Przeskocz do treści

KSIĘGA GOŚCI

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP 3.235.29.190.
77 wpisów.
Marta Marta napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:06 am:
2015-03-22
Marta

Dziękuję to za mało 🙂
Kochana Grażynko, odmieniłaś moje życie! Dziękuję z całego serca. Sprawiłaś, że uwierzyłam w siebie. Sprawiłaś, że wszystko zaczęło się w moim życiu zmieniać na lepsze. Przyciągam teraz do siebie same pozytywne sytuacje i pozytywnych i pomocnych ludzi. Dzieje się tak wiele, następuje tyle zmian. Wszystko wywraca się do góry nogami, ale w bardzo dobrym tego słowa znaczeniu. Niech Cię Bóg błogosławi. Wszystkiego co najlepsze Kochana.
Dorota Dorota napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:05 am:
2015-03-25
Dorota

Dziękuję
Pani Grażynka jest niezwykłą kobietą,która ma ogromny dar od Boga. Jest niesamowitą, ciepłą, życzliwą osobą. Pomaga,wspiera, motywuje, za co jestem ogromnie wdzięczna. Niech Bóg ma w opiece Panią Grażynkę.
Biedroneczka Biedroneczka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:04 am:
2015-03-27
Biedroneczka

Odmieniłaś moje życie
Serce ty moje, dziękuję, że pojawiłaś się w moim życiu. Jesteś kochana, a twój dar jasnowidzenia jest ogromny. Dzięki tobie czuje się silna. Odmieniłaś moje życie na lepsze, a raczej zaczarowałaś je, żeby było wspaniałe 🙂 Po twojej ingerencji mam dużo energii, dobre zdrowie i portfel obfituje w coraz większą gotówkę. Jeszcze raz dziękuję!
L L napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:03 am:
2015-03-29
I.

Nie ma rzeczy niemożliwych
Jestem ostatnią osobą, która mogła się tu pojawić. Zawsze sceptyczna realistka - oto ja. Zakręt życiowy, bałagan w mojej głowie oraz historia mojej przyjaciółki sprawiły, że zdecydowałam się napisać do Pani Grażynki. To była jedna z mądrzejszych decyzji w moim życiu:) Dzięki Pani, cokolwiek wydawało mi się wcześniej problemem nie do rozwiązania...obecnie jest tylko problemem 🙂 Przyszłość znów widzę w jasnych barwach - chcę żyć i korzystać z życia... Mam wrażenie, że nie ma rzeczy niemożliwych...jestem zmotywowana....a do tego co chwilę otwieram buzię coraz szerzej ze zdumienia....kiedy do mnie dociera, że "Pani Grażyna miała rację, wspominała o tym". Nie wiem jak...nie wiem jak to możliwe...ale nie potrzebuję rozumieć....po prostu zaufam ten jeden raz...wbrew swej naturze:) Dziękuję z całego serca...nie tylko za to, co zrobiła Pani dla mnie, przede wszystkim za to, co zrobiła Pani dla mojej przyjaciółki. Tylko Pięknych Dni Pani Grażynko:)
Dorota Dorota napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:02 am:
2015-03-29
Dorota

Dała mi Pani skrzydła!
Czasami tracimy wiarę, że to, co najpiękniejsze jest jeszcze przed nami; że po burzy wychodzi słońce a czasami jest nawet tęcza. Jestem Pani wdzięczna, za optymizm, życzliwość i za to, że pokazała mi Pani że to, o czym marzę czeka za rogiem. Dała mi Pani skrzydła; teraz lecę w tą słoneczną stronę mojego życia! Dziękuję Pani Grażyno!
Wanda Wanda napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:02 am:
2015-04-10
Wanda

Dziękuję za pozytywną energię!
Bardzo dziękuję Pani Grażynie za niesamowitą pozytywną energię , którą dzięki niej mam teraz w sobie 🙂 dziękuję za wsparcie i bezinteresowna pomoc w trudnych chwilach 🙂 Moje zycie po konsultacjach z Panią nabiera teraz rózowych barw , problemy zaczynaja rozwiązywac się same , a ja jestem bardziej spokojna i radosna .... Uśmiech , o którym Pani tyle mówiła zaczyna działać cuda . Ja wiecznie smutna , zapłakana , nie wierzaca w siebie hmmm dzięki Pani radom zaczynam promieniować , zczynam kochać siebie i wiem już , że jestem wartościową osobą , która ma moc 🙂 Polecam wszystkim , ponieważ Pani Grazyna to anioł - tak tak prawdziwy anioł 🙂 DZIĘKUJĘ
Halina Halina napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:01 am:
2015-04-20
Halina J.

Dziękuję Bogu, że postawił Cię na mojej drodze
Od dawna borykałam się z problemami rodzinnymi i ze zdrowiem. Pogubiłam się, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Jednego dnia weszłam przypadkiem na stronę Pani Grażynki zaczęłam czytać, co pisze i o czym. pomyślałam napiszę do Niej wiadomość, i tak zrobiłam . Opisałam jakie są moje problemy ,kłopoty, długo nie musiałam czekać. Pani Grażynka zajęła się mną, dała wskazówki co robić opracowała wszystko co dla mnie potrzebne poskładała moją rozbitą osobę w całość i pokazała drogę ,którą mam iść. Grażynko jesteś cudowną kochaną osobą, pomagasz ludziom w zdrowiu szczęściu doli i nie doli, dajesz rady uzdrawiasz pod każdym względem. Jeśli jeszcze jest jakiś problem dzwonię, zaraz tym problemem się zajmujesz. Jestem Ci naprawdę ogromnie wdzięczna, za to co dla mnie zrobiłaś i robisz. Wszystko co powiedziałaś ,co było jest a może się stać jest prawdą. Dziękuję z całego serca za wszystko co dla mnie zrobiłaś i robisz. Dziękuję Bogu że postawił Cię na mojej drodze, bo nie wiem jaki byłby koniec bez Twojej pomocy. Polecam Panią Grażynkę, takich ludzi w dzisiejszych czasach spotyka się rzadko. Spróbujcie sami, jeśli macie jakiś problem, przekonacie się sami .Kochana Grażynko wszystkiego dobrego niech Ci się szczęści i Bóg ma Cię w opiece pozdrawiam serdecznie.
Jurek Jurek napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:00 am:
2015-05-20
Jurek

Dziękuję!
Dziękuję Pani Grażyno za otwarcie mi oczu na życie i ludzi wokół mnie, za jasność w kierowaniu swoim życiem, za udostępnienie mi narzędzi do kochania i wspierania bliskich, w efekcie do spojrzenia na siebie jako istotę boską ,która stworzona jest do rozwoju duchowego i materialnego, te dwie rzeczy wydawały mi się odległe od siebie, teraz wiem ,że aby żyć w pełni piękna potrzebuję ludzi takich jak Pani, bezinteresownych, słuchających i dzielących się z innymi siłą i dobrem. Byłem mocnym sceptykiem a teraz stałem się otwartym na branie i dawanie, byłem w klatce swoich własnych roszczeń a stałem się szczęśliwym człowiekiem, dziękuję za przyjaźń i wsparcie. Chcę napisać także o tym,że bez pracy własnej owe zmiany w życiu są jedynie intelektualną iluzją. Pani Grażyna dała mi patrzenie na sprawy ,które trzeba zmieniać powoli i dogłębnie, w miłości i akceptacji tego co przynosi nam codzienność, dziękuję!
Ania Ania napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:59 am:
2015-07-19
Ania

Anioł na Ziemi
Na samym początku chciałabym bardzo podziękować Pani Grażynce za wszystkie mądre słowa, rady jakie mi przekazała. Poprosiłam o opis mojej osoby. Po kilku dniach sprawdzam pocztę i jest. Wszystko się zgadzało. Pani Grażynka mnie nie zna, mieszkamy w różnych częściach Polski, a napisała o mnie całą prawdę. Znała moje cechy charakteru, moje zalety i wady, problemy, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Od razu uwierzyłam w to, że Pani Grażynka ma dar jasnowidzenia, zwykły człowiek mógłby spróbować, aby naciągnąć na pieniądze, ale ona w swoim opisie niczego nie zmyśliła - każdy szczegół był prawdą. Przeżyłam rozstanie z chłopakiem, którego kochałam. Wtedy sięgnęłam po pomoc. Za sprawą Pani Grażynki ból powoli mijał. Nie wiem jak to się działo, ale jej "moce" sprawiły, że cierpienie odeszło. Na mojej drodze pojawił się inny człowiek (którego Pani Grażynka mi przepowiedziała), którego pokochałam. W żadnym wypadku nie jest to pogańskie, ta niezwykła kobieta działa z Bogiem. Każdej osobie, która ma problem (złamane serce) polecam Panią Grażynkę, na pewno pomoże. Taki Anioł na ziemi. Pozdrawiam.
Vera Vera napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:58 am:
2015-08-02
Vera

Dziękuję Ci bardzo
Grazynko kochana, dziekuje Ci bardzo za opracowanie zdrowotne i konsultacje. Wszystko co mowilas o sprawach terazniejszych i przeszlych zgadzalo sie co do joty. Dizekuje Ci za wszystkie porady dotyczace tak zdrowia jak i zycia, na wiele rzeczy otworzylas mi oczy, w innych dopingowalas do dzialania. Masz niezaprzeczalnie wielki dar, ktorym dzielisz sie z tymi, ktorzy do Ciebie przychodza. Wierze, ze nie bez powodu mialam to szczescie spotkac Cie na mojej drodze. Niech anioly czuwaja nad T
Wera Wera napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:57 am:
2015-08-04
Aga

Wiara
Panią Grażynkę "podesłał" mi przyjaciel w momencie kiedy przeżywałam rozstanie z moim chłopakiem. Po otrzymaniu opracowania, które ukazywało wszystko tak jak było i jest a później po rozmowie z Panią Grażynką i uświadomieniu mi, że wszystko czego pragniemy może do nas przyjść...czekam
Dzięki Pani Grażynce jestem spokojna i nastawiona na pozytywne działanie i to co ma do mnie nadejść
CDN
Pozdrawiam
Norbert Norbert napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:56 am:
2015-08-30
Norbert

Serdecznie dziękuję
Serdecznie dziekuje Pani Grazynie. jej porady uchronily mnie przed strata wielu niemalych pieniedzy. Pani Grazyna, w bardzo rzetelny oraz zyczliwy sposob doradza, tlumaczy, ... jest osoba, ktora ma na celu dobro innego czlowieka. i nie mowie tutaj tylko o zalozeniach. drzemie w niej sila i moc, ktora zmusza osobe do pracy nad soba, nad spojrzeniem z innej perspektywy niz dotychczas, na wiele spraw.
jestem pod wielkim wrazeniem -wiedza na temat kazdej plaszcyzny zycia.

zycze wszystkiego najlepszego.
POLECAM.
Małgosia Małgosia napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:54 am:
2015-11-07
Małgorzata

Podziękowanie za odnalezienie zguby i o wiele więcej
Chciałabym ogromnie podziękowac pani Grażynce, która mi ogromnie pomogła w odnalezieniu zguby. Bardzo cennego dla mnie pierscionka. Byłam pewna, że juz go nie odnajdę i wówczas, gdy opisałam pani Grażynce problem, Ona wiedziała, gdzie on jest ! i że się odnajdzie! To cudowny dar, jaki Pani posiada i dzieli się z innymi. Niezwykle trafne zdiagnozowanie wielu spraw i bardzo cenne wskazówki, dzięki którym życie odwraca się wciąż na lepsze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i bardzo polecam innym.
Krystyna Krystyna napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:53 am:
2015-11-15
Krysia

Grażynko z całego serca dziękuję
Dziękuję za rady , wskazówki.
Dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie duchowe.
Dziękuję, że znowu wierzę w siebie .
Dziękuję za tego kopa,którego od Ciebie dostałam i zaczęłam działać.
Moje życie szare zaczyna nabierać barw.
To co myślałem, że jest już niemożliwe
Jednak jest możliwe.
To dzięki Tobie kochana.
GRAŻYNKO jesteś WIELKA! !!
DZIĘKUJĘ
Monika P. Monika P. napisał/a 18 grudnia, 2015 o 1:25 pm:
Ponad rok temu pojawiła się w moim życiu Pani Grażyna Zygmunt. Sama mnie zaczepiła na facebooku. Początkowo wymieniałyśmy się poradami na temat leczenia naturalnego, a po jakimś czasie zaczęłyśmy rozmawiać o naszym prywatnym życiu. W tamtym okresie, nie wyglądało ona zbyt kolorowo. Malutkie dzieci ciągle chorowały, mąż alkoholik niszczył mnie psychicznie, ciągle brakowało pieniędzy, a wokół było pełno fałszywych przyjaciół. Dzięki wskazówkom Grażynki zaczęłam mocno pracować nad sobą. Wgląd w spokojną przyszłość i jej obecność duchowa przy mnie, dały mi siłę do ucieczki od męża. W tym momencie jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Jestem już po rozwodzie, z orzeczeniem winy po stronie męża, przyznano mi wysokie alimenty, dzieci są radosne, mam ciekawą pracę, którą lubię, same pomocne osoby wokół i piękne perspektywy na przyszłość. Kocham Grażynkę i dziękuję jej za wszystko. Pozdrawiam, przytulam i wysyłam buziaki.
Chuligan Chuligan napisał/a 11 grudnia, 2015 o 1:32 pm:
Małe wyjaśnienie

Kochana Grażynko, dziękuję Ci bardzo za skrypty runiczne, które dla mnie opracowałaś. Niektóre z nich zadziałały od razu i efekty były widoczne natychmiast. W innych przypadkach musiałam trochę poczekam lub jeszcze czekam, albo też efekty są, ale nie od razu wychodzą na powierzchnię. Wiele razy powtarzałaś mi, że muszę nauczyć się cierpliwości, że nie wszystko dzieje się od razu, że czasem efekty pojawiają się dopiero po jakimś czasie. No więc uczę się tej cierpliwości. Czasem mi się udaje, czasem nie. Ale wiem, że frustracja nie pomoże. Jeszcze nigdy się na Tobie nie zawiodłam i zawsze to, co mówisz jest zgodne z prawdą. Ufam Ci całkowicie.

Wróżenie z kart, przepowiadanie przyszłości, jasnowidzenie, skrypty runiczne, znaki... To wszystko to wielka odpowiedzialność. Osoba tym się zajmująca bierze na swoje barki ogromny ciężar, bo zmienia czyjeś życie. To nie jest zabawa. Wszystko to ma ogromną moc, z której nie zdajemy sobie sprawy. Dlatego musi to robić ktoś, kto się na tym naprawdę zna, kto jest do tego stworzony, ma dar. A Ty właśnie należysz do tego szacownego grona. Mogę Cię polecić każdemu z czystym sumieniem, bo wiem, że nikomu nie zaszkodzisz, a wręcz przeciwnie - dajesz z siebie wszystko i starasz się każdemu pomóc, jak tylko możesz. Ale ludzie powinni też wiedzieć, że nic nie przychodzi samo, że nie możesz dokonywać cudów, że muszą też sami w dużej mierze nad sobą pracować.

Dziękuję Ci jeszcze raz za Twoje serce i cenne wskazówki i życzę Ci wszystkiego, co najlepsze.
Anna Górecka Anna Górecka napisał/a 26 listopada, 2015 o 1:50 pm:
Wyjątkowi ludzie
są na świecie
co ogromne serca mają
z innymi dzielą się radością
oraz nieustanną miłością

wyjątkowi ludzie sercem patrzą na świat
szczere myśli mają

wyjątkowi ludzie
serce ogromne mają
chętnie pomagają

wyjątkowi ludzie
jak anioły zjawiają się
pomagać chcą

wyjątkowi ludzie
są na świecie
co ogromne serca mają
z innymi dzielą się radością
oraz nieustanną miłością

Krzysztof Pałka

Witam Cię tym wierszem Grażynko!

Tym wierszem, ponieważ należysz do wyjątkowych ludzi. Pomagasz innym, niesiesz nadzieję, spokój i radość w życie innych potrzebujących ludzi. Ja nazywam takie osoby...Ludzie o pieknych sercach.
Życzę Ci owocnej pracy...gdyż to jest praca...i radości z Twego daru i posłannictwa. Dzięki takim ludziom jak Ty, ten świat ma jeszcze barwy.

Dziękuję że Jesteś Słońce.

Pozdrawiam Cię serdecznie.