Przeskocz do treści

KSIĘGA GOŚCI

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP 3.235.29.190.
77 wpisów.
Janka Janka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:39 am:
2014-09-01
Janka

Polecam
Pani Grażyna jest znakomitym "doradcą życiowym". Jej pomoc jest nieoceniona w każdej dziedzinie życia, zarówno w sprawach zdrowotnych, zawodowych, duchowych jak i prostych sprawach życiowych. Dzięki niej zaczynam lepiej rozumieć siebie i harmonizować swoje życie. A do tego cudowna aura jaka otacza Panią Grażynę i ciepło które z niej bije powoduje, że rozmowa z nią już jest terapeutyczna. Bardzo się cieszę że mogłyśmy się poznać:)
Fortuna Fortuna napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:39 am:
2014-09-02
Fortuna

Wdziecznosc
Jestem wdzieczna Bogu, Wszechswiatowi, Calosci ze trafilam na Pania Grazynke.Skromna , kompetentna, uczciwa i pelna troski. Polecam.Dziekuje z calego serca.
Aśka Aśka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:38 am:
2014-09-03
AŚKA

Serdeczne PODZIĘKOWANIE
Pani Grażynka to nie człowiek...to ANIOŁ który czuwa nade mną o każdej porze dnia i nocy.Dzięki temu że uwierzyłam w jej dar i umiejętności jestem osobą szczęśliwą.Wydaje mi się że moi poprzednicy powiedzieli już wszystko i ja się pod tym podpisuję,ale chciała bym jeszcze wspomnieć o moim przypadku........Trafiając w ręce Pani Grażynki miałam duże problemy ze zdrowiem i z nadwagą,chorowało mi bardzo dziecko i żaden z lekarzy przez 3 lata nie był w stanie nam pomóc...I wtedy takiej pomocy udzieliła nam właśnie Pani Grażynka.Dzięki jej potencjałowi i tym jak umiejętnie dawała mi z dnia na dzień wskazówki schudłam 7kg w 2tyg.uregulowało mi się ciśnienie i spadł mi cholesterol,a co najważniejsze,że miałam mieć biopsję wątroby a teraz zrobiłam wyniki i wszystko jest dobrze....i mój 6letni synek od 5miesięcy również jest zdrowy co wcześniej było dla nas koszmarem...3 lata był na antybiotykach z bardzo małymi przerwami:-))))...Ja podałam tu tylko przykład zdrowia ale myślę że warto skorzystać z porad Pani Grażynki nie tylko jeśli chodzi o zdrowie ale w każdej dręczącej nas sprawie...JEST OSOBĄ WYŚMIENICIE UZDOLNIONĄ z sercem otwartym dla każdego zagubionego człowieka :-)))POLECAM wszystkim!!!!!!!a Pani Grażynce życzę z całego serca aby wszystko dobro jakie oferuje innym wróciło do niej z wielokrotnością...Pozdrawiam
Jula Jula napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:37 am:
2014-10-14
Jula

droga zawodowa - nasz potencjał
Pani Grażynka jest niebywale ciepłą i serdeczną osobą. O wielkim Sercu! Można czuć się przy Niej całkowicie swobodnie, co uważam jest istotne przy tematach dotyczących naszych bardzo osobistych spraw. Daje ważne wskazówki dla naszego rozwoju, z których warto skorzystać. Mocno wierzy w drugiego człowieka, tak mocno, że tę wiarę w niego „przenosi” energetycznie i w sposób automatyczny, co jest bardzo odczuwalne. Zwróciłam się do Pai Grażynki szukając swojej ścieżki zawodowej. Otrzymałam ważne dla mnie informacje o swoim potencjale, talentach. Pokrywały się one z moimi wcześniejszymi odczuciami i intuicją; wow! Warto skorzystać z rozmowy z Panią Grażynką i z jej wskazówek, by pełniej realizować się w życiu i doświadczać spełnienia. A oto przecież chodzi!!!
Tomek Tomek napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:37 am:
2014-10-21
Tomek

Podziekowanie
Bardzo miła i pomocna osoba. Na początku dość sceptycznie podszedłem do jej pracy, trwało to do momentu aż wszystko nie zaczęło się sprawdzać.Pomogła mi podjąć decyzje w sprawie moich dalszych poczynań zawodowych i nie tylko,także w aspekcie zdrowia sprawdza się świetnie.Dziękuje bardzo pani za pomoc w podjęciu decyzji dalszego rozwoju zawodowego tego właśnie potrzebowałem.
Magorzata Magorzata napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:36 am:
2014-10-25
Małgorzata

Świadomość marzeń
Pani Grażynka pomogła mi zwrócić uwagę na intuicję i na to czego chcę w życiu. Słuchania otoczenia i wiary w siły, które czuwają nad nami. Poradziła też w sprawach żywieniowych. Doradziła też metodę dwupunktową, która bardzo mi pomaga. Od dnia rozmowy wszystko się zmienia w cudowny sposób. Każdy dzień przynosi dobre wiadomości i spełnia się co powiedziała. Będzie dobrze - mówi Pani Grażynka - i tak się dzieje. Jeszcze raz dziękuję za poradę i polecam z całego serca.
Anna Anna napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:35 am:
2014-10-28
Anna

PODZIĘKOWANIE
Razem z córką mam duży kłopot materialny i finansowy,a który sięgnął zenitu po śmierci mojego męża. Zwróciłam się o pomoc do Pani Grażyny, która z wielkim pietyzmem zaleciła oczyszczenie mieszkania, palenie świec intencjalnych, zastosowanie metody dwupunktu, przeczytanie poleconych tematycznych książek. Sama też dokonała oczyszczenia osób z tym problemem związanych. Dowiedziałam się co mam spożywać a czego nie, co jest dla mnie korzystne a co nie, o słabych punktach mojego organizmu, a na które mam zwrócić swoją uwagę. Wyczuwm wielką dbałość w niesieniu pomocy przez Panią Grażynę, a która wynika z głębokiego szacunku i miłości dla człowieka.Składam szczere podzękowanie za to, że nie pozostawiła mnie Pani samą. Świadomość tego jest dla mnie dużym wsparciem.Bardzo dziękuję.
Sławek Norwegia Sławek Norwegia napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:34 am:
2014-10-28
Sławek Norwegia

Dziękuję
Dziękuje Pani Grażyno za zaangażowanie ogromną miłość i sympatie do Mnie za bezwarunkową miłość która rodzi się we Mnie coraz bardziej i bardziej i pragnie rozkwitu dziękuje że naprowadziła Mnie Pani na wiele aspektów na które powinienem zwrócić uwagę by w pełni się uzdrowić 🙂 Dziękuje za opracowanie postaram się wprowadzić pozytywne zmiany w moją przestrzeń życia codziennego. Dziękuje i również wysyłam Pani moją bezwarunkową miłość .
Marek z Anglii Marek z Anglii napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:17 am:
2014-11-12
MAREK K.

USMIECH
PANI GRAZYNA TO FAJNA BABKA ROZMAWIA SIE Z NIA SWIETNIE JEST MILA I SERDECZNA:)POZDRAWIAM:)
Jerzy Jerzy napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:16 am:
2014-11-15
Jerzy

Drogowskaz na drodze życia
Czytając dokonane wpisy , niewątpliwie nie będę oryginalny i pewnie nic nowego , odkrywczego w swoim opisie nie wniosę , ale mimo to zdecydowałem się , aby takowy wpis uczynić , a to z prostej przyczyny , chcę być kolejnym potwierdzeniem wartości i znaczenia pani Grażynki .Absolutnie zgadzam się z osobami , które wcześniej dokonały wpisów , opisując swoje doświadczenia w kontakcie z panią Grażynką.Od pierwszego kontaktu , czyli rozmowy telefonicznej , byłem pod miłym wrażeniem pani Grażynki i czułem , że to co mówi do mnie jest jak najbardziej spójne i właściwe względem mojego problemu.Pani Grażynka jest osobą pełną ciepła , pogody ducha , wręcz o gołębim sercu , która oddaje się sprawie – problemowi , z którym się doń zwracamy.Otrzymałem sporą garść cennych informacji, wskazówek , rad , a wręcz poleceń, które niewątpliwie pozwolą mi pozbyć się uciążliwego problemu , który ciąży mi od lat.Posiadam bardzo dobrą intuicję ( niestety dawniej ignorowałem jej sygnały ), która pozwala mi ocenić sytuację , a jedynie brakowało mi takich konkretnych uwag , porad , takich drogowskazów na drodze życia.Pani Grażynka umiejętnie wskazuje przyczynę problemu i doradza jak go usunąć , ale to każdy z nas musi dokonać wyboru i podjąć decyzję. Intuicja jest tym głosem wewnętrznym , który pozwala właściwie wybrać.Jestem absolutnie pewien , że w drodze do poznania pani Grażynki nakierowały mnie dobre Duszki , które się mną opiekują i które mają na celu , aby moje życie było wartościowe , radosne i abym z miłością podchodził do każdego mojego przeżytego dnia i tego nadchodzącego , za pośrednictwem pani Grażynki mamy możliwość usłyszeć to w naszym zrozumiałym potocznym języku.Każdemu polecam kontakt ( co zresztą to już czynię ) z panią Grażynką i jestem pewien , że osoby te będą tego samego zdania i odczucia , którego ja doznałem.
Maciek z Anglii Maciek z Anglii napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:15 am:
2014-11-16
Maciek, Anglia

DZIEKUJE!
Grazynko, dziekuje Ci za to, ze Widzisz, Wspierasz, Pomagasz i Motywujesz. Masz niezwykly dar i kazdy kontakt z Toba, to jest doswiadczenie bezposredniej bliskosci Stworcy, ktory widzi rzeczy okiem Prawdy i tylko Prawdy. Pozdrawiam serdecznie!
Paweł Piotr Paweł Piotr napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:14 am:
2014-12-05
Paweł Piotr

Polecam
Polecam wszystkim rozmowę z Panią Grażyną, jest ciepłą i serdeczną osobą, jest jak światło latarni na morzu, która pokazuje w którym kierunku mamy płynąć.Serdecznie Dziękuję Pani Grażyno.
Wdzięczna ósemka i dziewiątka Wdzięczna ósemka i dziewiątka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:13 am:
2014-12-06
Wdzięczna Ósemka i Dziewiątka

Agnieszka i Mariusz
Pani Grażynko, dziękujemy Ci za Twoją opiekę i wsparcie kiedy wydaje się, że grunt wali się i pali pod nogami, Ty zawsze patrzysz i widzisz, że nie ma drogi bez wyjścia. Radzisz co zrobić, co zmienić, jak zmodyfikować swoje życie,swoje nawyki żywieniowe, swoją postawę, żeby iść właściwą drogą. Nigdy nie mówisz, że się nie uda. Zawsze motywujesz, że wszystko zależy od nas samych, nie od złotych środków . Każdy z nas jest złotym środkiem dla samego siebie. Umiesz to wydobyć z człowieka motywując go, aby ruszył "tyłek " i zaczął działać. Za te wszystkie rady, motywacje, serdeczność, ciepłe słowa, niech Bóg da Ci zdrowia, obfitości i niech zawsze Cię za rękę trzyma. Kochamy Cię. Agnieszka z Mariuszem , Wiktorią i całą resztą 🙂
Paweł Paweł napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:12 am:
2014-12-08
Paweł

podziękowanie
Serdecznie dziękuję za otrzymaną pomoc. Do Pani Grażyny trafiłem niecałe 2 miesiące temu, kiedy moja sytuacja osobisto-finansowa była juz na tyle skoplikowana i nieznośna ,ze postanowiłem poprosić kogoś widzącego o pomoc. "Przypadkiem" trafiłem na informacje o Pani Grażynie i postanowiłem napisać. Dziś uśmiecham się bo w zasadzie kilka ważnych spraw, jednoczesnie zostało rozwiązanych w jakiś sposób, nie ważne w jaki ,ale coś się poukładało. Pojawiły się ciekawe perspektywy a przyszłość znów jawi mi się w pięknych kolorach.
Emilia Emilia napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:11 am:
Emilia

Nadzieja
Pani Grażyno, dziękuję za wskazówki, pomoc, zrozumienie i wsparcie.Jestem wdzięczna, że dane mi było z Panią porozmawiać i że mogła mi Pani udzielić doradctwa. Wniosło to w moje życie o wiele więcej pewności i i śmiałości w podejmowaniu decyzji. Życzę samych wspaniałych chwil i dalszego rozwoju. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo Pani dziękuję.
Emilka Emilka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:10 am:
2014-12-26
Zbyszek

Serdeczne i bardzo szczere Podziękowania dla Pani Grażynki
Pani Grażynko ,bardzo ,ale to naprawdę bardzo Pani dziękuję za to ,że ze wszystkimi problemami ,wątpliwościami mogę się do Pani zwrócić i nigdy moje wiadomości do Pani nie pozostają bez odpowiedzi.Wiem i zdaję sobie sprawę Pani Grażynko ,że jestem ciężkim i trudnym ze tak nazwę "Pacjentem" i podziwiam Panią za to że jeszcze znosi Pani te moje upadki .Dziękuję za wszystkie wskazówki,porady które płyną z czystego Pani serca .Życzę Pani wielu sukcesów w nowym 2015 roku i Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystko co otrzymałem i otrzymuję od Pani.Pani Grażynko .
Andrzej Andrzej napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:10 am:
2015-01-01
Andrzej

Dziękuję za działanie w wierze dobrego jutra
Dzień Dobry Pani Grażyno, jestem przedsiębiorcą i jak większość osób prowadzących działalność gospodarczą prowadzę aktywny tryb życia. Każdy dzień przynosi wiele ciekawych wyzwań, uruchamiając emocje takie jak : radość tworzenia, budowanie relacji z ludźmi, zaduma nad wartościami w życiu. Pojawiają się również emocje, które powodują że zastanawiam się nad decyzjami, które podejmuję, jak wpłyną na moją i innych przyszłość. Ostatnie lata nauczyły mnie myśleć i ufać. Ufać życiu, że będzie dobrze ale przede wszystkim ufać Bogu, a Bóg to życie. Ufność, wiara musi być połączona z działaniem, działaniem w wierze dobrego jutra. Zauważam w moim życiu dobre, pozytywne zmiany, zmiany na wielu płaszczyznach mojego życia. Zauważam również zmiany na naszej wspaniałej ziemi, gdzie żyjemy, sporo ludzi jest zdezorientowana, ale to jest właśnie początkowy efekt tych zachodzących zmian. Zauważam, że naprawdę spora część ludzi ufa życiu świadomie, świadomie ufa w dobre jutro. Ufa i zaczyna działać, działa w wierze dobrego jutra. Pani Grażyno, serdecznie dziękuję za prowadzoną przez Panią działalność. Pani propaguje, zachęca i niejednokrotnie uruchamia ufność i wiarę wśród ludzi. Pobudza Pani do działania w wierze dobrego jutra nawet wtedy kiedy u człowieka, tu w tym czasie nadciągają ciemne chmury, być może są już intensywne, mocne opady deszczu, może nawet nadciągnęła już burza z mocnym porywistym wiatrem. Pani jest jak nadzieja, jak promyk światła, jak ... ufność. Tak, ufność w lepsze jutro, tego nam trzeba – wiary i działania. Pani właśnie to robi, motywuje, daje porady, wskazówki, które płyną z czystego serca i powoduje, że życie się wznosi, że towarzyszem życia staje się śmiałość i pewność w kroczeniu przed siebie. Dokonując tego wpisu jest już nowy 2015 rok, składamy sobie życzenia ufając, że będzie to dobry rok. Również ja składam życzenia noworoczne Pani, Pani Grażyno jak i wszystkim czytającym ten wpis: dużo zdrowia, pogody ducha, miłości, cierpliwości, życzliwości, tolerancji, dystansu, równowagi i poczucia humoru, łagodności do świata i siebie samego na każdy dzień życia uruchamiając działanie w wierze dobrego jutra.
Janina Janina napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:09 am:
2015-01-23
Janina

Zawsze pomocna
To miło wiedzieć że są jeszcze ludzie na których zawsze można liczyć i zwrócić się z każdym pytaniem i problemem. Pani Grażyna swoją osobą sprawia, że tylko od słuchania jej porad człowiek ma wrażenie że pokonuje swoje problemy. A do tego celne uwagi i propozycję szybko zmieniają nas (i naszą sytuację) na lepsze. Bardzo dziękuję że Pani Jest.
Promyk Promyk napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:07 am:
015-01-28
Promyk

DZIĘKUJĘ PANI GRAŻYNO...
Za Pani pomoc w trudnych dla mnie momentach, okazane mi serce i cierpliwość, za zaangażowanie i szeroko pojętą empatię do ludzi. Jestem pod wrażeniem tego co potrafiła Pani zrobić z moją pełną wątpliwości głową, że udało mi się uwierzyć w szczęśliwe zakończenie w sytuacji, która wydawała się beznadziejna. Ma Pani ogromny dar i cieszę, że spotkałam Panią na mojej drodze, na chyba największym do tej pory zakręcie. Jak wyjdę z niego na prostą przyjadę na drugi koniec Polski żeby Panią uściskać. Dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa, za to, że inaczej patrzę w przyszłość i za spokój w mojej głowie, czyli za coś, czego teraz najbardziej potrzebuję... Nazwała mnie Pani ostatnio Promykiem, ja mówię o Pani: mój Anioł...
Chuligan Chuligan napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:06 am:
2015-02-04
Chuligan

Dziękuję z całego serca 🙂
Grażynko kochana, jesteś niesamowitą osobą, ciepłą, empatyczną, a do tego potrafiącą dać człowiekowi kopa. Dzięki Tobie moje życie się zmienia, uwierzyłam w swoje możliwości i talenty, a przede wszystkim pozbyłam się ogromnych obciążeń, które nade mną wisiały. Będę Ci za to wdzięczna do końca życia 😀 Mówisz do mnie Promyku, ale to Ty jesteś Promykiem, który rozświetla ludziom drogę 😀