Przeskocz do treści

KSIĘGA GOŚCI

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP 3.236.51.151.
80 wpisów.
Regina Regina napisał/a 20 lipca, 2021 o 8:02 am
Na rozmowę z P. Grażynką bardzo czekałam. To co dowiedziałam się o sobie, moich dzieciach, rodzicach i rodzeństwie zgadzało się w 100 %. Nawet to, że nie pasowałam do niej od dziecka. Rozjaśniła mi dlaczego moje relacje z nimi są takie a nie inne.Omówiłyśmy dzieci i relacje z nimi. Teraz wiem co robić, kiedy np. odpuścić. Bardzo ważna dla mnie była informacja o karmie, obciążeniach rodzinnych. Ciekawe były informacje o kolorach. Przyjrzałam się bliżej i teraz wiem dlaczego intuicyjnie dobrałam np. taki kolor do pracy.Dlaczego w innym kolorze czuję się bardziej pewna siebie a w innym bardziej załancza mi się intuicja,czucie. Zapytałam również o dom, prace, partnera oraz o to, co dla mnie jest bardzo ważne : Jak mogę pomóc sobie i innym ? Otrzymałam wiele cennych wskazówek na przyszłość np. na co mam być uważna,co w sobie i w moim życiu zmienić, aby wszystko zaczęło pięknie płynąć.Dotknęłyśmy również tematu wcześniejszych wcieleń.Było to baaardzo ciekawe. Czekam spokojnie na co przyszłość przyniesie. Chociaż wiem, że wiele zależy ode mnie,od pracy nad sobą. Zaraz po rozmowie poczułam się bardzo spokojna. Wiem, że wiele zostało oczyszczone i odblokowane. W ciągu kilku dni zaczęłam czuć bardziej energię. Zaczęły przychodzić nowe rzeczy i informacje. Dziękuję, że mogłam się o tak wiele rzeczy zapytać i dostałam od pani odpowiedź. Dziękuję za odprowadzenie duszy, która była przy mnie jako tzw. pasażer na gapę 😉. Dziękuję za opiekę i dodatkową ochronę.
Piotr Piotr z słups napisał/a 7 lipca, 2021 o 4:49 am
Rozmowa z Panią Grażynką przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Nie dlatego, że rozmowa miała trwać 1 godzinę a trwała 2,5 godziny, ale to co od niej usłyszałem przez ten czas uświadomiło mnie, że mam do czynienia z osobą niezwykłą. Na początek chciałem zaznaczyć, że idealnie trafiła z moją charakterystyką. Wszystko co od niej usłyszałem wydarzyło się naprawdę w przeszłości.
Widziała mnie brudnego, umorusanego jak wracałem do domu. Byłem wtedy dzieckiem. Miałem 4, góra 5 lat. Zapytała czy pamiętam taką okoliczność? odpowiedziałem że tak, pamiętam. Gdy byłem małym chłopcem bawiłem się przy sąsiednim stawie. Pech chciał, że skarpa osunęła się i wpadłem do wody. O mały włos się nie utopiłem. Uratował mnie starszy sąsiad, który podał mi rękę. Taki umorusany wróciłem do domu. Do tej pory mam lęk do wody.
Padło pytanie czy ktoś w rodzinie stosował kary cielesne. Moja odpowiedź brzmi tak, często się zdarzało.
W wieku 8 lat straciłem tatę w wypadku samochodowym. Pani Grażynka zapytała o traumę przed 2000 rokiem. Ta trauma dotyczyła właśnie tego strasznego wypadku.
Kolejny ciężki okres w moim życiu to czas przed rokiem 2010. Może już nie tak traumatyczny, ale taki, który odbił się na moim życiu. Moja mama wyszła za mąż po raz drugi, a w ciągu pół roku od tego wydarzenia musiałem się przeprowadzić. Z perspektywy czasu była to dobra decyzja, jednak będąc w tamtym wieku nie myślałem o tym w ten sposób.
To tylko trzy potwierdzone przypadki, które z czystym sumieniem moge potwierdzić po rozmowie z Panią Grażynką. Reszta jest już moją tajemnicą. Co najważniejsze widzę poprawę na lepsze w moim życiu. A tego właśnie oczekiwałem po rozmowie z nią. Pozdrawiam serdecznie.
Dorota Dorota napisał/a 31 maja, 2020 o 2:24 am
Dzień dobry Pani Grażynko. Długo sie nie odzywałam, ale bardzo chciałam pani podziękować. Rodzina - mama traktuje mnie inaczej -- rozmawiając dużo sie śmiejemy czego wcześniej tego nie było i rozmawiamy 😁Czuje inne energię od nas - staram sie u uczę słuchać mojej intuicji. W finansach rownież sie poprawiło 😊 nadeszły dziwne czasy ale czas na przemyślenia i wiem ze chce zmian. Nie Wiem czym jest to spowodowane ale w Cafejce gdzie pracuje czuje ze to nie moje miejsce. Ale wiem ze to czas zmian nadszedł - dobrych zmian - dziękuje z całego serduszka 😘 nad czym jeszcze pracuje - By zamknac wreszcie rozdział z ex partnerem / wewnętrznie - wydaje mi sie ze w końcu to rownież mi sie juz udaje 💪🏼. Dzieki pani staje sie coraz silniejsza 😘
Zosia Zosia napisał/a 4 marca, 2020 o 12:47 am
Moja historia spotkania na swojej drodze życia Pani Grażyny
Czemu akurat do takiej osoby ? Kontakt ,hmm .
Ogólnie byłam przekonana że to co robiłam do tej pory praca ,związki, relacje rodzinne ,ze wszystko jest tak jak powinno być, bo niby skąd miałam wiedzieć jak postępować w życiu, że można lepiej inaczej, że można od nowa .
Pierwszy telefon do Pani Grażyny Stach, w myślach się zastanawiałam, boże co jak mi powie coś czego nie chce wiedzieć, albo co będzie w obecnej sytuacji ,milion myśli na sekundę, bo jeśli Jasnowidz to widzi wszystko taki mętlik głowy mialam
.Dopiero jak usłyszałam głos w słuchawce ,spokojny wyciszający taki dający ukojenie duszy ,strach w tym momencie gdzieś odszedł. Rozmowa nie była długa ale intrygująca. Ale stwierdziłam, że póki co jest u mnie OK:) - nic bardziej mylnego .Weszłam w burzliwy związek, oczywiście wszystko tak szybko się toczyło, że nie zauważyłam że coś jest nie tak w tym moim związku. Praca poszła na bok ,myśląc ze chce założyć rodzinę to będzie najważniejsze.
Zaszłam w ciąże ,w 8 tyg poroniłam, wtedy zaczęło się wszystko, w pracy w ogóle nie szło,psychicznie siadalam.znajomych wokół tych którzy udawali że są pełno .A tak naprawdę byłam sama ,związek się rozpadł .Nie chciało mi się wstawać rano, ani do pracy ani w życiu nic dosłownie. Wtedy sięgnęłam po telefon i napisałam do Pani Grażyny.Nie była to rozmowa pouczająca tylko początek mojej pracy nad wszystkim ,tak jak bym zaczynała od początku Dostalam wskazówki co mam robić jak to wszystko naprawić, jak zacząć od czego. Zdajemy sobie sprawę ze mamy tyle osób wokół Siebie a tak naprawdę w tym momencie mojej pracy z Pania Grazynka otworzyłam oczy telefon od nich milczał, tylko jak coś chcieli dzwonili, - aby pogadać co oni maja w życiu jakie problemy to tak chętnie wyrzucali to z Siebie wylewali to wszystko na mnie ,no bo przecież ja wysłucham, tak robiłam wtedy. Pomoc im o każdej porze w każdym momencie. I w tym moim punkcie zwrotnym w życiu, dopiero do mnie dotarło kim dla nich jestem .
Musiałam zacząć się odsuwać od nich ,ciężko było i to bardzo bo zawsze mogli liczyć na mnie czyli dostawali moje serce.A w zamian nic ,lub próbował rządzić moim życiem dawać wskazówki jak mam postępować według ich zasad .Nie dosyć ze musiałam się podnosić po poronieniu, to jeszcze musiałam pracować nad sobą, prowadzić dom pracować i być zupełnie sama .Uczyć się pierwszych kroków dosłownie, Pani Grażyna pilnowała odgórnie tak to nazwę, jestem osoba zdyscyplinowana dlatego słuchałam sie czasem myślałam czy to warto bo było mi tak ciężko, z każdej strony po głowie dostawałam, z każdej. Ale zaufałam. Pani Grazynie ,że to co robię idzie w dobrym kierunku. Bylo bardzo trudno nagle Ci znajomi nie mieli po go dzwonić ,zero kontaktu tak jak by stanęli w miejscu ,ja czułam że mimo jest Ciężko posuwam się do przodu nie idę bo to był początek ,mojej pracy .Wskazówki Pani Grażyny zdyscyplinowanie ,,- owszem czasem się buntowalam ,myśląc po co to wszystko ,w pracy tez ciężko nie mialam,żadnej płaszczyzny na której mogłam odetchnąć, cały czas Walka o Siebie o wszystko i ze wszystkim.Ciezko było mi ,rozczarowanie, samotność a ja miałam wierzyć że będzie lepiej ,zwątpienie było częstym moim gościem.
Lecz na dzień dzisiejszy, powiem tak ,takiej drugiej Pani Grażyny Nie ma tyle naszej wspólnej pracy .Znajomi hmmm tamtych nie ma ,którzy mnie wykorzystywali są nowi ,którzy dają tyle ile dostają, praca cały czas jej pilnuje ,rozwijam i wdrażam nowe pomysły.
Praca prawie 2 lata z Pani Grażyna oczywiście z przerwami zapytacie czy warto i po co ? A po to żeby patrzeć na świat na Siebie na swoje życie własnymi oczami
Monika Monika napisał/a 29 stycznia, 2020 o 1:05 am
CEL I SENS ŻYCIA;

wpis osoby, z którą pracowałam i odniosła ogromny sukces;

Była ciężko, było diabelnie ciężko. Walka toczyła się nie o przetrwanie, a o odnalezienie. Kochający rodzice, dzieci i całkowity brak porozumienia z nimi, jakbym była nie z innej planety, a z wyśmiewanego przez nich odległego wszechświata. Krytyka, kpiny, docinki niestety często pojawiają się w rodzinach. U mnie jednak dochodziło to już do absurdu, więc wycofana, pogodzona z sytuacją siedziałam w moim własnym małym świecie. Lata całe tkwiłam w przeświadczeniu, że jestem na właściwej drodze tylko nikt mnie nie docenia, a braku szacunku w ogóle nie zauważałam. Grażyna wiedziała, że u podstaw relacji z innymi leży odnalezienie siebie. Uświadomienie mi jaki jest mój cel w życiu przychodziło bardzo opornie. Wyrwać kogoś ze świata, w którym tkwił ponad 50 lat i pomimo tych samych ludzi na co dzień sprawić by stał się sobą? Każdy, kto znajdzie siebie, swój cel i swoje prawdziwe przeznaczenie już nie musi robić nic więcej. Jak myślicie ile jest osób, którym to się udało?

GDY POWIEDZIAŁAM JEJ, ŻE POWINNA MALOWAĆ, ŻE TO JEST KLUCZ DO JEJ SZCZĘŚCIA, PIENIĘDZY I NOWEGO ŻYCIA, JEJ SPOJRZENIE MNIE ZMROZIŁO. PRACOWAŁA NA UCZELNI. A TERAZ ........ KIM JEST ? SŁYNNĄ MALARKĄ..... LUDZIE ZAMAWIAJĄ U NIEJ OBRAZY, ALE PROSZĄ, ŻEBY OBRAZ PRZYNIÓSŁ IM ZDROWIE, ZWIĄZEK I FINANSE .

Więcej prac artysty znajduje się na stronie www.grafeeria.com
Krysia Krysia napisał/a 25 października, 2019 o 9:40 am
Wszystko to prawda co piszesz Grażynko.
Kiedyś tak właśnie żyłam.
Zachukana, bojaźliwa,
Bojąca się mieć własne zdanie.
Po śmierci męża 15 lat byłam sama bo wszystkich facetów brałam tą samą miarą.
Można by było wymieniać i wymieniać.
Nic się nie układało.
I poznałam Ciebie.
Przy Twojej pomocy powoli zaczęłam inaczej patrzeć na swoje życie.
Trwało to latami sama wiesz.prawda?
Przede wszystkim zamknęłam przeszłość.
Definitywnie. Pewnie, że całkiem się nie da, ale zawsze mówię książka zamknięta i nie chcę do tego wracać.
Nauczyłam się, że przeszłość to nie wyrok dożywocia.
Powoli moje życie nazbierało kolorów.
Powoli zaczęło się układać dobrze i coraz lepiej.
Mam troje dzieci.
Obie córki żyją teraz i planami na przyszłość.
Nie sięgają pamięcią do przeszłości jeśli już to do chwil dobrych i żyje im się dobrze.
Natomiast syn siedzi wiecznie w przeszłości
W żalach, pretensjach I sam nie wie już czego chce. Nic mu się nie układa. Tragedia.
Wybaczyłam nawet najgorszym wrogom i śpię spokojnie.
Źli ludzie, którzy pojawiają się na mojej drodze, nazywam ich wampirami bo mnie przytłaczają po prostu kończę ten kontakt i od razu jest mi lepiej.
Naprawdę warto a nawet powiem trzeba dla samego siebie wybaczyć i po zamykać niektóre rozdziały z przeszłości.
Kto ma z tym problem
Polecam zwrócić się do Grażynki.
Ona pomoże i od razu inaczej się żyje.
krystyna krystyna napisał/a 24 października, 2019 o 7:27 am
Przeszłość to nie wyrok dożywocia.
Teraźniejszość to tu i teraz i trzeba się cieszyć z każdego dnia i z małej rzeczy.
Przyszłość nie wiemy co tak naprawdę nam przyniesie, ale nie należy się jej bać.
Przecież mam już bagaż doświadczeń.
Dam radę. 😘 😘
Takiego myślenia i postępowania nauczyła mnie właśnie Grażynka.
Mam nowe plany i postanowienia na nowy rok i też zwrócę się do Grażynki z prośbą o opinię. 😘
Zawsze po takiej konsultacji czuję się pewniej i nie zmieniam zdania bo wiem co jest prawidłowe.
I nie obchodzi mnie co inni mówią.
To moje życie i to ja muszę je przeżyć.
Nikt za mnie nie umrze.
Dziękuję Grażynko 💋
Daria Daria napisał/a 24 października, 2019 o 1:53 am
Dziś chcę pokazać, że praca i cierpliwość to wszystko co jest potrzebne, żeby zmienić to co wydawało się niemożliwe. Wczorajszy wpis mojej ulubienicy, z którą pracuję już długo i udało jej się uzyskać taki efekt, w który nikt nie wierzył. A jednak'

jestem z Ciebie dumna, dokonałaś niemożliwego. Całkowicie się zmieniłaś. Nawet więcej niż 180 stopni. Kiedyś nie słuchałaś, a teraz zmieniłaś wszystko co chciałaś zmienić na lepsze..”
Takimi słowami podsumowała mnie pani Grażynka podczas naszej ostatniej rozmowy telefonicznej.
Znamy się od kilku lat. Od tamtego czasu osiągnęłam bardzo wiele. Zastanowiłam się czego chcę i kogo chcę w moim życiu. Postawiłam na moja własna rodzinę. Nie było to łatwe. Totalnie nikt prócz mnie i mojej motywatorki pani Grażynki nie wierzył , że uda mi się zmienić bieg wydarzeń. Nikt nie wierzył, że moja rodzina jeszcze się poskłada, bo wszystko co nie fajne poszło bardzo daleko. Każdy był przeciwny, dosłownie każdy z mojego środowiska pukał się w głowę . Mówili daj sobie spokój, to nie ma sensu. Ja jednak nie podałam się i w 2,5 roku zawalczyłam i walczyć będę już zawsze.
Nie dajmy sobie innym decydować o tym co dla nas ważne. Nie dajmy i nie pozwalajmy na wściubianie nosa innych osób w nasze życie. Oni za nas naszego przecież nie przeżyją.
Teraz z panią Grażynka pracujemy nad kolejnymi zmianami w moim życiu. Ale zanim się one zadzieją musimy zagrzebać mentalnie to co jest złe, nie dobre i mi nie służy. Żegnamy przeszłość. Dzięki temu będę mogła iść naprzód. Już się nie boję, bo wiem że dam radę. Dziękuje pani Grażynko . Bez pani by się nie udało. Dziękuje 😘
Krysia Krysia napisał/a 14 października, 2019 o 5:12 am
Krystyna Witaj Grażynko. Odniosę się do twego postu powiem na swoim przykładzie.
Wielka miłość, ślub,
Po trzech latach dziecko. Po dwóch następne i po roku wpadka i znowu ciąża.
Nikt nam w niczym nie pomógł dorabialismy się sami. Szło nam wszystko dobrze z radością i szczęściem..
I złożyło się tak, ze mieszkanie po teściach się zwolni bo układają sobie życie po rozwodzie. Zamieszkalismy. I jak to mówią jakby piorun strzelił w rabarbar.
Zaczęły się powoli choroby, kłótnie mniejsze i większe, problemy z pracą, brak pieniędzy... Tragedia.
To piekło na ziemi, które tam przeżyłam dziś wiem dlaczego.
Wtedy tego nie rozumiałam.wtedy nie miałam pojęcia o złej energii, o ludziach wampirach energetycznych, o tym że potrafi ktoś kogoś przekląć i zrujnować zycie.
Dziś to wiem i wierzę w to. Odczuwam kiedy mnie odwiedzi osoba, która zostawiła po sobie złą energię.
Nauczyłam się oczyszczać te pozostałości złej energii i mieć jak najmniejszy kontakt z takimi osobami.
Wiele lat było trzeba na to aby z zachchukanej wystraszonej kobiety stać się babą pewną siebie, pozytywnie myślącą. Nie ma rzeczy niemożliwych I z każdej sytuacji są dwa wyjścia.
To wszystko osiągnęłam przy Twojej pomocy, dzięki Twoim wskazuwkom. Dzięki współpracy z Tobą.
I za to wszystko jestem bardzo wdzięczna i dziękuję
Krysia Krysia napisał/a 12 października, 2019 o 7:49 am
Krystyna Nickel Grażyna Zygmunt
A dlaczego?
Dzięki Tobie kochana. 😘
Ty mnie tego nauczyłaś. 😘
Nauczyłaś mnie mówić Nie.
Nauczyłaś mnie myśleć pozytywnie widzieć kolory a nie tylko szarości.
Nauczyłaś mnie inaczej patrzeć na świat.
Nie tylko oczami ale i sercem.
Nauczyłaś mnie kochać siebie i mój świat.
I pomimo, iż nie mam łatwego życia i tak je kocham.
Krysia Krysia napisał/a 7 października, 2019 o 8:38 am
Krystyna Nickel Witaj Grazynko
Oj jest u mnie wiele
Co mi przepowiedziałaś
Doradziłaś
Ucieczka z pracy od wampira energetycznego
Mieszkanie dostałam?
Dostałam a było na nie
Ponad 35 osób
Fajnego faceta poznałam
Za mąż wyszłam raz jeszcze
Przeprowadzka następna
I najważniejsze u męza
Rak... Wyrok śmierci
Lekarze, rodzina
Wskazówki Grażynki
Walka, wiara, domowe
Odżywianie...
Pokonujemy bestie
Idzie ku dobremu...
Zawsze korzystam z porad i wskazuwek
GRAŻYNKI.
Polecam, cudowny człowiek.
😘😘😘
Pozdrawiam serdecznie ❤️
Monika Monika napisał/a 2 września, 2019 o 4:25 am
TO JEST WPIS OSOBY, Z KTÓRĄ ODNIOSŁYŚMY SUKCES;

Dzisiaj przeprowadzam się do swojego własnego mieszkania. Mam wewnętrzny spokój i ogromną radość w sercu. Jestem zadowolona ze swoich zdrowych dzieci i z ciekawej pracy. Partnera nie mam, chociaż to żaden problem, bo są na wyciągnięcie mojej ręki. Mam się tylko zdecydować na odpowiednią osobę. Jestem sprawna, zadowolona z siebie i napełniona dobrą energią. Mam głowę wypełnioną pomysłami i pozytywnymi planami na przyszłość. Dzisiaj czuję się spełniona i na właściwym miejscu. 4 lata temu było zupełnie inaczej. Żyłam w małżeńskim koszmarze, przytłoczona nadmiarem obowiązków i z długami, które zafundował nam mąż. Sama musiałam dbać o mieszkanie, dzieci i żywność. Mąż najczęściej wyśmienicie bawił się z kolegami, dużo pił i tracił majątek w grach hazardowych. Czułam, że się duszę, że dłużej już nie dam rady. Czułam do męża obrzydzenie. Codziennie prosiłam Anioła Stróża o pomoc. Pewnego dnia mój Anioł napisał do mnie osobiście. Znalazł do mnie kontakt przez stronę na FB. Była to właśnie Grażynka. Początkowo pytała się tylko o zioła i sposoby leczenia różnych chorób. Stopniowo zaprzyjaźniałyśmy się i nabierałyśmy do siebie zaufania. Później dowiedziałam się, kim jest i czym się zajmuje. Podjęłyśmy wspólnie decyzję, że muszę zakończyć ten ciężki etap życia. Opuściłam mieszkanie i męża. Zabrałam ze sobą tylko dzieci i podstawowe rzeczy. Rozwiodłam się, znalazłam pracę, dzieci poszły do przedszkola i żłobka. Mieszkając u swoich rodziców przechodziłam katusze. Było strasznie. Codzienna przemoc psychiczna z ich strony. Z tym też już się uporałyśmy z Grażynką. Nastał spokój. Wiem, że będzie już tylko dobrze. Wiadomo, że bywają słabsze dni, ale wtedy sprawdzamy co jest tego przyczyną i naprawiamy to. Trzymamy ciągle rękę na pulsie. Od 4 lat żyję świadomie. Nie można usiąść w fotelu i czekać, aż ktoś naprawi za nas nasze życie. Nasz los, jest tylko w naszych rękach. Sam decydujesz co jest dla ciebie dobre, a na co się absolutnie nie zgadzasz. Masz na to wpływ. Taka osoba jak Grażyna jest Aniołem, który ma wgląd w twoją przestrzeń. Pokazuje ci skąd się wzięły twoje problemy i jak można je pokonać. Pokazuje ci najlepszą drogę wyjścia. Sama nie naprawi twojego życia. Do tego jest potrzebna twoja własna aktywność, twoja własna praca. Dostajesz wskazówki, ale to ty decydujesz co z nimi zrobisz. Dziękuję z całego serca, że Cię poznałam Grażynko. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłaś.
Krystyna Krystyna z Düren napisał/a 1 kwietnia, 2019 o 9:38 pm
Kochana Grażynko.
Chciałam podziękować za dalsze wspieranie nas w walce z bestią, która zamieszkała w moim mężu.
Nie poddaję się ani na chwilę,
Nie wierzę w to co mówią inni, że mąż nie ma szans.
Robię wszystko co mi poradziłaś.
Mąż nabiera siły, dostał apetyt,
Przybrał na wadze dwa kilo.
Wierzę,że to dobry znak.
Dziękuję Tobie kochana.
Jesteś cudownym człowiekiem.
Pozdrawiam serdecznie 😘
Grażyna Grażyna napisał/a 11 marca, 2019 o 9:13 am
Moja znajoma przyszła po ratunek dla córki. Ale sytuacja się zmieniła, gdy lekarz postawił diagnozę jej mężowi; rak. Pomóż,,,,
to jest jej wpis;
Krystyna Jestem wdzięczna Tobie kochana Grażynko i bardzo Tobie dziękuję.
Dziękuję za pomoc
Dziękuję za wsparcie
Dziękuję za Twoją energię
Dzięki której mój mąż powraca do zdrowia
Dziękuję za dobre rady,
Które mu pomagają zwyciężać
Tą bestię, która się w nim zagnieździła.
I dzięki Tobie nie zwątpiłam
Nie straciłam nadziei
Walczę o niego dalej.
Grażynko całym swoim sercem
Dziękuję Tobie.
Jesteś WIELKA.
Grażyna Grażyna napisał/a 8 lutego, 2019 o 1:11 am
Jasia;
MOJE SPOTKANIA;

pracowałam z bardzo fajną, modą osobą. Starałam się jej pomóc, myślałyśmy o czymś innym, ale okazało się, ze trzeba na początek odprowadzić jej mamę i dziadka. Pewnej nocy pojawili się u mnie.
To jest trzeci i ostatni wpis jej na ten temat. Dziękuję Ci moja kochana;

Rozmowa trzecia
Odprowadzenie na drugą stronę naszej mamy.
Zwróciłam się z prośbą do siostry aby przygotowała się na następny dzień do pójścia na cmentarz. Mogłam te informacje przekazując jej za pomocą wiadomości sms gdyż ona jest zajęta w ciągu dnia przeróżnymi obowiązkami. Ku mojemu zdziwieniu siostra nie zadając zbędnych pytań obiecała że przygotuje 7 szt fioletowych podrzewaczy i kwiaty przewiązane szarfą w kolorze niebieskim w nadrukowane kropki. Taki był ulubiony przez naszą mamę fartuch .Ja obiecałam siostrze że zdzwonimy się wieczorem i wszystko jej wyjaśnić. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu siostra nie uznała mnie za wariatkę...Według instrukcji Grażynko siostra pożegnała mamę podziękowała jej za wszystko w imieniu nas czterech. Po tym siostra miała poczekać na znak od mamy......nie wiedziałyśmy jaki ale ale był... Nagle wiatr przestał wiać opowiadała mi siostra i zrobiła się cisza. Po tym siostra wyszła nie oglądając się .Pomimo tego że siostra na nasze szczęście wierzy w to wszystko wielkim zdziwieniem było mimo wszystko to że tuż za bramą cmentarza wiatr nadal wiał jak podczas wejścia na cmentarz i początkowego pobytu przy grobie. Tak więc misja się udała .Jakież było moje zdziwienie podczas rozmowy z Grażynka jak mi powiedziała że mama przecież mogła wyjść za mąż za kogoś innego. Mówi mi że przecież ten ktoś był naprawdę zakochany i lepszy dla mamy. Potwierdzam jej ten fakt i opowiadam że mama pokierowała się w tym wyborze rozumem a nie sercem co jednak okazało się wielkim błędem .Ojciec nie sprawdził się ani w roli męża ani ojca .

POWODZENIA MOJA KOCHANA...
jerzy jerzy z wrocław napisał/a 23 stycznia, 2019 o 10:48 am
Od kilku lat od kiedy znam Panią Grażynę i konsultuję się z nią około dwa trzy razy w roku następują zmiany w moim myśleniu a co za tym idzie w realnym życiu. Nastawiam się na proces zmian, a on dzieje się w pewnym określonym czasie. Dla każdego płynie on inaczej i nie chodzi tu o daty lecz o realny czas przypisany każdemu z nas ,który jest potrzebny owym zmianom. Piszę tu o tym dlatego ,iż aby dokonały się w nas realne i trwałe zmiany nie wystarczy rozmawiać, użalać się nad sobą i czekać na cud, że ktoś, np. Pani Grażyna zrobi to za nas podczas godzinnej sesji. Lub jakaś magiczna różdżka poprawi nasze stosunki z rodziną i uporamy się na zawsze z osobistą przeszłością i uleczą się choroby narastające w nas przez lata np. z powodu skrywanej nienawiści do bliskiej nam osoby. Tego nie zmienia telefon do np. jasnowidza. Trzeba nam wystartować ze swoim planem na zmiany w samym sobie, być gotowym na nie i postanowić choćby zerwać z ludźmi -wampirami wokół nas oraz katami ,którzy utrwalają naszą wygodną postawę wobec życia zwaną byciem ofiarą !
Po tylu latach i konsultacjach z Panią Grażyną ,która w sposób niesamowity widząc moje osobiste sprawy wpłynęła na zmianę mojego losu, pomagała mi wybierać drogi i dawała sygnały o zdrowiu. Starałem się wypełniać jak najlepiej ustalenia, dokonywać zmian w przestrzeni wokół siebie i przede wszystkim żyć świadomie na co dzień ze swoimi ograniczeniami i talentami, nie marnować energii na zatargi, szukać swojej drogi nie bacząc aby komukolwiek dogadzać lub spełniać czyjeś oczekiwania( a byłem tak wychowany, na uprzejmego faceta i zawsze miłego).Oto takie rzeczy dzieją się w moim życiu, uczę się cierpliwości, eliminuje swoje wyuczone zachowania i schematy, które nie pozwalały mi kiedyś dostrzec prawdy. Wypełniam zalecenia i staram się nie opuszczać zadań domowych, po każdej rozmowie sporządzam notatki i podwijając rękawy zabieram się za prace nad sobą.
Polecam pracę z Panią Grażyną, ona uczy cierpliwości do nas samych , pokazuje przyczyny oraz drogi rozwiązania każdej złożonej sytuacji. Nie zapominając jednak o tym, że jej praca to często ryzykowne wdawanie się w nasze uwikłane życia, wchodzenie w pola negatywnych energii ,które nas otaczają a tym samym osłabiają osobę, która nam pomaga ,w tym wypadku Pani Grażyna . Dlatego trzeba szanować takich ludzi i nie oczekiwać od nich cudów ponieważ cudem jest każdy z nas, potrzebujemy tylko czasem pomocy innych, tych którzy widzą więcej, taki dostali dar, anielski.
Grażyna Grażyna napisał/a 28 grudnia, 2018 o 9:54 am
MAM BARDZO BLISKĄ MI OSOBĘ. Jak mieszkała w Polsce, to zawsze była przy ,mnie i mi pomagała. Jest pielęgniarką, a ma taką wiedzę, ze lekarze mogą jej zazdrościć. JEST CUDOWNA, ASERTYWNA, WSPIERAJĄCA, PO PROSTU BARDZO JĄ KOCHAM. Teraz to ją los dopadł. Pracujemy razem, gdyby nie ona męża jej by już tu nie było. Gdy jej przekazuję informację, to sprawdza i prosi lekarzy, żeby też sprawdzali. Nie komentuje, nie neguje, ale pracuje. Dziękuję Ci za to, że wierzysz.
OTO JEJ WPIS; IRENKA.
10:02
Nigdy nie zastanawiamy się nad tym, że nasze życie może się w jednym momencie zmienić. Mąż miał wylew podpajęczy, potem dołączył się zawał mózgu. Byłam w takim stanie, że lepiej nie mówić.W którymś momencie napisałam do Grażynki , była ze mną i wspierała duchowo. Odpowiedziała od razu. Dałam dane męża i po chwili pisze, że jest on po operacji,o czym nie wiedziała, opisała lekarza jak wygląda. Stan męża był bardzo ciężki.Te wszystkie kroplówki co on miał podłączone,nie pomagały. Po twarzy było widać, że, jest zmęczony. Wszystko zaczęło się zmieniać,gdy Grażynka zaczęła wysyłać mu energię i oczyszczać.Tak jak powiedział lekarz, że ciało nie reaguje i się nie obudzi, że aparat będzie oddychać za niego. W tej chwili mąż oddycha samodzielnie, obie nogi reagują...Ale to jest wyłącznie zasługują Grażynki. Każdy dzień pisała do mnie. Mówiła co dzieje się. Miał infekcję nerek,problemy z jelitami, żołądkiem.Po jej oczyszczeniu.Wszystko wróciło do normy. Wczoraj np. powiedziała mi , żebym sprawdziła pod plecami z prawej strony, że tam coś jest. I faktycznie była maleńka nakrętka, którą pewnie zostawiła pielęgniarka.
Wysyłała. mężowi wczoraj energię. Powiedziała mi gdzie mam położyć dłoń.Po chwili zobaczyłam jak ciało męża reaguje w formie pojedynczych drgawek.Tak więc pracujemy z Grażynka , każdego dnia na powrotem do zdrowia męża.
Dodam jeszcze,ze jesteśmy oddalone,prawie 3 tys.km
Ad Hominem Ad Hominem z Warszawa napisał/a 18 grudnia, 2018 o 9:36 am
Panią Grażynę znam już dobrych pare lat. Odkąd pamiętam, podczas każdej rozmowy informowała mnie o jednej sytuacji związanej z jakąs osobą. NIe mogłem sobie skojarzyć. Może to nie był mój czas. Czekałem prawie 5 lat, aby wszystko wyszło na jaw. I oczywiście, że kochana Pana Grażyna miała rację. To jest bezpodstawne. Wszystko wyszło, objawiło się. Nie było to miłe, ale pokazalo jak ludzie w tzw. "dobrej wierze" potrafią skomplikować życie innym. I tak też było w moim przypadku. Zastanawia mnie, po co to ludzie robią. Wszyscy mówią o miłości, o byciu dobrym, a kreują zło, i przykrość dla innych, korzystając z możliwości ciemnych energii.

Pani Grażyno, bardzo dziękuję za wsparcie I czuwanie w tym okresie nad moją drogą. Bez kokieterii, ale bez Pani nie byłbym w stanie sobie poradzić. W tym środowisku jest wiele osób, które nie są w stanie pomóc, jednakże naginają przestrzenie aby tylko osiągnąć swój cel.

Pani stoi bo pozytywnej stronie, pomaga Pani, wspiera I tłumaczy. Trzeba tylko słuchać. A wiele spraw może się szybciej rozwiązać na korzyść.

Jestem Pani bardzo wdzięczny. Za Pani wiedzę, oraz chęć czynienia dobra. Wszystkiego najlepszego. I działamy dalej, nie ma co się poddawać. Dziękuję
Grażyna Grażyna napisał/a 27 listopada, 2018 o 1:33 am
Po rozmowie z przyjaciółką postanowiłam zwrócić się do Pani Grażynki o pomoc. Zaczęłyśmy pracę nad moim życiem. Jednak okazało się że moja mama która zmarła kilka lat temu nie odeszła. Pani Grażynka poprosiła o rozmowę. Powiedziała że mama ma zdeformowane stopy-zgadza się odpowiadam miała haluksy. Bolały ją biodra-tak było , miała mieć wstawianą endoprotezę. Lubiła fartuch niebieski w białe kropki-po krótkim namyśle mówię miała taki. Mówi p.Grażynka że jest z nią starszy siwy pan -odpowiadam że to pewnie mój dziadek a jej teść . Bardzo się lubili. Powiedziała p.Grażynka że widzi morze łez , dużo cierpienia , brak szacunku i złe traktowanie przez męża. Potwierdzam to wszystko. Tak było.To była nasza pierwsza rozmowa. Były jeszcze kolejne jeszcze bardziej zaskakujące mnie.Rozmowa druga
Grażynka opowiada o relacjach miedzy moim rodzeństwem. Mam trzy siostry. Mówi ze jedna ma żal do pozostałych o to że jej zdaniem lepiej nam się powodzi. Tak to prawda. Odkąd pamiętam taka była.Grażynka mówi dalej że nie widzi jednej z sióstr. Jakby wycofała się z naszej rodziny. Opowiadam Jej że to poniekąd tak jest. Siostra kilkanaście lat temu miała problem . Zwróciła się do księdza aby jej pomógł zrozumieć i dał odpowiedz na pytania na które ona nie potrafiła znaleźć odpowiedzi. Niestety zawiodła się. Odpowiedz znalazła w innej wierze. Od tej pory żyje według ich zasad. Ale z tego powodu nie uczestniczy w różnych wydarzeniach jak na przykład śluby chrzty komunie... Trzecia siostra miała operacje na na narządach kobiecych , marzła w nogi bardzo dużo przeszła w życiu mówi Grażynka -bardzo zdziwiona potwierdzam bo wszystko to jest prawdą.
Grażyna Grażyna napisał/a 27 listopada, 2018 o 1:31 am
Gdy oczyszczam ludzi, bo dzieje się bardzo źle w ich rodzie na efekty trzeba poczekać. Oto wpis znajomego, który prosił o usunięcie klątwy z ich rodu;
Tutaj lub w mailu?
Obojetnie. JakPanu wygodnie.
Jak my s matkoi zapalily swieci na grobu i moja matka rozpocala sie modlic, ona powiedziela mnie ze bacyla ze przysli anioly I potem sama matka Boga Sw. Maria. Ona wziala duh naszei babci z sobie na niebo.
Potem my s matkoi poisli za wodom I kedy sie zwracyli na grobu nie bylo juz swiecie-oni sie spalili, I nie bylo nie znaka od nih.
Grob byl jak zapiecientowany
Duh babci te 2 lata od pogrzeba nie mial spokoju
A teraz-koniec. Dziękuje.