nie potrzebujemy, a niszczy nasze życie.
2. Oczyszczanie czyli pozytywne nastawienie na każdy dzień tzn. zmiana energii, żeby można było doskonale funkcjonować każdego dnia.
3. Dobre samopoczucie ( utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Podniesienie naszej sprawności, niezależnie od wieku.
4. Samoodnowa czyli pewna forma odmłodzenia ( umysł, a po pewnym czasie zmienia się też ciało).
Każda praca ma inny kiedy się pracuje z daną wizualizacją. Ma to też podstawy w badaniach lekarzy klinicznych.
Jeszcze parę rzeczy, którymi się zajmuję.
– szukasz drogi życia
– problemy w szkole, pracy, domu
– problemy w miłości, trudności ze stworzeniem związku
– czujesz się źle, jesteś zagubiona, załamana
– stan twojego zdrowia
– chcesz odkryć swoje uzdolnienia
– praca, która przyniesie dochody
– oczyszczenie i ustawienie domu zgodnie z datą urodzenia.
Jeżeli potrzebujesz pomocy zapraszam.