Przeskocz do treści

Kolory

KOLORY, KOLORY I NASZE CECHY CHARAKTERU;

- różowa ściana; jesteś romantyczny, myślisz, że wszystko układa się po twojej myśli, aż do momentu aż stukniesz się głową o taką ścianę. Myślisz, ze znajdziesz księciunia, ale to raczej w bajkach. Rzeczywistość cię przerasta, masz lęki z prozą życia, bardziej jest ona straszna niż tsunami. Ale twój optymizm jest potrzebny, żeby w naszym otoczeniu nie pojawiali się tylko smutni realiści. O dziwo, czasami marzenia twoje się spełniają.
- czerwona ściana; rzadko, ale jednak. Mówią o takich ludziach, ze są niespokojni, dynamiczni czasami wręcz agresywni. Duże znaczenie ma w twoim życiu sex. Jesteś bezpośredni, czasami potrafisz wybuchnąć, ale szybko wszystko wraca do normy. Nie lubisz stagnacji, rutyny, wydaje ci się, ze jesteś najważniejszy i idziesz po trupach do celu.
- niebieski i jego odcienie; jesteś chłodny, logiczny, obserwator, który wyciąga z tego wnioski. Jesteś daleko od empatii, wolisz wiedzę, intelektualizm, analizowanie, rozwiązywanie problemów. Twoim najlepszym partnerem jesteś ty sam. Nie lubisz ludzi krzykliwych, gwałtownych, awanturniczych, takich, którzy mają braki wiedzy.