Przeskocz do treści

Lepsze życie

ŻEBY ŻYŁO NAM SIĘ LEPIEJ;

Znasz to uczucie, kiedy wchodzisz do jakiegoś pomieszczenia i czujesz, że atmosfera w nim jest gęsta? W powietrzu wisi przysłowiowa „siekiera” ; Twoje zmysły się nie mylą. Choć nie widać tego gołym okiem, to jednak w takim pomieszczeniu jest sporo negatywnej, niskiej energii?
Skąd się tam wzięła? Może to być spadek po przodkach, po poprzednich lokatorach lub pozostałości po ostrej kłótni, czy chorobie.
Każde pomieszczenie, w którym przebywasz, mieszkasz, czy pracujesz potrzebuje energetycznego oczyszczania. Podobnie, jak kurz i brud tak samo gromadzą się w nim ciężkie, negatywne energie, które mają na ciebie negatywny wpływ.Uporządkuj swoje mieszkanie, czy dom. Pozbądź się nadmiaru rzeczy, szczególnie tych z kategorii „przyda się”. Wyrzuć lub napraw wszystko, co zepsute, połamane, pęknięte, czy wyszczerbione. Posprzątaj w szafach, szafkach i szufladach. Pozbądź się brudu, kurzu i wszystkiego, czego nie używasz lub nie lubisz. Każda rzecz ma duszę i niekoniecznie współgra z naszą energią...