Przeskocz do treści

Dom


UZDRAWIANIE DOMÓW I MIESZKAŃ

Czasami człowiek zastanawia się, dlaczego wchodząc do swojego mieszkania zaczyna źle się czuć. Powoli narasta w nim gniew i niepokój. Jego dzieci są pobudzone i nieposłuszne. Dorośli kłócą się między sobą. Nie można w nocy zasnąć, ani zrelaksować się w ciągu dnia. Ludzie i zwierzęta tam przebywające często chorują, a do tego wszystkiego ciągle coś się psuje. Pieniądze się go nie trzymają, albo nie chcą do niego przyjść.
Bardzo często okazuje się, że przyczyną tych wszystkich trudności jest zła energetyka mieszkania, w którym przebywa. Powodów tego może być kilka np. jakaś nieprzyjazna dusza została tam uwięziona, energia jest zablokowana lub krąży nieprawidłowo, pomieszczenia w mieszkaniu i ich zawartość jest niedostosowana do siatki bagua w feng shui, koloryt pomieszczeń nie jest dostosowany do kodu urodzenia poszczególnych domowników lub zostały nieświadomie otwarte portale z energią choroby czy nieszczęścia.
To wszystko można naprawić, poustawiać na nowo. Czasami wystarczą dwa dni, aby w mieszkaniu zapanowała harmonia, spokój i dobrobyt. Jeszcze jedna ważna informacja; GDY KTOŚ TWIERDZI, ŻE ON MOŻE ZROBIĆ TO ZA CIEBIE. TO ZNACZY, ŻE CIĘ OKŁAMUJE. TO MUSI BYĆ PRACA TWOJA I OSOBY, KTÓRA Z TOBĄ WSPÓŁPRACUJE. POZDRAWIAM.