Przeskocz do treści

Pieniądze

PIENIĄDZE;

Zawsze otrzymuję więcej pieniędzy, niż wydaję 🙂

Każdy cieszy się z nadwyżki, kiedy otrzymuje więcej, niż wydaje.Przypływ pojawia się np. wraz z comiesięcznym wynagrodzeniem. Zauważcie, że zanim wydacie te pieniądze, w Waszym życiu gości przypływ i że pragniecie jedynie częściej go doświadczać.Doceniając to, że przynajmniej raz na jakiś czas otrzymujecie więcej niż wydajecie, sprawicie, że przypływ będzie pojawiał się częściej.Gdy osiągniecie stan, kiedy stale macie nadwyżkę dochodów, pogratulujcie sobie – opanowaliście ważny aspekt tworzenia obfitości.
Przeznaczcie chwilę na refleksję i docenienie tego osiągnięcia.Istnieje kilka zasad, których dobrze jest przestrzegać, kiedy pieniądze napływają w kwotach przewyższających Wasze potrzeby. Jedna z nich polega na utrzymywaniu wydatków na poziomie niższym niż wzrost dochodów.Pozwala to zapewnić wystarczające środki na okres naturalnego odpływu. Zanim opanujecie w pełni proces tworzenia i nauczycie się na bieżąco przyciągać to, czego potrzebujecie, dobrze jest odkładać część pieniędzy pochodzących z nadwyżki.
Nietrudno jest wydać wszystkie pieniądze i czuć się zrujnowanym. Niektórzy, bez względu na to, jak dużo mają pieniędzy, nigdy nie doświadczają obfitości, ponieważ wydają coraz więcej. Gdy przypływ się kończy, nie są w stanie się utrzymać.Ludzie, którzy doświadczają bogactwa, zazwyczaj wydają mniej niż zarabiają. Pewien mężczyzna zaczął wizualizować swoje finansowe powodzenie. Wprowadzając w życie nowe pomysły i stale poszerzając swoje pole działania, w ciągu trzech lat dziesięciokrotnie zwiększył dochody pracując tylko przez trzy dni w tygodniu.Zafascynowany posiadaniem takich pieniędzy kupił nowy dom, duży samochód i wiele innych drogich rzeczy. W rezultacie suma, jaką zarabiał, ledwo mu wystarczała. Mimo ogromnego powodzenia czuł się biedny i był pod presją finansową. Gdy po roku jego zyski nieznacznie zmalały, popadł w kłopoty, mimo iż nadal zarabiał o wiele więcej niż na początku. Więc jaka jest prawda?