Przeskocz do treści

Nasze marzenia

CZY WARTO WALCZYĆ O LEPSZE;

Zawsze lepiej jest walczyć o lepsze jutro, życie jest po to abyśmy byli szczęśliwi. Nie można pogrążać się w szarej rzeczywistości, warto jest ulepszać chociażby tylko swój mały świat, w którym każdy z nas żyje i ma.
Zdecydowanie podjąć próbę walki , szczęściu trzeba pomóc , jak można zignorować coś jeżeli jest już źle i bezczynnie patrzeć? Poddać się losowi, nie. Nie mogłabym, za dużo myśli, które były by okropne. Najprawdopodobniej doprowadziło by mnie to do depresji, czekać i nie wiedzieć jeszcze na co. Jeśli będziemy walczyć o szczęście, będziemy mieć satysfakcje, że coś dla siebie zrobiliśmy, staraliśmy się i możliwe dostaliśmy wspaniałe życiowe wrażenia, a nie szarą rzeczywistość, której tak bardzo nie chcemy. Podejmujemy próby i nam się nie udaje. To nas zniechęca. Gdy spojrzymy na bogatych i szczęśliwych , to okazuje się, ze oni też ponosili porażki , ale dalej walczyli.
Jak będzie wyglądać twoje życie to zależy głównie od ciebie i jak dalej sobie poradzisz.
Nie poddajmy się strachowi i lękom. Uśmiechajmy się, pomagajmy sobie. Samotni jesteśmy słabi, ale gdy jest nas więcej, to nikt nam nie zagrozi.