Przeskocz do treści

Czytając przeszłość

CZYTAJĄC PRZESZŁOŚĆ ZMIENIAMY NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ;

Dla wielu osób przeszłość nie jest tym, co pozostawiliśmy daleko w tyle, ale czymś co ma ogromny wpływ na nasze obecne życie. Nie chodzi o fizyczne skutki przeszłych wydarzeń, ale ale o praktyczną stronę, znacznie trudniejszą do uporządkowania, o doświadczenia, które trudno przeskoczyć. Skomplikowane relacje z rodzicami w dzieciństwie, zdrada partnera, emocjonalny ból zadany przez inną, bliską osobę. Czy potrafimy to sami zmienić, jeżeli są to dla nas często tak bolesne traumy, że wypieramy je z podświadomości. Zapominamy o nich, ale one zostają z nami i niszczą nam życie.
W czasie naszych sesji staram się odnaleźć zapomniane zdarzenia, przepracować je z daną osoba, żeby ta osoba mogła zrozumieć sens tych zdarzeń, wybaczyć osobom, które je skrzywdziły i zapomnieć o tym, zacząć żyć szczęśliwie. Pewne sprawy rodzinne mają bardzo duży wpływ na nasze życie. Np. nie układa się w całej rodzinie w związkach. W czasie sesji szukam powodu tej sytuacji. Pytam daną osobę, c zdarzenia w kręgu rodziny. Często słyszę; nie wiem, nic takiego się nie zdarzyło/ Po pewnym czasie dostaję informację;
to jest informacja od osoby, która ma kłopoty w związku

Pani Grażynko, przy pierwszej naszej rozmowie powiedziała mi pani ze została rzucona klątwa. Jest możliwe ze to od mojej babci poszło z mamy strony? Gdyż babcia zostawiła świeżo poślubionego mężczyznę w dniu ślubu - i uciekła do mojego dziadka? Miałam pani powiedzieć to przy naszej rozmowie ale zapomniałam a pani w trakcie rozmowy się pytała czy coś może wiem na ten temat.
MAMY PRZYCZYNĘ, TERAZ TYLKO ODPOWIEDNIA PRACA I WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA NIE TYLKO W ŻYCIU TEJ OSOBY, ALE W CAŁYM RODZIE.
CZY WARTO??????