Przeskocz do treści

KSIĘGA GOŚCI

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP 3.235.29.190.
77 wpisów.
Zosia Zosia napisał/a 4 marca, 2020 o 12:47 am:
Moja historia spotkania na swojej drodze życia Pani Grażyny
Czemu akurat do takiej osoby ? Kontakt ,hmm .
Ogólnie byłam przekonana że to co robiłam do tej pory praca ,związki, relacje rodzinne ,ze wszystko jest tak jak powinno być, bo niby skąd miałam wiedzieć jak postępować w życiu, że można lepiej inaczej, że można od nowa .
Pierwszy telefon do Pani Grażyny Stach, w myślach się zastanawiałam, boże co jak mi powie coś czego nie chce wiedzieć, albo co będzie w obecnej sytuacji ,milion myśli na sekundę, bo jeśli Jasnowidz to widzi wszystko taki mętlik głowy mialam
.Dopiero jak usłyszałam głos w słuchawce ,spokojny wyciszający taki dający ukojenie duszy ,strach w tym momencie gdzieś odszedł. Rozmowa nie była długa ale intrygująca. Ale stwierdziłam, że póki co jest u mnie OK:) - nic bardziej mylnego .Weszłam w burzliwy związek, oczywiście wszystko tak szybko się toczyło, że nie zauważyłam że coś jest nie tak w tym moim związku. Praca poszła na bok ,myśląc ze chce założyć rodzinę to będzie najważniejsze.
Zaszłam w ciąże ,w 8 tyg poroniłam, wtedy zaczęło się wszystko, w pracy w ogóle nie szło,psychicznie siadalam.znajomych wokół tych którzy udawali że są pełno .A tak naprawdę byłam sama ,związek się rozpadł .Nie chciało mi się wstawać rano, ani do pracy ani w życiu nic dosłownie. Wtedy sięgnęłam po telefon i napisałam do Pani Grażyny.Nie była to rozmowa pouczająca tylko początek mojej pracy nad wszystkim ,tak jak bym zaczynała od początku Dostalam wskazówki co mam robić jak to wszystko naprawić, jak zacząć od czego. Zdajemy sobie sprawę ze mamy tyle osób wokół Siebie a tak naprawdę w tym momencie mojej pracy z Pania Grazynka otworzyłam oczy telefon od nich milczał, tylko jak coś chcieli dzwonili, - aby pogadać co oni maja w życiu jakie problemy to tak chętnie wyrzucali to z Siebie wylewali to wszystko na mnie ,no bo przecież ja wysłucham, tak robiłam wtedy. Pomoc im o każdej porze w każdym momencie. I w tym moim punkcie zwrotnym w życiu, dopiero do mnie dotarło kim dla nich jestem .
Musiałam zacząć się odsuwać od nich ,ciężko było i to bardzo bo zawsze mogli liczyć na mnie czyli dostawali moje serce.A w zamian nic ,lub próbował rządzić moim życiem dawać wskazówki jak mam postępować według ich zasad .Nie dosyć ze musiałam się podnosić po poronieniu, to jeszcze musiałam pracować nad sobą, prowadzić dom pracować i być zupełnie sama .Uczyć się pierwszych kroków dosłownie, Pani Grażyna pilnowała odgórnie tak to nazwę, jestem osoba zdyscyplinowana dlatego słuchałam sie czasem myślałam czy to warto bo było mi tak ciężko, z każdej strony po głowie dostawałam, z każdej. Ale zaufałam. Pani Grazynie ,że to co robię idzie w dobrym kierunku. Bylo bardzo trudno nagle Ci znajomi nie mieli po go dzwonić ,zero kontaktu tak jak by stanęli w miejscu ,ja czułam że mimo jest Ciężko posuwam się do przodu nie idę bo to był początek ,mojej pracy .Wskazówki Pani Grażyny zdyscyplinowanie ,,- owszem czasem się buntowalam ,myśląc po co to wszystko ,w pracy tez ciężko nie mialam,żadnej płaszczyzny na której mogłam odetchnąć, cały czas Walka o Siebie o wszystko i ze wszystkim.Ciezko było mi ,rozczarowanie, samotność a ja miałam wierzyć że będzie lepiej ,zwątpienie było częstym moim gościem.
Lecz na dzień dzisiejszy, powiem tak ,takiej drugiej Pani Grażyny Nie ma tyle naszej wspólnej pracy .Znajomi hmmm tamtych nie ma ,którzy mnie wykorzystywali są nowi ,którzy dają tyle ile dostają, praca cały czas jej pilnuje ,rozwijam i wdrażam nowe pomysły.
Praca prawie 2 lata z Pani Grażyna oczywiście z przerwami zapytacie czy warto i po co ? A po to żeby patrzeć na świat na Siebie na swoje życie własnymi oczami
Monika Monika napisał/a 29 stycznia, 2020 o 1:05 am:
CEL I SENS ŻYCIA;

wpis osoby, z którą pracowałam i odniosła ogromny sukces;

Była ciężko, było diabelnie ciężko. Walka toczyła się nie o przetrwanie, a o odnalezienie. Kochający rodzice, dzieci i całkowity brak porozumienia z nimi, jakbym była nie z innej planety, a z wyśmiewanego przez nich odległego wszechświata. Krytyka, kpiny, docinki niestety często pojawiają się w rodzinach. U mnie jednak dochodziło to już do absurdu, więc wycofana, pogodzona z sytuacją siedziałam w moim własnym małym świecie. Lata całe tkwiłam w przeświadczeniu, że jestem na właściwej drodze tylko nikt mnie nie docenia, a braku szacunku w ogóle nie zauważałam. Grażyna wiedziała, że u podstaw relacji z innymi leży odnalezienie siebie. Uświadomienie mi jaki jest mój cel w życiu przychodziło bardzo opornie. Wyrwać kogoś ze świata, w którym tkwił ponad 50 lat i pomimo tych samych ludzi na co dzień sprawić by stał się sobą? Każdy, kto znajdzie siebie, swój cel i swoje prawdziwe przeznaczenie już nie musi robić nic więcej. Jak myślicie ile jest osób, którym to się udało?

GDY POWIEDZIAŁAM JEJ, ŻE POWINNA MALOWAĆ, ŻE TO JEST KLUCZ DO JEJ SZCZĘŚCIA, PIENIĘDZY I NOWEGO ŻYCIA, JEJ SPOJRZENIE MNIE ZMROZIŁO. PRACOWAŁA NA UCZELNI. A TERAZ ........ KIM JEST ? SŁYNNĄ MALARKĄ..... LUDZIE ZAMAWIAJĄ U NIEJ OBRAZY, ALE PROSZĄ, ŻEBY OBRAZ PRZYNIÓSŁ IM ZDROWIE, ZWIĄZEK I FINANSE .

Więcej prac artysty znajduje się na stronie www.grafeeria.com
Krysia Krysia napisał/a 25 października, 2019 o 9:40 am:
Wszystko to prawda co piszesz Grażynko.
Kiedyś tak właśnie żyłam.
Zachukana, bojaźliwa,
Bojąca się mieć własne zdanie.
Po śmierci męża 15 lat byłam sama bo wszystkich facetów brałam tą samą miarą.
Można by było wymieniać i wymieniać.
Nic się nie układało.
I poznałam Ciebie.
Przy Twojej pomocy powoli zaczęłam inaczej patrzeć na swoje życie.
Trwało to latami sama wiesz.prawda?
Przede wszystkim zamknęłam przeszłość.
Definitywnie. Pewnie, że całkiem się nie da, ale zawsze mówię książka zamknięta i nie chcę do tego wracać.
Nauczyłam się, że przeszłość to nie wyrok dożywocia.
Powoli moje życie nazbierało kolorów.
Powoli zaczęło się układać dobrze i coraz lepiej.
Mam troje dzieci.
Obie córki żyją teraz i planami na przyszłość.
Nie sięgają pamięcią do przeszłości jeśli już to do chwil dobrych i żyje im się dobrze.
Natomiast syn siedzi wiecznie w przeszłości
W żalach, pretensjach I sam nie wie już czego chce. Nic mu się nie układa. Tragedia.
Wybaczyłam nawet najgorszym wrogom i śpię spokojnie.
Źli ludzie, którzy pojawiają się na mojej drodze, nazywam ich wampirami bo mnie przytłaczają po prostu kończę ten kontakt i od razu jest mi lepiej.
Naprawdę warto a nawet powiem trzeba dla samego siebie wybaczyć i po zamykać niektóre rozdziały z przeszłości.
Kto ma z tym problem
Polecam zwrócić się do Grażynki.
Ona pomoże i od razu inaczej się żyje.
krystyna krystyna napisał/a 24 października, 2019 o 7:27 am:
Przeszłość to nie wyrok dożywocia.
Teraźniejszość to tu i teraz i trzeba się cieszyć z każdego dnia i z małej rzeczy.
Przyszłość nie wiemy co tak naprawdę nam przyniesie, ale nie należy się jej bać.
Przecież mam już bagaż doświadczeń.
Dam radę. 😘 😘
Takiego myślenia i postępowania nauczyła mnie właśnie Grażynka.
Mam nowe plany i postanowienia na nowy rok i też zwrócę się do Grażynki z prośbą o opinię. 😘
Zawsze po takiej konsultacji czuję się pewniej i nie zmieniam zdania bo wiem co jest prawidłowe.
I nie obchodzi mnie co inni mówią.
To moje życie i to ja muszę je przeżyć.
Nikt za mnie nie umrze.
Dziękuję Grażynko 💋
Daria Daria napisał/a 24 października, 2019 o 1:53 am:
Dziś chcę pokazać, że praca i cierpliwość to wszystko co jest potrzebne, żeby zmienić to co wydawało się niemożliwe. Wczorajszy wpis mojej ulubienicy, z którą pracuję już długo i udało jej się uzyskać taki efekt, w który nikt nie wierzył. A jednak'

jestem z Ciebie dumna, dokonałaś niemożliwego. Całkowicie się zmieniłaś. Nawet więcej niż 180 stopni. Kiedyś nie słuchałaś, a teraz zmieniłaś wszystko co chciałaś zmienić na lepsze..”
Takimi słowami podsumowała mnie pani Grażynka podczas naszej ostatniej rozmowy telefonicznej.
Znamy się od kilku lat. Od tamtego czasu osiągnęłam bardzo wiele. Zastanowiłam się czego chcę i kogo chcę w moim życiu. Postawiłam na moja własna rodzinę. Nie było to łatwe. Totalnie nikt prócz mnie i mojej motywatorki pani Grażynki nie wierzył , że uda mi się zmienić bieg wydarzeń. Nikt nie wierzył, że moja rodzina jeszcze się poskłada, bo wszystko co nie fajne poszło bardzo daleko. Każdy był przeciwny, dosłownie każdy z mojego środowiska pukał się w głowę . Mówili daj sobie spokój, to nie ma sensu. Ja jednak nie podałam się i w 2,5 roku zawalczyłam i walczyć będę już zawsze.
Nie dajmy sobie innym decydować o tym co dla nas ważne. Nie dajmy i nie pozwalajmy na wściubianie nosa innych osób w nasze życie. Oni za nas naszego przecież nie przeżyją.
Teraz z panią Grażynka pracujemy nad kolejnymi zmianami w moim życiu. Ale zanim się one zadzieją musimy zagrzebać mentalnie to co jest złe, nie dobre i mi nie służy. Żegnamy przeszłość. Dzięki temu będę mogła iść naprzód. Już się nie boję, bo wiem że dam radę. Dziękuje pani Grażynko . Bez pani by się nie udało. Dziękuje 😘
Krysia Krysia napisał/a 14 października, 2019 o 5:12 am:
Krystyna Witaj Grażynko. Odniosę się do twego postu powiem na swoim przykładzie.
Wielka miłość, ślub,
Po trzech latach dziecko. Po dwóch następne i po roku wpadka i znowu ciąża.
Nikt nam w niczym nie pomógł dorabialismy się sami. Szło nam wszystko dobrze z radością i szczęściem..
I złożyło się tak, ze mieszkanie po teściach się zwolni bo układają sobie życie po rozwodzie. Zamieszkalismy. I jak to mówią jakby piorun strzelił w rabarbar.
Zaczęły się powoli choroby, kłótnie mniejsze i większe, problemy z pracą, brak pieniędzy... Tragedia.
To piekło na ziemi, które tam przeżyłam dziś wiem dlaczego.
Wtedy tego nie rozumiałam.wtedy nie miałam pojęcia o złej energii, o ludziach wampirach energetycznych, o tym że potrafi ktoś kogoś przekląć i zrujnować zycie.
Dziś to wiem i wierzę w to. Odczuwam kiedy mnie odwiedzi osoba, która zostawiła po sobie złą energię.
Nauczyłam się oczyszczać te pozostałości złej energii i mieć jak najmniejszy kontakt z takimi osobami.
Wiele lat było trzeba na to aby z zachchukanej wystraszonej kobiety stać się babą pewną siebie, pozytywnie myślącą. Nie ma rzeczy niemożliwych I z każdej sytuacji są dwa wyjścia.
To wszystko osiągnęłam przy Twojej pomocy, dzięki Twoim wskazuwkom. Dzięki współpracy z Tobą.
I za to wszystko jestem bardzo wdzięczna i dziękuję
Krysia Krysia napisał/a 12 października, 2019 o 7:49 am:
Krystyna Nickel Grażyna Zygmunt
A dlaczego?
Dzięki Tobie kochana. 😘
Ty mnie tego nauczyłaś. 😘
Nauczyłaś mnie mówić Nie.
Nauczyłaś mnie myśleć pozytywnie widzieć kolory a nie tylko szarości.
Nauczyłaś mnie inaczej patrzeć na świat.
Nie tylko oczami ale i sercem.
Nauczyłaś mnie kochać siebie i mój świat.
I pomimo, iż nie mam łatwego życia i tak je kocham.
Krysia Krysia napisał/a 7 października, 2019 o 8:38 am:
Krystyna Nickel Witaj Grazynko
Oj jest u mnie wiele
Co mi przepowiedziałaś
Doradziłaś
Ucieczka z pracy od wampira energetycznego
Mieszkanie dostałam?
Dostałam a było na nie
Ponad 35 osób
Fajnego faceta poznałam
Za mąż wyszłam raz jeszcze
Przeprowadzka następna
I najważniejsze u męza
Rak... Wyrok śmierci
Lekarze, rodzina
Wskazówki Grażynki
Walka, wiara, domowe
Odżywianie...
Pokonujemy bestie
Idzie ku dobremu...
Zawsze korzystam z porad i wskazuwek
GRAŻYNKI.
Polecam, cudowny człowiek.
😘😘😘
Pozdrawiam serdecznie ❤️
Monika Monika napisał/a 2 września, 2019 o 4:25 am:
TO JEST WPIS OSOBY, Z KTÓRĄ ODNIOSŁYŚMY SUKCES;

Dzisiaj przeprowadzam się do swojego własnego mieszkania. Mam wewnętrzny spokój i ogromną radość w sercu. Jestem zadowolona ze swoich zdrowych dzieci i z ciekawej pracy. Partnera nie mam, chociaż to żaden problem, bo są na wyciągnięcie mojej ręki. Mam się tylko zdecydować na odpowiednią osobę. Jestem sprawna, zadowolona z siebie i napełniona dobrą energią. Mam głowę wypełnioną pomysłami i pozytywnymi planami na przyszłość. Dzisiaj czuję się spełniona i na właściwym miejscu. 4 lata temu było zupełnie inaczej. Żyłam w małżeńskim koszmarze, przytłoczona nadmiarem obowiązków i z długami, które zafundował nam mąż. Sama musiałam dbać o mieszkanie, dzieci i żywność. Mąż najczęściej wyśmienicie bawił się z kolegami, dużo pił i tracił majątek w grach hazardowych. Czułam, że się duszę, że dłużej już nie dam rady. Czułam do męża obrzydzenie. Codziennie prosiłam Anioła Stróża o pomoc. Pewnego dnia mój Anioł napisał do mnie osobiście. Znalazł do mnie kontakt przez stronę na FB. Była to właśnie Grażynka. Początkowo pytała się tylko o zioła i sposoby leczenia różnych chorób. Stopniowo zaprzyjaźniałyśmy się i nabierałyśmy do siebie zaufania. Później dowiedziałam się, kim jest i czym się zajmuje. Podjęłyśmy wspólnie decyzję, że muszę zakończyć ten ciężki etap życia. Opuściłam mieszkanie i męża. Zabrałam ze sobą tylko dzieci i podstawowe rzeczy. Rozwiodłam się, znalazłam pracę, dzieci poszły do przedszkola i żłobka. Mieszkając u swoich rodziców przechodziłam katusze. Było strasznie. Codzienna przemoc psychiczna z ich strony. Z tym też już się uporałyśmy z Grażynką. Nastał spokój. Wiem, że będzie już tylko dobrze. Wiadomo, że bywają słabsze dni, ale wtedy sprawdzamy co jest tego przyczyną i naprawiamy to. Trzymamy ciągle rękę na pulsie. Od 4 lat żyję świadomie. Nie można usiąść w fotelu i czekać, aż ktoś naprawi za nas nasze życie. Nasz los, jest tylko w naszych rękach. Sam decydujesz co jest dla ciebie dobre, a na co się absolutnie nie zgadzasz. Masz na to wpływ. Taka osoba jak Grażyna jest Aniołem, który ma wgląd w twoją przestrzeń. Pokazuje ci skąd się wzięły twoje problemy i jak można je pokonać. Pokazuje ci najlepszą drogę wyjścia. Sama nie naprawi twojego życia. Do tego jest potrzebna twoja własna aktywność, twoja własna praca. Dostajesz wskazówki, ale to ty decydujesz co z nimi zrobisz. Dziękuję z całego serca, że Cię poznałam Grażynko. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłaś.
Krystyna Krystyna z Düren napisał/a 1 kwietnia, 2019 o 9:38 pm:
Kochana Grażynko.
Chciałam podziękować za dalsze wspieranie nas w walce z bestią, która zamieszkała w moim mężu.
Nie poddaję się ani na chwilę,
Nie wierzę w to co mówią inni, że mąż nie ma szans.
Robię wszystko co mi poradziłaś.
Mąż nabiera siły, dostał apetyt,
Przybrał na wadze dwa kilo.
Wierzę,że to dobry znak.
Dziękuję Tobie kochana.
Jesteś cudownym człowiekiem.
Pozdrawiam serdecznie 😘
Grażyna Grażyna napisał/a 11 marca, 2019 o 9:13 am:
Moja znajoma przyszła po ratunek dla córki. Ale sytuacja się zmieniła, gdy lekarz postawił diagnozę jej mężowi; rak. Pomóż,,,,
to jest jej wpis;
Krystyna Jestem wdzięczna Tobie kochana Grażynko i bardzo Tobie dziękuję.
Dziękuję za pomoc
Dziękuję za wsparcie
Dziękuję za Twoją energię
Dzięki której mój mąż powraca do zdrowia
Dziękuję za dobre rady,
Które mu pomagają zwyciężać
Tą bestię, która się w nim zagnieździła.
I dzięki Tobie nie zwątpiłam
Nie straciłam nadziei
Walczę o niego dalej.
Grażynko całym swoim sercem
Dziękuję Tobie.
Jesteś WIELKA.
Grażyna Grażyna napisał/a 8 lutego, 2019 o 1:11 am:
Jasia;
MOJE SPOTKANIA;

pracowałam z bardzo fajną, modą osobą. Starałam się jej pomóc, myślałyśmy o czymś innym, ale okazało się, ze trzeba na początek odprowadzić jej mamę i dziadka. Pewnej nocy pojawili się u mnie.
To jest trzeci i ostatni wpis jej na ten temat. Dziękuję Ci moja kochana;

Rozmowa trzecia
Odprowadzenie na drugą stronę naszej mamy.
Zwróciłam się z prośbą do siostry aby przygotowała się na następny dzień do pójścia na cmentarz. Mogłam te informacje przekazując jej za pomocą wiadomości sms gdyż ona jest zajęta w ciągu dnia przeróżnymi obowiązkami. Ku mojemu zdziwieniu siostra nie zadając zbędnych pytań obiecała że przygotuje 7 szt fioletowych podrzewaczy i kwiaty przewiązane szarfą w kolorze niebieskim w nadrukowane kropki. Taki był ulubiony przez naszą mamę fartuch .Ja obiecałam siostrze że zdzwonimy się wieczorem i wszystko jej wyjaśnić. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu siostra nie uznała mnie za wariatkę...Według instrukcji Grażynko siostra pożegnała mamę podziękowała jej za wszystko w imieniu nas czterech. Po tym siostra miała poczekać na znak od mamy......nie wiedziałyśmy jaki ale ale był... Nagle wiatr przestał wiać opowiadała mi siostra i zrobiła się cisza. Po tym siostra wyszła nie oglądając się .Pomimo tego że siostra na nasze szczęście wierzy w to wszystko wielkim zdziwieniem było mimo wszystko to że tuż za bramą cmentarza wiatr nadal wiał jak podczas wejścia na cmentarz i początkowego pobytu przy grobie. Tak więc misja się udała .Jakież było moje zdziwienie podczas rozmowy z Grażynka jak mi powiedziała że mama przecież mogła wyjść za mąż za kogoś innego. Mówi mi że przecież ten ktoś był naprawdę zakochany i lepszy dla mamy. Potwierdzam jej ten fakt i opowiadam że mama pokierowała się w tym wyborze rozumem a nie sercem co jednak okazało się wielkim błędem .Ojciec nie sprawdził się ani w roli męża ani ojca .

POWODZENIA MOJA KOCHANA...
jerzy jerzy z wrocław napisał/a 23 stycznia, 2019 o 10:48 am:
Od kilku lat od kiedy znam Panią Grażynę i konsultuję się z nią około dwa trzy razy w roku następują zmiany w moim myśleniu a co za tym idzie w realnym życiu. Nastawiam się na proces zmian, a on dzieje się w pewnym określonym czasie. Dla każdego płynie on inaczej i nie chodzi tu o daty lecz o realny czas przypisany każdemu z nas ,który jest potrzebny owym zmianom. Piszę tu o tym dlatego ,iż aby dokonały się w nas realne i trwałe zmiany nie wystarczy rozmawiać, użalać się nad sobą i czekać na cud, że ktoś, np. Pani Grażyna zrobi to za nas podczas godzinnej sesji. Lub jakaś magiczna różdżka poprawi nasze stosunki z rodziną i uporamy się na zawsze z osobistą przeszłością i uleczą się choroby narastające w nas przez lata np. z powodu skrywanej nienawiści do bliskiej nam osoby. Tego nie zmienia telefon do np. jasnowidza. Trzeba nam wystartować ze swoim planem na zmiany w samym sobie, być gotowym na nie i postanowić choćby zerwać z ludźmi -wampirami wokół nas oraz katami ,którzy utrwalają naszą wygodną postawę wobec życia zwaną byciem ofiarą !
Po tylu latach i konsultacjach z Panią Grażyną ,która w sposób niesamowity widząc moje osobiste sprawy wpłynęła na zmianę mojego losu, pomagała mi wybierać drogi i dawała sygnały o zdrowiu. Starałem się wypełniać jak najlepiej ustalenia, dokonywać zmian w przestrzeni wokół siebie i przede wszystkim żyć świadomie na co dzień ze swoimi ograniczeniami i talentami, nie marnować energii na zatargi, szukać swojej drogi nie bacząc aby komukolwiek dogadzać lub spełniać czyjeś oczekiwania( a byłem tak wychowany, na uprzejmego faceta i zawsze miłego).Oto takie rzeczy dzieją się w moim życiu, uczę się cierpliwości, eliminuje swoje wyuczone zachowania i schematy, które nie pozwalały mi kiedyś dostrzec prawdy. Wypełniam zalecenia i staram się nie opuszczać zadań domowych, po każdej rozmowie sporządzam notatki i podwijając rękawy zabieram się za prace nad sobą.
Polecam pracę z Panią Grażyną, ona uczy cierpliwości do nas samych , pokazuje przyczyny oraz drogi rozwiązania każdej złożonej sytuacji. Nie zapominając jednak o tym, że jej praca to często ryzykowne wdawanie się w nasze uwikłane życia, wchodzenie w pola negatywnych energii ,które nas otaczają a tym samym osłabiają osobę, która nam pomaga ,w tym wypadku Pani Grażyna . Dlatego trzeba szanować takich ludzi i nie oczekiwać od nich cudów ponieważ cudem jest każdy z nas, potrzebujemy tylko czasem pomocy innych, tych którzy widzą więcej, taki dostali dar, anielski.
Grażyna Grażyna napisał/a 28 grudnia, 2018 o 9:54 am:
MAM BARDZO BLISKĄ MI OSOBĘ. Jak mieszkała w Polsce, to zawsze była przy ,mnie i mi pomagała. Jest pielęgniarką, a ma taką wiedzę, ze lekarze mogą jej zazdrościć. JEST CUDOWNA, ASERTYWNA, WSPIERAJĄCA, PO PROSTU BARDZO JĄ KOCHAM. Teraz to ją los dopadł. Pracujemy razem, gdyby nie ona męża jej by już tu nie było. Gdy jej przekazuję informację, to sprawdza i prosi lekarzy, żeby też sprawdzali. Nie komentuje, nie neguje, ale pracuje. Dziękuję Ci za to, że wierzysz.
OTO JEJ WPIS; IRENKA.
10:02
Nigdy nie zastanawiamy się nad tym, że nasze życie może się w jednym momencie zmienić. Mąż miał wylew podpajęczy, potem dołączył się zawał mózgu. Byłam w takim stanie, że lepiej nie mówić.W którymś momencie napisałam do Grażynki , była ze mną i wspierała duchowo. Odpowiedziała od razu. Dałam dane męża i po chwili pisze, że jest on po operacji,o czym nie wiedziała, opisała lekarza jak wygląda. Stan męża był bardzo ciężki.Te wszystkie kroplówki co on miał podłączone,nie pomagały. Po twarzy było widać, że, jest zmęczony. Wszystko zaczęło się zmieniać,gdy Grażynka zaczęła wysyłać mu energię i oczyszczać.Tak jak powiedział lekarz, że ciało nie reaguje i się nie obudzi, że aparat będzie oddychać za niego. W tej chwili mąż oddycha samodzielnie, obie nogi reagują...Ale to jest wyłącznie zasługują Grażynki. Każdy dzień pisała do mnie. Mówiła co dzieje się. Miał infekcję nerek,problemy z jelitami, żołądkiem.Po jej oczyszczeniu.Wszystko wróciło do normy. Wczoraj np. powiedziała mi , żebym sprawdziła pod plecami z prawej strony, że tam coś jest. I faktycznie była maleńka nakrętka, którą pewnie zostawiła pielęgniarka.
Wysyłała. mężowi wczoraj energię. Powiedziała mi gdzie mam położyć dłoń.Po chwili zobaczyłam jak ciało męża reaguje w formie pojedynczych drgawek.Tak więc pracujemy z Grażynka , każdego dnia na powrotem do zdrowia męża.
Dodam jeszcze,ze jesteśmy oddalone,prawie 3 tys.km
Ad Hominem Ad Hominem z Warszawa napisał/a 18 grudnia, 2018 o 9:36 am:
Panią Grażynę znam już dobrych pare lat. Odkąd pamiętam, podczas każdej rozmowy informowała mnie o jednej sytuacji związanej z jakąs osobą. NIe mogłem sobie skojarzyć. Może to nie był mój czas. Czekałem prawie 5 lat, aby wszystko wyszło na jaw. I oczywiście, że kochana Pana Grażyna miała rację. To jest bezpodstawne. Wszystko wyszło, objawiło się. Nie było to miłe, ale pokazalo jak ludzie w tzw. "dobrej wierze" potrafią skomplikować życie innym. I tak też było w moim przypadku. Zastanawia mnie, po co to ludzie robią. Wszyscy mówią o miłości, o byciu dobrym, a kreują zło, i przykrość dla innych, korzystając z możliwości ciemnych energii.

Pani Grażyno, bardzo dziękuję za wsparcie I czuwanie w tym okresie nad moją drogą. Bez kokieterii, ale bez Pani nie byłbym w stanie sobie poradzić. W tym środowisku jest wiele osób, które nie są w stanie pomóc, jednakże naginają przestrzenie aby tylko osiągnąć swój cel.

Pani stoi bo pozytywnej stronie, pomaga Pani, wspiera I tłumaczy. Trzeba tylko słuchać. A wiele spraw może się szybciej rozwiązać na korzyść.

Jestem Pani bardzo wdzięczny. Za Pani wiedzę, oraz chęć czynienia dobra. Wszystkiego najlepszego. I działamy dalej, nie ma co się poddawać. Dziękuję
Grażyna Grażyna napisał/a 27 listopada, 2018 o 1:33 am:
Po rozmowie z przyjaciółką postanowiłam zwrócić się do Pani Grażynki o pomoc. Zaczęłyśmy pracę nad moim życiem. Jednak okazało się że moja mama która zmarła kilka lat temu nie odeszła. Pani Grażynka poprosiła o rozmowę. Powiedziała że mama ma zdeformowane stopy-zgadza się odpowiadam miała haluksy. Bolały ją biodra-tak było , miała mieć wstawianą endoprotezę. Lubiła fartuch niebieski w białe kropki-po krótkim namyśle mówię miała taki. Mówi p.Grażynka że jest z nią starszy siwy pan -odpowiadam że to pewnie mój dziadek a jej teść . Bardzo się lubili. Powiedziała p.Grażynka że widzi morze łez , dużo cierpienia , brak szacunku i złe traktowanie przez męża. Potwierdzam to wszystko. Tak było.To była nasza pierwsza rozmowa. Były jeszcze kolejne jeszcze bardziej zaskakujące mnie.Rozmowa druga
Grażynka opowiada o relacjach miedzy moim rodzeństwem. Mam trzy siostry. Mówi ze jedna ma żal do pozostałych o to że jej zdaniem lepiej nam się powodzi. Tak to prawda. Odkąd pamiętam taka była.Grażynka mówi dalej że nie widzi jednej z sióstr. Jakby wycofała się z naszej rodziny. Opowiadam Jej że to poniekąd tak jest. Siostra kilkanaście lat temu miała problem . Zwróciła się do księdza aby jej pomógł zrozumieć i dał odpowiedz na pytania na które ona nie potrafiła znaleźć odpowiedzi. Niestety zawiodła się. Odpowiedz znalazła w innej wierze. Od tej pory żyje według ich zasad. Ale z tego powodu nie uczestniczy w różnych wydarzeniach jak na przykład śluby chrzty komunie... Trzecia siostra miała operacje na na narządach kobiecych , marzła w nogi bardzo dużo przeszła w życiu mówi Grażynka -bardzo zdziwiona potwierdzam bo wszystko to jest prawdą.
Grażyna Grażyna napisał/a 27 listopada, 2018 o 1:31 am:
Gdy oczyszczam ludzi, bo dzieje się bardzo źle w ich rodzie na efekty trzeba poczekać. Oto wpis znajomego, który prosił o usunięcie klątwy z ich rodu;
Tutaj lub w mailu?
Obojetnie. JakPanu wygodnie.
Jak my s matkoi zapalily swieci na grobu i moja matka rozpocala sie modlic, ona powiedziela mnie ze bacyla ze przysli anioly I potem sama matka Boga Sw. Maria. Ona wziala duh naszei babci z sobie na niebo.
Potem my s matkoi poisli za wodom I kedy sie zwracyli na grobu nie bylo juz swiecie-oni sie spalili, I nie bylo nie znaka od nih.
Grob byl jak zapiecientowany
Duh babci te 2 lata od pogrzeba nie mial spokoju
A teraz-koniec. Dziękuje.
Grażyna Grażyna napisał/a 25 listopada, 2018 o 6:44 am:
TEN CZAS: wyjątkowa osoba.

Spotkałyśmy się i okazało się, ze to bardzo wrażliwa i asertywna osoba, która zmienia swoją przyszłość w błyskawicznym tempie. Ja opisałam po swojemu nasze spotkanie a to jest część jej relacji.

Zosia;
Po rozmowie z przyjaciółką postanowiłam zwrócić się do Pani Grażynki o pomoc. Zaczęłyśmy pracę nad moim życiem. Jednak okazało się że moja mama która zmarła kilka lat temu nie odeszła. Pani Grażynka poprosiła o rozmowę. Powiedziała że mama ma zdeformowane stopy-zgadza się odpowiadam miała haluksy. Bolały ją biodra-tak było , miała mieć wstawianą endoprotezę. Lubiła fartuch niebieski w białe kropki-po krótkim namyśle mówię miała taki. Mówi p.Grażynka że jest z nią starszy siwy pan -odpowiadam że to pewnie mój dziadek a jej teść . Bardzo się lubili. Powiedziała p.Grażynka że widzi morze łez , dużo cierpienia , brak szacunku i złe traktowanie przez męża. Potwierdzam to wszystko. Tak było.To była nasza pierwsza rozmowa. Były jeszcze kolejne jeszcze bardziej zaskakujące mnie.
Grażyna Grażyna napisał/a 24 października, 2018 o 4:31 am:
MOJA PRACA ENERGETYCZNA, DOBRE WIEŚCI;

Grażynko
Chciałam Ci napisać że u mnie wszystko dobrze,coraz lepiej
Sezon ruszył i zarobiliśmy dość dużo pieniążków,nie spodziewałam się takiego zysku
Tak że ze spokojem czekam na zimę,bez stresu zupełnie że nam zabraknie.
Dziękuję
Będę Cię informować na bieżąco jak u mnie sytuacja wygląda.
I przypominam że chciała bym byś do mnie na wiosnę przyjechała.
A jak możemy jeszcze zadziałać na odległość to powiedz,bo jestem zainteresowana .
W mojej głowie też się trochę pozmieniało,zmieniłam się. Ala.
Krystjan Krystjan z Warszawa napisał/a 6 października, 2018 o 9:14 am:
Pozdrowienia dla Grażynki 🙂
Grażyna Grażyna napisał/a 27 września, 2018 o 1:14 am:
Witaj Grażynko 🙂
Długo się zbierałam żeby do Ciebie napisać. Nie mogłam do tego jakoś podejść, dużo myślałam, ale stwierdziłam że jestem już gotowa. I tak to ze mną właśnie jest.

Piszę bo potrzebuję rozmowy z Tobą, pracy nad sobą, moim życiem, przyszłością i informacji.
Pierwszy raz miałyśmy kontakt w kwietniu 2016. Otrzymałam od Ciebie opracowanie, wskazówki jak mam dalej postępować, co zmienić i przerobić.
Minęły 2 lata, a moje życie uległo totalnej transformacji. Nie ma już tamtej Magdy z przeszłości. Z resztą przeszłość jest zamknięta. Teraz żyję swoim życiem, buduję rodzinę, a około 2 miesięcy po naszej pierwszej rozmowie pojawiła się miłość, motyle fruwały jak szalone w brzuchu, zaczęłam podróżować, doświadczać nowych rzeczy, zaczęły przychodzić dobra materialne, finanse się poprawiły, w pracy zawodowej weszłam na kolejny szczebel, wiele osób z mojego otoczenia odeszło, albo ja się odcięłam, pojawiły się oczywiście nowe. Moja świadomość na temat zdrowia również się zmieniła. Zmieniłam również trochę rzeczy w mieszkaniu. Na bieżąco robię porządki, oczyszczam jak tylko pojawia się nieładnie, robię miejsce na nowe. Często śledzę Twoje wpisy na FB i stosuję rady.
Na ten czas czuję się lżej, radośniej, bezpieczniej, pozytywne mam nastawienie do życia, więcej empatii ale... nie do końca chyba pewnie.
Nie zapomnę jak rozmawiałyśmy na początku. Trochę z niedowierzaniem podchodziłam do informacji, które mi przekazywałaś. Ale uwierzyłam, bo to na prawdę zaczęło się dziać. Układać krok po kroku. Rozpędziło się jak maszyna i zaczęło gnać do przodu.
Przekazałaś mi że wyjdę za mąż. Nie wierzyłam, bo byłam świeżo co po bolesnym psychicznie jak i fizycznie związku. A jednak, w tym roku wyszłam za mąż. Boję się tylko jednego, że stracę tego mężczyznę.
Grażyna Grażyna napisał/a 9 lipca, 2018 o 12:38 pm:
Beata'
Powiedziała pani żeby znaleźć młodego lekarza zjechałam pół kraju i go znalazłam i to on operował Julię i wszystko jest w porządku i wiem że wszystko będzie dobrze
Mariola Mariola z Londyn napisał/a 5 czerwca, 2018 o 12:12 pm:
Witam Pani Grażynko dziękuje pani za odpowiedz na moje pytanie kiedy była Pani w radiu akademickim razem z panią Dorotka. Powiedziała Pani ze dom jest i czeka na nas. Powiedziała Pani również ze mamy wziasc kredki i go sobie narysować i to zrobiliśmy. Dziś mamy już nasz stary drewniany wymarzony dom czekamy tylko na plany od pana architekta by ruszyć z jego przygotowaniami do stawiania naszych marzeń. Dziękuje
P.S. Nie wiem dlaczego ale zawsze kiedy słucham Pani wywiadów, wystąpień itp. Zawsze płacze nie mam pojęcia dlaczego. Jeszcze raz dziękuje Psni Grażynko 😘
Grażyna Grażyna napisał/a 1 czerwca, 2018 o 4:10 am:
PRACA KRYSI;
Dzień dobry chciałabym się podzielić moim doświadczeniem z Panią Grażynka, przygoda nasza zaczęła się niewinnie ,ja nie zdawała sobie sprawy że gdzieś się zgubiłam ,dopiero po 1 sesji zaczęło do nie docierać po kilku dniach ,dlaczego po kilku dniach ?wtedy pojawiały się różne sytuacje a ja je odczuwałam nie nie na sobie ale tak jak bym stała obok ,.Pani Grażynka dała schemat i poinformowała co może się dziać, ale wiadomo jak to z nami jest nie zobaczysz na własnej skórze nie uwierzysz. Zmiany zachodzą szybko ,koleżanki sytuację w pracy otoczenie, czujesz się czasami jak w filmie, masz świadomość pracy nad Sobą i to że mają nadejść zmiany a jednak dzień w dzień jesteś mile,zaskoczona.A więc każdy dzień zaczynam od barwy kolorów, żartuje, praca z kodem czyli to Co Pani Grażyna mówi na,wstępie co do Ciebie przynależy ,przestrzeganie zasad a raczej pracy nad Sobą ,czyli nawet zmiana kolorystyki ubioru idziesz co załatwić wcześniej, podchodziło się chaotycznie a teraz schematami zdajesz sobie sprawę że dzień Twój to nie szarości ani różowe kolory, tylko już inny odcień który wpływa na Cb i osoby otaczające czujesz się że możesz wszystko.
Grażyna Grażyna napisał/a 26 maja, 2018 o 11:38 am:
Pani Grażyno, nie uwierzy Pani! Chciałam rozstać się z mężem, opuścić ten dom, bo drogi, no i wrócić do Polski. I co się dzieje? Marek znalazł pracę w Polsce, właśnie kupiłam mu bilet na 27 maja , dom- wiadomo, ze teraz musi opuścić, a mój powrót? Widocznie nie mój czas jeszcze, i tak synek do 20 lipca ma szkole i nie ma opcji żebym wcześniej wyjechała. Ale jak się poukładało!!!!
Dziękuję, czytam każdego dnia ze świeczuszka, jak Pani mowiła 🙂
Pozdrawiam, Jola.
Monia Monia napisał/a 1 maja, 2018 o 11:56 am:
Grażynka pojawiła się w moim życiu w 2014 roku i od tamtej pory jest moim Aniołem. Podpowiedziała mi, w jaki sposób mam sama ze sobą pracować, żeby w moim życiu pojawiła się harmonia. Wyciągnęła mnie już nie raz z niezłego bagna. Mogę na nią zawsze liczyć. Dzięki Grażynce czuję się bezpiecznie. Jestem wdzięczna, że mogłyśmy się poznać.
Kasia Kasia z Zielona Góra napisał/a 1 maja, 2018 o 11:49 am:
Pani Grażyna zadzwoniła do mnie i wiedziała więcej niż ja sama, podała dokładnie moje cechy charakteru, zachowania, zarówno moje jak i osoby na której mi zależy. Doradziła nie tylko najlepsze wyjście z danej sytuacji ale także jak ona się zakończy. Jest to bardzo spokojna osoba, przy której najtrudniejsza sytuacja wydaje się do rozwiązania, od teraz mam nadzieję, że wszystko się ułoży dzięki Pani 🙂
Kasia Kasia z Mansfield napisał/a 29 kwietnia, 2018 o 3:14 pm:
Szczerze polecam P.Grazynke to bardzo ciepła i serdeczna osoba ,opis mojej osoby w wiekszosci bardzo sie zgadzal ,w tym roku mielismy wrocic do Polski i tez z tego powodu pisalam do pani Grazynki o porade jak sie potoczy zycie w Polsce ,wyjazd przesunal sie o rok 😉co tez p.Grazynka opisala piszac ze beda przesuniecia.Jestem bardzo zadowolona z porad i pewnie jeszcze skorzystam bedac juz w Polsce ,a czy sprawdzi sie przepowiedziana przyszlosc to sie dopiero okaze 😊Dziekuje Pozdrawiam serdecznie i sciskam😍
Grażyna Grażyna napisał/a 29 kwietnia, 2018 o 6:12 am:
Beata;
Pani Grażyno. Jestem wdzięczna i serdecznie dziękuję za siłę, którą dała mi
rozmowa z Panią. Siłę do trwania przy swoich przekonaniach. Za wiedzę i
wiarę, że upragnione zmiany nadejdą. Że przyjdzie ten moment, kiedy zrzucę
te "nie swoje buty" i w końcu wejdę na swoją drogę. Teraz zaś jest czas aby
się do tych zmian przygotować. Tak też czynię. Ta wiedza daje mi siłę aby
wzrastać (choć różnie z tym bywa hehe), pomimo przejściowych! sytuacji
układających się nie po mojej myśli. Żeby nie było tak kolorowo, to
otrzymałam również informację, że w tym procesie zmian nie obędzie się bez
trudu i walki, ale i nad tym popracujemy, mam nadzieję, jak przyjdzie pora.
Wiem, że to nie jest przypadek, że zwróciłam się akurat do
Pani o pomoc, bo przypadki nie istnieją. Na wspomnienie odbytej rozmowy
jestem wciąż niezmiennie wzruszona. Tyle ciepła i miłości na mnie spłynęło
od jednej osoby, że unosiłam się przez kilka dni nad ziemią. Właśnie takich
kontaktów pragnę. Te niechciane niech idą w zapomnienie. Jest Pani aniołem
w ludzkiej skórze, Pani Grażyno. Życzę Pani opieki Wysokich Energii i
życzliwości ludzkiej 🌻. I sobie również.
Grażyna Grażyna napisał/a 6 lipca, 2017 o 5:35 am:
Dzień dobry Pani Grażynko.
Jest postęp w sprawie z Pauliną. Zaraz po kontakcie z Panią rzeczywiście zaczęła się od Kasi odsuwać. Początkowo trochę z agresją, ale teraz już całkiem. Znalazła sobie nowe towarzystwo i niestety nową ofiarę.
Jeszcze próbuje mieszać Kasi w życiu buntując jej znajomych, ale mam nadzieję, że jej się to znudzi.
Z pryszczami jest nadal źle, ale może zacznie się uspokajać.
Zastanawiałam się czy może dla mnie ma Pani jakiegoś misia, bo też sobie nie radzę ze sobą.
Pozdrawiam i dziękuję. Ania.
Kasia Kasia napisał/a 24 maja, 2017 o 2:11 am:
23.05.2017

Pani Grażynko chciałam powiedzieć jeszcze jedną rzecz uratowała mi pani życie częściowo dlatego że wycofuje się z kupna tego domu który pani wysłałam dzięki pani wskazówkom że będą przeciągnięcia sprawdziłam wszystko dokładnie i faktycznie gdybym ja go kupiła to bym była zablokowana na dobry rok przez problemy jakie są w mieście z tym domem chciałam powiedzieć DZIĘKUJE ,DZIĘKUJE,
DZIĘKUJE
Monia Monia z Łódź napisał/a 14 czerwca, 2016 o 2:27 pm:
Od jakiegoś czasu obserwuję pracę Grażyny. Interesuje mnie jasnowidzenie od ponad 25 lat. Ponieważ sama posiadam pewne wrodzone umiejętności chciałam poznawać przyczyny, sposoby, możliwości korzystania z tego typu talentów przez innych. Lata studiów nad tym fenomenem, a zarówno umiejętności jak i wiedza rosną. Kiedy poznałam Grażynę znałam już wielu wybitnych uzdrowicieli, jasnowidzów i doradców - tych korzystających z pomocy różnych nauk i tych bazujących tylko na swoim darze. To co zaskoczyło mnie w działaniu Grażyny to całkowita i bezgraniczna czystości intencji, czyli coś co powinno być podstawową zasadą wszystkich pomagających innym. Natomiast to co wprawiło mnie w osłupienie, to jej umiejętność dostosowywania rzeczywistości do naszych potrzeb. Przez 25 lat przebywania z różnymi ludźmi w Polsce i za Granicą nie spotkałam się z takim darem. Niektórzy wpływają na losy innych ingerując w ich przeznaczenie i drogę. Grażyna widzi co się wydarzy, co było i co jest teraz. Potrafi w momencie zobaczyć wszystkie alternatywy i rozwiązania. Wie jakie zdarzenia przyniosą jakie konsekwencje. Wystarczy mały drobiazg zmienić, aby nasze pragnienie się spełniło. Grażyna wie co to za drobiazg. Kiedy daje komuś wskazówkę to tak jakby wręczała prezent spełniający wszystkie marzenia. Kiedy mnie zobaczyła wiedziała o mnie więcej niż ja sama o sobie. Dziwna to postać sama w sobie, niespotykana, niezwykła, wyjątkowa.

Dom, w którym nie ma relacji rodzinnych, Dzieci, które mają problemy, brak pieniędzy, niepokój o jutro wszystko można zmienić bez użycia czarów, magii, czy innych ingerujących sposobów. Poprosiłam Grażynę o wsparcie w kwestii egzaminów. Dlaczego świat cały nagle stał się sojusznikiem, przyjacielem, pomocą, jakby niebo całe było wsparciem?. Trudno to opisać. Każdy z nas jest w czymś dobry. Grażyna jest jak przedstawiciel światła, wręcza narzędzia do naprawy rzeczywistości.
Agnieszka Agnieszka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:45 am:
Podziękowania

Grażynko pojawiłeś się w moim życiu tak po prostu. Nasze drogi przecięły się i stałaś się mi bliska.
Dziękuję za wsparcie, ciepło i dobrą radę. Za ogromną miłość, którą mnie obdarzyłaś. Za to, że pokazałaś mi czym jest miłość, bo miałam bardzo spaczony obraz i nie wiedziałam co to znaczy kochać. Jesteś moją podporą kiedy słabnę, ale mały kamyczek przypomina mi, że cały czas przy mnie jesteś. Że czuwasz i tak naprawdę nigdy nie jestem sama.
Kiedy po raz pierwszy Cię usłyszałam dałaś mi nadzieję powiedziałaś " idą zmiany, jesteś na dobrej drodze, wszystko się ułoży". Z tą nadzieją wstaje co rano... codziennie powtarzam sobie w myślach, przed lustrem i na głos ...dam radę, bo jestem dzielna, bo jestem odważna, bo jestem piękna i życie jest piękne każdego dnia.
Dziękuję za ogrom energii, wiedzę i cierpliwość. Jesteś jak Anioł Stróż 🙂 pomarańczowy płomyk w szarości dnia.
Agnieszka z Gdańska
Grzesiek Grzesiek napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:44 am:
Co ja mogę napisać ponad to co już jest napisane. Jesteś piękną istotą. Mógłbym sobie tłumaczyć ze wszystko się zmienia bo sam to zrobiłem własnymi rekami i tak zapewne jest ... ale skąd pojawiła się siła która mnie do tego pcha i ludzie którzy mi zaczęli pomagać? Pojawiają się z każdej strony a ja wiem ze bez nich nie dałbym rady robić tego co robię ? Nie do końca rozumiem jak to robisz ale czy musimy rozumieć jak działa elektryczność aby zapalić lampkę?
Grzesiek
Magdalena Magdalena napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:44 am:
Odzyskałam nadzieję...

Grażynkę poznałam dzięki wspólnej Znajomej na Facebooku. Byłam nieco zagubiona, miałam wrażenie, że moje życie utknęło w jakimś martwym punkcie. Miałam na swoim koncie kilka znaczącym zmian, lecz w pewnym momencie straciłam wiarę w ich sens. Miałam ogromne problemy z finansami na co dzień, czułam się samotna i wiecznie zmęczona...przesypiałam popołudnia zamiast żyć i cieszyć się tym życiem?! Miałam już do czynienia z wróżkami, wróżbitami, jasnowidzami i innymi tego typu osobami. Nie zawsze z własnej woli, czasem odbywałam takowe sesje dla towarzystwa. Byłam jednak nieco sceptyczna w tych kwestiach, a wychodząc z takiego seansu, miałam poczucie straty pieniędzy i czasu. A co gorsza, w moim życiu nic się nie zmieniało. Grażynka, już od pierwszego kontaktu ze mną, skrupulatnie zabrała się do pracy. Nie miałam pojęcia, jak ogromnej wiedzy wymaga to, co Ona robi dla innych. Po przygotowaniu opracowania na parę dobrych stron, połączyłyśmy się głosowo. Już od pierwszych minut czułam w głosie tej kobiety niesamowite ciepło i dobroć. Słuchałam Jej słów jak zaczarowana. I nie chodzi tu o fakt, tego co do mnie mówiła, choć był on niezwykle istotny, ale sposób w jaki traktuje człowieka, ujął mnie dogłębnie. Krok po kroku, dzięki bliskim mi osobom, ale i ogromnemu wsparciu Grażynki, odzyskiwałam wiarę w siebie i w to, że moje życie jest dobre. Z zaskoczeniem obserwuje jak wiele rzeczy, o których mi od samego początku mówiła ta niezwykła kobieta, staje się rzeczywistością. Oprócz wiary, odzyskałam nadzieję i uśmiech na twarzy. Stałyśmy się sobie bliskie....i mam nadzieję, że tak pozostanie. Jestem wdzięczna za to, że jesteś Grażynko!
Magdalena
Agnieszka Agnieszka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:43 am:
2014-08-25
Agnieszka

Podziękowanie
Pani Grażyna, to wielki potencjał. Nie tylko widzi przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, ale wspaniale i konkretnie zajmuje się zdrowiem. Jeżeli konkretnie zależy nam na wyzdrowieniu-to nie odpuści, by tak się stało. Oczywiście do tego jest potrzebna nasza motywacja i współpraca. Potrzebowałabym dwóch stron, żeby opisać jak wielka pomoc i miłość płynie od Pani Grażyny-ale powiem w skrócie-jeżeli trafiasz do takiej osoby jak Ona, to nie jest to ani przypadek, ani ślepy los . To wspaniały zbieg okoliczności, który sprowadził do Ciebie Bóg i Anioły, bo "gdy wszystko wydaje się przegrane Bóg ma asa w rękawie" i tym ASEM jest Pani Grażyna. Dziękuję z serca to za mało, by wyrazić moją wdzięczność. Niech wszystko co robisz dobrego wróci do Ciebie zwielokrotnione i pomoc Twoja niech nigdy nie ustaje Aniele.
Jadwiga Jadwiga napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:42 am:
2014-08-25
Jadwiga

Dziekuję z serca !
Pani Grażyna potrafi tak dobrać odpowiednią terapię na TERAZ, żeby wszystko przebiegało jak najlepiej w powrocie do zdrowia. Pani Grażyna opracowuje diety przy przeróżnych schorzeniach, dopasowuje zioła , tak ,żeby nie kolidowały z lekami-jeśli ktoś je zażywa . Mnie Pani Grażyna wyprowadza z zaburzeń metabolicznych, które lekarz nazwał”zaawansowaną cukrzycą „-której oczywiście nie mam-bo moja trzustka jest zdrowa. Dzięki odpowiednio dobranej diecie chudnę, już około 8 kg ( ponad miesiąc stosowania diety ), cukier się stabilizuje i co mnie zupełnie zaskoczyło także ciśnienie się stabilizuje , na które leczę się od ponad 30 lat ( nadciśnienie). Dziś po niecałych 2 miesiącach stosowania diety i odpowiedniej dawki cynamonu-dokładnie ustalonej przez Panią Grażynę lekarz zmniejszył mi leki na nadciśnienie !!! Jestem taka szczęśliwa i wierzę, że pozbędę się w końcu ich w ogóle. I tych na ciśnienie i tych na cukier. Wszystkim serdecznie polecam porady Pani Grażyny, bo zajmuje się człowiekiem od początku do końca a nie po łebkach. Pani Grażyna to miła, ciepła osoba, pełna miłości. Życzę wszystkim takich fachowych porad pod okiem osoby pełnej miłości , wrażliwości i dobrego humoru. ". Dziękuję za wszystko z serca.
Michał Michał napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:41 am:
2014-08-27
Michał

Podziękowanie
Do Pani Grażyny trafiłem przez przypadek bo tak zdarzają się wielkie rzeczy. Chcę, aby takie przypadki zdarzały mi się codziennie ponieważ Pani Grażyna jest niezwykłą, ciepłą, pełna serca osobą.
Otrzymałem wiele cennych informacji, które pozwoliły mi się upewnić w słuszności drogi, którą podążam. Pani Grażyna to osoba
o charakterze dawcy. Przede wszystkim daje w zamian nie oczekując nic. Dlatego warto takiej osobie dać pieniądze w podziękowaniu za jej wsparcie. Jeśli ktoś inwestuje w siebie to pomoc Pani Grażyny jest wydatkiem, który zwraca się po stokroć.
Ja z ogromną ochotą robię co podpowiada mi Pani Grażyna bo wiem, że jej sugestie są trafne i pomogą mi znaleźć poszukiwaną równowagę w życiu i osiągnięcie celu życiowego.
Pani Grażyno dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła do tej pory i już nie mogę się doczekać kolejnej naszej rozmowy przez telefon.
Anna Anna napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:41 am:
2014-08-30
Anna P.

Dziękuję
Pani Grazynka, to niesamowita kobieta. Ma tyle ciepla i milosci, ze pewnie by podarowala je wszystkim ludziom na swiecie i jeszcze zostanie duzo jej. Ciesze sie ogromnie, ze mam Ja wsrod swoich bliskich i bardzo dziekuje. Pozdrawiam cieplutko.
Emilka Emilka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:40 am:
2014-08-31
Emilka

Podziękowania
Pani Grażynka to wspaniała Osoba,niezwykle ciepła i serdeczna.Posiada niesamowity dar. Dzięki jej pomocy wróciłam do zdrowia,odzyskałam siłę i chęć do życia. Jestem ogromnie szczęśliwa i wdzięczna że spotkałam Ją na swojej drodze. Polecam tym którzy chcą wyzdrowieć jak również osobom szukającym właściwej drogi w życiu. Dziękuję Pani Grażynko z całego serca:-)
Janka Janka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:39 am:
2014-09-01
Janka

Polecam
Pani Grażyna jest znakomitym "doradcą życiowym". Jej pomoc jest nieoceniona w każdej dziedzinie życia, zarówno w sprawach zdrowotnych, zawodowych, duchowych jak i prostych sprawach życiowych. Dzięki niej zaczynam lepiej rozumieć siebie i harmonizować swoje życie. A do tego cudowna aura jaka otacza Panią Grażynę i ciepło które z niej bije powoduje, że rozmowa z nią już jest terapeutyczna. Bardzo się cieszę że mogłyśmy się poznać:)
Fortuna Fortuna napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:39 am:
2014-09-02
Fortuna

Wdziecznosc
Jestem wdzieczna Bogu, Wszechswiatowi, Calosci ze trafilam na Pania Grazynke.Skromna , kompetentna, uczciwa i pelna troski. Polecam.Dziekuje z calego serca.
Aśka Aśka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:38 am:
2014-09-03
AŚKA

Serdeczne PODZIĘKOWANIE
Pani Grażynka to nie człowiek...to ANIOŁ który czuwa nade mną o każdej porze dnia i nocy.Dzięki temu że uwierzyłam w jej dar i umiejętności jestem osobą szczęśliwą.Wydaje mi się że moi poprzednicy powiedzieli już wszystko i ja się pod tym podpisuję,ale chciała bym jeszcze wspomnieć o moim przypadku........Trafiając w ręce Pani Grażynki miałam duże problemy ze zdrowiem i z nadwagą,chorowało mi bardzo dziecko i żaden z lekarzy przez 3 lata nie był w stanie nam pomóc...I wtedy takiej pomocy udzieliła nam właśnie Pani Grażynka.Dzięki jej potencjałowi i tym jak umiejętnie dawała mi z dnia na dzień wskazówki schudłam 7kg w 2tyg.uregulowało mi się ciśnienie i spadł mi cholesterol,a co najważniejsze,że miałam mieć biopsję wątroby a teraz zrobiłam wyniki i wszystko jest dobrze....i mój 6letni synek od 5miesięcy również jest zdrowy co wcześniej było dla nas koszmarem...3 lata był na antybiotykach z bardzo małymi przerwami:-))))...Ja podałam tu tylko przykład zdrowia ale myślę że warto skorzystać z porad Pani Grażynki nie tylko jeśli chodzi o zdrowie ale w każdej dręczącej nas sprawie...JEST OSOBĄ WYŚMIENICIE UZDOLNIONĄ z sercem otwartym dla każdego zagubionego człowieka :-)))POLECAM wszystkim!!!!!!!a Pani Grażynce życzę z całego serca aby wszystko dobro jakie oferuje innym wróciło do niej z wielokrotnością...Pozdrawiam
Jula Jula napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:37 am:
2014-10-14
Jula

droga zawodowa - nasz potencjał
Pani Grażynka jest niebywale ciepłą i serdeczną osobą. O wielkim Sercu! Można czuć się przy Niej całkowicie swobodnie, co uważam jest istotne przy tematach dotyczących naszych bardzo osobistych spraw. Daje ważne wskazówki dla naszego rozwoju, z których warto skorzystać. Mocno wierzy w drugiego człowieka, tak mocno, że tę wiarę w niego „przenosi” energetycznie i w sposób automatyczny, co jest bardzo odczuwalne. Zwróciłam się do Pai Grażynki szukając swojej ścieżki zawodowej. Otrzymałam ważne dla mnie informacje o swoim potencjale, talentach. Pokrywały się one z moimi wcześniejszymi odczuciami i intuicją; wow! Warto skorzystać z rozmowy z Panią Grażynką i z jej wskazówek, by pełniej realizować się w życiu i doświadczać spełnienia. A oto przecież chodzi!!!
Tomek Tomek napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:37 am:
2014-10-21
Tomek

Podziekowanie
Bardzo miła i pomocna osoba. Na początku dość sceptycznie podszedłem do jej pracy, trwało to do momentu aż wszystko nie zaczęło się sprawdzać.Pomogła mi podjąć decyzje w sprawie moich dalszych poczynań zawodowych i nie tylko,także w aspekcie zdrowia sprawdza się świetnie.Dziękuje bardzo pani za pomoc w podjęciu decyzji dalszego rozwoju zawodowego tego właśnie potrzebowałem.
Magorzata Magorzata napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:36 am:
2014-10-25
Małgorzata

Świadomość marzeń
Pani Grażynka pomogła mi zwrócić uwagę na intuicję i na to czego chcę w życiu. Słuchania otoczenia i wiary w siły, które czuwają nad nami. Poradziła też w sprawach żywieniowych. Doradziła też metodę dwupunktową, która bardzo mi pomaga. Od dnia rozmowy wszystko się zmienia w cudowny sposób. Każdy dzień przynosi dobre wiadomości i spełnia się co powiedziała. Będzie dobrze - mówi Pani Grażynka - i tak się dzieje. Jeszcze raz dziękuję za poradę i polecam z całego serca.
Anna Anna napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:35 am:
2014-10-28
Anna

PODZIĘKOWANIE
Razem z córką mam duży kłopot materialny i finansowy,a który sięgnął zenitu po śmierci mojego męża. Zwróciłam się o pomoc do Pani Grażyny, która z wielkim pietyzmem zaleciła oczyszczenie mieszkania, palenie świec intencjalnych, zastosowanie metody dwupunktu, przeczytanie poleconych tematycznych książek. Sama też dokonała oczyszczenia osób z tym problemem związanych. Dowiedziałam się co mam spożywać a czego nie, co jest dla mnie korzystne a co nie, o słabych punktach mojego organizmu, a na które mam zwrócić swoją uwagę. Wyczuwm wielką dbałość w niesieniu pomocy przez Panią Grażynę, a która wynika z głębokiego szacunku i miłości dla człowieka.Składam szczere podzękowanie za to, że nie pozostawiła mnie Pani samą. Świadomość tego jest dla mnie dużym wsparciem.Bardzo dziękuję.
Sławek Norwegia Sławek Norwegia napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:34 am:
2014-10-28
Sławek Norwegia

Dziękuję
Dziękuje Pani Grażyno za zaangażowanie ogromną miłość i sympatie do Mnie za bezwarunkową miłość która rodzi się we Mnie coraz bardziej i bardziej i pragnie rozkwitu dziękuje że naprowadziła Mnie Pani na wiele aspektów na które powinienem zwrócić uwagę by w pełni się uzdrowić 🙂 Dziękuje za opracowanie postaram się wprowadzić pozytywne zmiany w moją przestrzeń życia codziennego. Dziękuje i również wysyłam Pani moją bezwarunkową miłość .
Marek z Anglii Marek z Anglii napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:17 am:
2014-11-12
MAREK K.

USMIECH
PANI GRAZYNA TO FAJNA BABKA ROZMAWIA SIE Z NIA SWIETNIE JEST MILA I SERDECZNA:)POZDRAWIAM:)
Jerzy Jerzy napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:16 am:
2014-11-15
Jerzy

Drogowskaz na drodze życia
Czytając dokonane wpisy , niewątpliwie nie będę oryginalny i pewnie nic nowego , odkrywczego w swoim opisie nie wniosę , ale mimo to zdecydowałem się , aby takowy wpis uczynić , a to z prostej przyczyny , chcę być kolejnym potwierdzeniem wartości i znaczenia pani Grażynki .Absolutnie zgadzam się z osobami , które wcześniej dokonały wpisów , opisując swoje doświadczenia w kontakcie z panią Grażynką.Od pierwszego kontaktu , czyli rozmowy telefonicznej , byłem pod miłym wrażeniem pani Grażynki i czułem , że to co mówi do mnie jest jak najbardziej spójne i właściwe względem mojego problemu.Pani Grażynka jest osobą pełną ciepła , pogody ducha , wręcz o gołębim sercu , która oddaje się sprawie – problemowi , z którym się doń zwracamy.Otrzymałem sporą garść cennych informacji, wskazówek , rad , a wręcz poleceń, które niewątpliwie pozwolą mi pozbyć się uciążliwego problemu , który ciąży mi od lat.Posiadam bardzo dobrą intuicję ( niestety dawniej ignorowałem jej sygnały ), która pozwala mi ocenić sytuację , a jedynie brakowało mi takich konkretnych uwag , porad , takich drogowskazów na drodze życia.Pani Grażynka umiejętnie wskazuje przyczynę problemu i doradza jak go usunąć , ale to każdy z nas musi dokonać wyboru i podjąć decyzję. Intuicja jest tym głosem wewnętrznym , który pozwala właściwie wybrać.Jestem absolutnie pewien , że w drodze do poznania pani Grażynki nakierowały mnie dobre Duszki , które się mną opiekują i które mają na celu , aby moje życie było wartościowe , radosne i abym z miłością podchodził do każdego mojego przeżytego dnia i tego nadchodzącego , za pośrednictwem pani Grażynki mamy możliwość usłyszeć to w naszym zrozumiałym potocznym języku.Każdemu polecam kontakt ( co zresztą to już czynię ) z panią Grażynką i jestem pewien , że osoby te będą tego samego zdania i odczucia , którego ja doznałem.
Maciek z Anglii Maciek z Anglii napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:15 am:
2014-11-16
Maciek, Anglia

DZIEKUJE!
Grazynko, dziekuje Ci za to, ze Widzisz, Wspierasz, Pomagasz i Motywujesz. Masz niezwykly dar i kazdy kontakt z Toba, to jest doswiadczenie bezposredniej bliskosci Stworcy, ktory widzi rzeczy okiem Prawdy i tylko Prawdy. Pozdrawiam serdecznie!
Paweł Piotr Paweł Piotr napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:14 am:
2014-12-05
Paweł Piotr

Polecam
Polecam wszystkim rozmowę z Panią Grażyną, jest ciepłą i serdeczną osobą, jest jak światło latarni na morzu, która pokazuje w którym kierunku mamy płynąć.Serdecznie Dziękuję Pani Grażyno.
Wdzięczna ósemka i dziewiątka Wdzięczna ósemka i dziewiątka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:13 am:
2014-12-06
Wdzięczna Ósemka i Dziewiątka

Agnieszka i Mariusz
Pani Grażynko, dziękujemy Ci za Twoją opiekę i wsparcie kiedy wydaje się, że grunt wali się i pali pod nogami, Ty zawsze patrzysz i widzisz, że nie ma drogi bez wyjścia. Radzisz co zrobić, co zmienić, jak zmodyfikować swoje życie,swoje nawyki żywieniowe, swoją postawę, żeby iść właściwą drogą. Nigdy nie mówisz, że się nie uda. Zawsze motywujesz, że wszystko zależy od nas samych, nie od złotych środków . Każdy z nas jest złotym środkiem dla samego siebie. Umiesz to wydobyć z człowieka motywując go, aby ruszył "tyłek " i zaczął działać. Za te wszystkie rady, motywacje, serdeczność, ciepłe słowa, niech Bóg da Ci zdrowia, obfitości i niech zawsze Cię za rękę trzyma. Kochamy Cię. Agnieszka z Mariuszem , Wiktorią i całą resztą 🙂
Paweł Paweł napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:12 am:
2014-12-08
Paweł

podziękowanie
Serdecznie dziękuję za otrzymaną pomoc. Do Pani Grażyny trafiłem niecałe 2 miesiące temu, kiedy moja sytuacja osobisto-finansowa była juz na tyle skoplikowana i nieznośna ,ze postanowiłem poprosić kogoś widzącego o pomoc. "Przypadkiem" trafiłem na informacje o Pani Grażynie i postanowiłem napisać. Dziś uśmiecham się bo w zasadzie kilka ważnych spraw, jednoczesnie zostało rozwiązanych w jakiś sposób, nie ważne w jaki ,ale coś się poukładało. Pojawiły się ciekawe perspektywy a przyszłość znów jawi mi się w pięknych kolorach.
Emilia Emilia napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:11 am:
Emilia

Nadzieja
Pani Grażyno, dziękuję za wskazówki, pomoc, zrozumienie i wsparcie.Jestem wdzięczna, że dane mi było z Panią porozmawiać i że mogła mi Pani udzielić doradctwa. Wniosło to w moje życie o wiele więcej pewności i i śmiałości w podejmowaniu decyzji. Życzę samych wspaniałych chwil i dalszego rozwoju. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo Pani dziękuję.
Emilka Emilka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:10 am:
2014-12-26
Zbyszek

Serdeczne i bardzo szczere Podziękowania dla Pani Grażynki
Pani Grażynko ,bardzo ,ale to naprawdę bardzo Pani dziękuję za to ,że ze wszystkimi problemami ,wątpliwościami mogę się do Pani zwrócić i nigdy moje wiadomości do Pani nie pozostają bez odpowiedzi.Wiem i zdaję sobie sprawę Pani Grażynko ,że jestem ciężkim i trudnym ze tak nazwę "Pacjentem" i podziwiam Panią za to że jeszcze znosi Pani te moje upadki .Dziękuję za wszystkie wskazówki,porady które płyną z czystego Pani serca .Życzę Pani wielu sukcesów w nowym 2015 roku i Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystko co otrzymałem i otrzymuję od Pani.Pani Grażynko .
Andrzej Andrzej napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:10 am:
2015-01-01
Andrzej

Dziękuję za działanie w wierze dobrego jutra
Dzień Dobry Pani Grażyno, jestem przedsiębiorcą i jak większość osób prowadzących działalność gospodarczą prowadzę aktywny tryb życia. Każdy dzień przynosi wiele ciekawych wyzwań, uruchamiając emocje takie jak : radość tworzenia, budowanie relacji z ludźmi, zaduma nad wartościami w życiu. Pojawiają się również emocje, które powodują że zastanawiam się nad decyzjami, które podejmuję, jak wpłyną na moją i innych przyszłość. Ostatnie lata nauczyły mnie myśleć i ufać. Ufać życiu, że będzie dobrze ale przede wszystkim ufać Bogu, a Bóg to życie. Ufność, wiara musi być połączona z działaniem, działaniem w wierze dobrego jutra. Zauważam w moim życiu dobre, pozytywne zmiany, zmiany na wielu płaszczyznach mojego życia. Zauważam również zmiany na naszej wspaniałej ziemi, gdzie żyjemy, sporo ludzi jest zdezorientowana, ale to jest właśnie początkowy efekt tych zachodzących zmian. Zauważam, że naprawdę spora część ludzi ufa życiu świadomie, świadomie ufa w dobre jutro. Ufa i zaczyna działać, działa w wierze dobrego jutra. Pani Grażyno, serdecznie dziękuję za prowadzoną przez Panią działalność. Pani propaguje, zachęca i niejednokrotnie uruchamia ufność i wiarę wśród ludzi. Pobudza Pani do działania w wierze dobrego jutra nawet wtedy kiedy u człowieka, tu w tym czasie nadciągają ciemne chmury, być może są już intensywne, mocne opady deszczu, może nawet nadciągnęła już burza z mocnym porywistym wiatrem. Pani jest jak nadzieja, jak promyk światła, jak ... ufność. Tak, ufność w lepsze jutro, tego nam trzeba – wiary i działania. Pani właśnie to robi, motywuje, daje porady, wskazówki, które płyną z czystego serca i powoduje, że życie się wznosi, że towarzyszem życia staje się śmiałość i pewność w kroczeniu przed siebie. Dokonując tego wpisu jest już nowy 2015 rok, składamy sobie życzenia ufając, że będzie to dobry rok. Również ja składam życzenia noworoczne Pani, Pani Grażyno jak i wszystkim czytającym ten wpis: dużo zdrowia, pogody ducha, miłości, cierpliwości, życzliwości, tolerancji, dystansu, równowagi i poczucia humoru, łagodności do świata i siebie samego na każdy dzień życia uruchamiając działanie w wierze dobrego jutra.
Janina Janina napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:09 am:
2015-01-23
Janina

Zawsze pomocna
To miło wiedzieć że są jeszcze ludzie na których zawsze można liczyć i zwrócić się z każdym pytaniem i problemem. Pani Grażyna swoją osobą sprawia, że tylko od słuchania jej porad człowiek ma wrażenie że pokonuje swoje problemy. A do tego celne uwagi i propozycję szybko zmieniają nas (i naszą sytuację) na lepsze. Bardzo dziękuję że Pani Jest.
Promyk Promyk napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:07 am:
015-01-28
Promyk

DZIĘKUJĘ PANI GRAŻYNO...
Za Pani pomoc w trudnych dla mnie momentach, okazane mi serce i cierpliwość, za zaangażowanie i szeroko pojętą empatię do ludzi. Jestem pod wrażeniem tego co potrafiła Pani zrobić z moją pełną wątpliwości głową, że udało mi się uwierzyć w szczęśliwe zakończenie w sytuacji, która wydawała się beznadziejna. Ma Pani ogromny dar i cieszę, że spotkałam Panią na mojej drodze, na chyba największym do tej pory zakręcie. Jak wyjdę z niego na prostą przyjadę na drugi koniec Polski żeby Panią uściskać. Dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa, za to, że inaczej patrzę w przyszłość i za spokój w mojej głowie, czyli za coś, czego teraz najbardziej potrzebuję... Nazwała mnie Pani ostatnio Promykiem, ja mówię o Pani: mój Anioł...
Chuligan Chuligan napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:06 am:
2015-02-04
Chuligan

Dziękuję z całego serca 🙂
Grażynko kochana, jesteś niesamowitą osobą, ciepłą, empatyczną, a do tego potrafiącą dać człowiekowi kopa. Dzięki Tobie moje życie się zmienia, uwierzyłam w swoje możliwości i talenty, a przede wszystkim pozbyłam się ogromnych obciążeń, które nade mną wisiały. Będę Ci za to wdzięczna do końca życia 😀 Mówisz do mnie Promyku, ale to Ty jesteś Promykiem, który rozświetla ludziom drogę 😀
Marta Marta napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:06 am:
2015-03-22
Marta

Dziękuję to za mało 🙂
Kochana Grażynko, odmieniłaś moje życie! Dziękuję z całego serca. Sprawiłaś, że uwierzyłam w siebie. Sprawiłaś, że wszystko zaczęło się w moim życiu zmieniać na lepsze. Przyciągam teraz do siebie same pozytywne sytuacje i pozytywnych i pomocnych ludzi. Dzieje się tak wiele, następuje tyle zmian. Wszystko wywraca się do góry nogami, ale w bardzo dobrym tego słowa znaczeniu. Niech Cię Bóg błogosławi. Wszystkiego co najlepsze Kochana.
Dorota Dorota napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:05 am:
2015-03-25
Dorota

Dziękuję
Pani Grażynka jest niezwykłą kobietą,która ma ogromny dar od Boga. Jest niesamowitą, ciepłą, życzliwą osobą. Pomaga,wspiera, motywuje, za co jestem ogromnie wdzięczna. Niech Bóg ma w opiece Panią Grażynkę.
Biedroneczka Biedroneczka napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:04 am:
2015-03-27
Biedroneczka

Odmieniłaś moje życie
Serce ty moje, dziękuję, że pojawiłaś się w moim życiu. Jesteś kochana, a twój dar jasnowidzenia jest ogromny. Dzięki tobie czuje się silna. Odmieniłaś moje życie na lepsze, a raczej zaczarowałaś je, żeby było wspaniałe 🙂 Po twojej ingerencji mam dużo energii, dobre zdrowie i portfel obfituje w coraz większą gotówkę. Jeszcze raz dziękuję!
L L napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:03 am:
2015-03-29
I.

Nie ma rzeczy niemożliwych
Jestem ostatnią osobą, która mogła się tu pojawić. Zawsze sceptyczna realistka - oto ja. Zakręt życiowy, bałagan w mojej głowie oraz historia mojej przyjaciółki sprawiły, że zdecydowałam się napisać do Pani Grażynki. To była jedna z mądrzejszych decyzji w moim życiu:) Dzięki Pani, cokolwiek wydawało mi się wcześniej problemem nie do rozwiązania...obecnie jest tylko problemem 🙂 Przyszłość znów widzę w jasnych barwach - chcę żyć i korzystać z życia... Mam wrażenie, że nie ma rzeczy niemożliwych...jestem zmotywowana....a do tego co chwilę otwieram buzię coraz szerzej ze zdumienia....kiedy do mnie dociera, że "Pani Grażyna miała rację, wspominała o tym". Nie wiem jak...nie wiem jak to możliwe...ale nie potrzebuję rozumieć....po prostu zaufam ten jeden raz...wbrew swej naturze:) Dziękuję z całego serca...nie tylko za to, co zrobiła Pani dla mnie, przede wszystkim za to, co zrobiła Pani dla mojej przyjaciółki. Tylko Pięknych Dni Pani Grażynko:)
Dorota Dorota napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:02 am:
2015-03-29
Dorota

Dała mi Pani skrzydła!
Czasami tracimy wiarę, że to, co najpiękniejsze jest jeszcze przed nami; że po burzy wychodzi słońce a czasami jest nawet tęcza. Jestem Pani wdzięczna, za optymizm, życzliwość i za to, że pokazała mi Pani że to, o czym marzę czeka za rogiem. Dała mi Pani skrzydła; teraz lecę w tą słoneczną stronę mojego życia! Dziękuję Pani Grażyno!
Wanda Wanda napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:02 am:
2015-04-10
Wanda

Dziękuję za pozytywną energię!
Bardzo dziękuję Pani Grażynie za niesamowitą pozytywną energię , którą dzięki niej mam teraz w sobie 🙂 dziękuję za wsparcie i bezinteresowna pomoc w trudnych chwilach 🙂 Moje zycie po konsultacjach z Panią nabiera teraz rózowych barw , problemy zaczynaja rozwiązywac się same , a ja jestem bardziej spokojna i radosna .... Uśmiech , o którym Pani tyle mówiła zaczyna działać cuda . Ja wiecznie smutna , zapłakana , nie wierzaca w siebie hmmm dzięki Pani radom zaczynam promieniować , zczynam kochać siebie i wiem już , że jestem wartościową osobą , która ma moc 🙂 Polecam wszystkim , ponieważ Pani Grazyna to anioł - tak tak prawdziwy anioł 🙂 DZIĘKUJĘ
Halina Halina napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:01 am:
2015-04-20
Halina J.

Dziękuję Bogu, że postawił Cię na mojej drodze
Od dawna borykałam się z problemami rodzinnymi i ze zdrowiem. Pogubiłam się, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Jednego dnia weszłam przypadkiem na stronę Pani Grażynki zaczęłam czytać, co pisze i o czym. pomyślałam napiszę do Niej wiadomość, i tak zrobiłam . Opisałam jakie są moje problemy ,kłopoty, długo nie musiałam czekać. Pani Grażynka zajęła się mną, dała wskazówki co robić opracowała wszystko co dla mnie potrzebne poskładała moją rozbitą osobę w całość i pokazała drogę ,którą mam iść. Grażynko jesteś cudowną kochaną osobą, pomagasz ludziom w zdrowiu szczęściu doli i nie doli, dajesz rady uzdrawiasz pod każdym względem. Jeśli jeszcze jest jakiś problem dzwonię, zaraz tym problemem się zajmujesz. Jestem Ci naprawdę ogromnie wdzięczna, za to co dla mnie zrobiłaś i robisz. Wszystko co powiedziałaś ,co było jest a może się stać jest prawdą. Dziękuję z całego serca za wszystko co dla mnie zrobiłaś i robisz. Dziękuję Bogu że postawił Cię na mojej drodze, bo nie wiem jaki byłby koniec bez Twojej pomocy. Polecam Panią Grażynkę, takich ludzi w dzisiejszych czasach spotyka się rzadko. Spróbujcie sami, jeśli macie jakiś problem, przekonacie się sami .Kochana Grażynko wszystkiego dobrego niech Ci się szczęści i Bóg ma Cię w opiece pozdrawiam serdecznie.
Jurek Jurek napisał/a 1 czerwca, 2016 o 9:00 am:
2015-05-20
Jurek

Dziękuję!
Dziękuję Pani Grażyno za otwarcie mi oczu na życie i ludzi wokół mnie, za jasność w kierowaniu swoim życiem, za udostępnienie mi narzędzi do kochania i wspierania bliskich, w efekcie do spojrzenia na siebie jako istotę boską ,która stworzona jest do rozwoju duchowego i materialnego, te dwie rzeczy wydawały mi się odległe od siebie, teraz wiem ,że aby żyć w pełni piękna potrzebuję ludzi takich jak Pani, bezinteresownych, słuchających i dzielących się z innymi siłą i dobrem. Byłem mocnym sceptykiem a teraz stałem się otwartym na branie i dawanie, byłem w klatce swoich własnych roszczeń a stałem się szczęśliwym człowiekiem, dziękuję za przyjaźń i wsparcie. Chcę napisać także o tym,że bez pracy własnej owe zmiany w życiu są jedynie intelektualną iluzją. Pani Grażyna dała mi patrzenie na sprawy ,które trzeba zmieniać powoli i dogłębnie, w miłości i akceptacji tego co przynosi nam codzienność, dziękuję!
Ania Ania napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:59 am:
2015-07-19
Ania

Anioł na Ziemi
Na samym początku chciałabym bardzo podziękować Pani Grażynce za wszystkie mądre słowa, rady jakie mi przekazała. Poprosiłam o opis mojej osoby. Po kilku dniach sprawdzam pocztę i jest. Wszystko się zgadzało. Pani Grażynka mnie nie zna, mieszkamy w różnych częściach Polski, a napisała o mnie całą prawdę. Znała moje cechy charakteru, moje zalety i wady, problemy, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Od razu uwierzyłam w to, że Pani Grażynka ma dar jasnowidzenia, zwykły człowiek mógłby spróbować, aby naciągnąć na pieniądze, ale ona w swoim opisie niczego nie zmyśliła - każdy szczegół był prawdą. Przeżyłam rozstanie z chłopakiem, którego kochałam. Wtedy sięgnęłam po pomoc. Za sprawą Pani Grażynki ból powoli mijał. Nie wiem jak to się działo, ale jej "moce" sprawiły, że cierpienie odeszło. Na mojej drodze pojawił się inny człowiek (którego Pani Grażynka mi przepowiedziała), którego pokochałam. W żadnym wypadku nie jest to pogańskie, ta niezwykła kobieta działa z Bogiem. Każdej osobie, która ma problem (złamane serce) polecam Panią Grażynkę, na pewno pomoże. Taki Anioł na ziemi. Pozdrawiam.
Vera Vera napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:58 am:
2015-08-02
Vera

Dziękuję Ci bardzo
Grazynko kochana, dziekuje Ci bardzo za opracowanie zdrowotne i konsultacje. Wszystko co mowilas o sprawach terazniejszych i przeszlych zgadzalo sie co do joty. Dizekuje Ci za wszystkie porady dotyczace tak zdrowia jak i zycia, na wiele rzeczy otworzylas mi oczy, w innych dopingowalas do dzialania. Masz niezaprzeczalnie wielki dar, ktorym dzielisz sie z tymi, ktorzy do Ciebie przychodza. Wierze, ze nie bez powodu mialam to szczescie spotkac Cie na mojej drodze. Niech anioly czuwaja nad T
Wera Wera napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:57 am:
2015-08-04
Aga

Wiara
Panią Grażynkę "podesłał" mi przyjaciel w momencie kiedy przeżywałam rozstanie z moim chłopakiem. Po otrzymaniu opracowania, które ukazywało wszystko tak jak było i jest a później po rozmowie z Panią Grażynką i uświadomieniu mi, że wszystko czego pragniemy może do nas przyjść...czekam
Dzięki Pani Grażynce jestem spokojna i nastawiona na pozytywne działanie i to co ma do mnie nadejść
CDN
Pozdrawiam
Norbert Norbert napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:56 am:
2015-08-30
Norbert

Serdecznie dziękuję
Serdecznie dziekuje Pani Grazynie. jej porady uchronily mnie przed strata wielu niemalych pieniedzy. Pani Grazyna, w bardzo rzetelny oraz zyczliwy sposob doradza, tlumaczy, ... jest osoba, ktora ma na celu dobro innego czlowieka. i nie mowie tutaj tylko o zalozeniach. drzemie w niej sila i moc, ktora zmusza osobe do pracy nad soba, nad spojrzeniem z innej perspektywy niz dotychczas, na wiele spraw.
jestem pod wielkim wrazeniem -wiedza na temat kazdej plaszcyzny zycia.

zycze wszystkiego najlepszego.
POLECAM.
Małgosia Małgosia napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:54 am:
2015-11-07
Małgorzata

Podziękowanie za odnalezienie zguby i o wiele więcej
Chciałabym ogromnie podziękowac pani Grażynce, która mi ogromnie pomogła w odnalezieniu zguby. Bardzo cennego dla mnie pierscionka. Byłam pewna, że juz go nie odnajdę i wówczas, gdy opisałam pani Grażynce problem, Ona wiedziała, gdzie on jest ! i że się odnajdzie! To cudowny dar, jaki Pani posiada i dzieli się z innymi. Niezwykle trafne zdiagnozowanie wielu spraw i bardzo cenne wskazówki, dzięki którym życie odwraca się wciąż na lepsze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i bardzo polecam innym.
Krystyna Krystyna napisał/a 1 czerwca, 2016 o 8:53 am:
2015-11-15
Krysia

Grażynko z całego serca dziękuję
Dziękuję za rady , wskazówki.
Dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie duchowe.
Dziękuję, że znowu wierzę w siebie .
Dziękuję za tego kopa,którego od Ciebie dostałam i zaczęłam działać.
Moje życie szare zaczyna nabierać barw.
To co myślałem, że jest już niemożliwe
Jednak jest możliwe.
To dzięki Tobie kochana.
GRAŻYNKO jesteś WIELKA! !!
DZIĘKUJĘ
Monika P. Monika P. napisał/a 18 grudnia, 2015 o 1:25 pm:
Ponad rok temu pojawiła się w moim życiu Pani Grażyna Zygmunt. Sama mnie zaczepiła na facebooku. Początkowo wymieniałyśmy się poradami na temat leczenia naturalnego, a po jakimś czasie zaczęłyśmy rozmawiać o naszym prywatnym życiu. W tamtym okresie, nie wyglądało ona zbyt kolorowo. Malutkie dzieci ciągle chorowały, mąż alkoholik niszczył mnie psychicznie, ciągle brakowało pieniędzy, a wokół było pełno fałszywych przyjaciół. Dzięki wskazówkom Grażynki zaczęłam mocno pracować nad sobą. Wgląd w spokojną przyszłość i jej obecność duchowa przy mnie, dały mi siłę do ucieczki od męża. W tym momencie jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Jestem już po rozwodzie, z orzeczeniem winy po stronie męża, przyznano mi wysokie alimenty, dzieci są radosne, mam ciekawą pracę, którą lubię, same pomocne osoby wokół i piękne perspektywy na przyszłość. Kocham Grażynkę i dziękuję jej za wszystko. Pozdrawiam, przytulam i wysyłam buziaki.
Chuligan Chuligan napisał/a 11 grudnia, 2015 o 1:32 pm:
Małe wyjaśnienie

Kochana Grażynko, dziękuję Ci bardzo za skrypty runiczne, które dla mnie opracowałaś. Niektóre z nich zadziałały od razu i efekty były widoczne natychmiast. W innych przypadkach musiałam trochę poczekam lub jeszcze czekam, albo też efekty są, ale nie od razu wychodzą na powierzchnię. Wiele razy powtarzałaś mi, że muszę nauczyć się cierpliwości, że nie wszystko dzieje się od razu, że czasem efekty pojawiają się dopiero po jakimś czasie. No więc uczę się tej cierpliwości. Czasem mi się udaje, czasem nie. Ale wiem, że frustracja nie pomoże. Jeszcze nigdy się na Tobie nie zawiodłam i zawsze to, co mówisz jest zgodne z prawdą. Ufam Ci całkowicie.

Wróżenie z kart, przepowiadanie przyszłości, jasnowidzenie, skrypty runiczne, znaki... To wszystko to wielka odpowiedzialność. Osoba tym się zajmująca bierze na swoje barki ogromny ciężar, bo zmienia czyjeś życie. To nie jest zabawa. Wszystko to ma ogromną moc, z której nie zdajemy sobie sprawy. Dlatego musi to robić ktoś, kto się na tym naprawdę zna, kto jest do tego stworzony, ma dar. A Ty właśnie należysz do tego szacownego grona. Mogę Cię polecić każdemu z czystym sumieniem, bo wiem, że nikomu nie zaszkodzisz, a wręcz przeciwnie - dajesz z siebie wszystko i starasz się każdemu pomóc, jak tylko możesz. Ale ludzie powinni też wiedzieć, że nic nie przychodzi samo, że nie możesz dokonywać cudów, że muszą też sami w dużej mierze nad sobą pracować.

Dziękuję Ci jeszcze raz za Twoje serce i cenne wskazówki i życzę Ci wszystkiego, co najlepsze.
Anna Górecka Anna Górecka napisał/a 26 listopada, 2015 o 1:50 pm:
Wyjątkowi ludzie
są na świecie
co ogromne serca mają
z innymi dzielą się radością
oraz nieustanną miłością

wyjątkowi ludzie sercem patrzą na świat
szczere myśli mają

wyjątkowi ludzie
serce ogromne mają
chętnie pomagają

wyjątkowi ludzie
jak anioły zjawiają się
pomagać chcą

wyjątkowi ludzie
są na świecie
co ogromne serca mają
z innymi dzielą się radością
oraz nieustanną miłością

Krzysztof Pałka

Witam Cię tym wierszem Grażynko!

Tym wierszem, ponieważ należysz do wyjątkowych ludzi. Pomagasz innym, niesiesz nadzieję, spokój i radość w życie innych potrzebujących ludzi. Ja nazywam takie osoby...Ludzie o pieknych sercach.
Życzę Ci owocnej pracy...gdyż to jest praca...i radości z Twego daru i posłannictwa. Dzięki takim ludziom jak Ty, ten świat ma jeszcze barwy.

Dziękuję że Jesteś Słońce.

Pozdrawiam Cię serdecznie.