USTAWIANIE I OCZYSZCZANIE DOMÓW

Dom to podstawa. Gdy dom jest zdrowy to wszystkie aspekty życia się równoważą i zaczynamy normalnie funkcjonować. Leczenie domów jest jednym z aspektów mojej pracy. Po uzdrowieniu domu zaczyna się inne życie. Wraca zdrowie, finanse, dobre relacje rodzinne i zawodowe, nie ma kłótni i sprzeczek, inaczej odnoszą się do nas dzieci. Dawniej tylko mówiło się, że „ściany posiadają pamięć”. Udowodniono, ze ściany gromadzą energię wszystkich szczęśliwych i smutnych chwil bytowania ludzkiego. Tajemnicza emisja płynąca ze ścian domu nie jest łatwa do usunięcia. Ma dużą, bo wieloletnią trwałość. Dlatego mówimy o domach, że mogą być szczęśliwe lub fatalne. Szkoda, że nikt nie bierze tego pod uwagę przy wycenie, kupnie i sprzedaży domu.
Domy mogą korzystnie wpływać na nastrój, samopoczucie człowieka a także na jego zdrowie. Przez nasze zachowanie jakby nagrywamy w ścianach domów model naszej rodziny. Utrwalamy w nich rodzaj naszego zachowania – naszych emocjonalnych uniesień. Nie zdajemy sobie sprawy, że w ten sposób wzmacniamy albo niszczymy naszą wspólnotę rodzinną. Że ostra, przykra i podniesiona emocjonalnie wymiana myśli przez krzyk powinna odbywać się zawsze poza naszym domem. Zgromadzona destrukcyjna „zła energia” w wyniku wibracji narasta i po upływie pewnego czas może łatwo doprowadzić do tragedii i tragedię. Są domy smutne, chore, nieszczęśliwe. Niestety bez usunięcia tych energii , nic dobrego tam nas nie czeka.Jeżeli potrzebujesz takiej pomocy, napisz….

–    polecane przez szamankę Dorę Rosłonską

Miejsce, w którym żyjemy – Ziemia, nasz dom/mieszkanie, nasza Ciało – to uświęcona przestrzeń dla nas. Warto zadbać, by było jak najkorzystniejsze dla nas i oczywiście opiekować się nim z Miłością. Jak to zrobić? Oczywiście podpowie Ci intuicja, ale jest jeszcze wspaniała osoba – Grażyna Jasnowidz – która posiada na ten temat wiedzę.
Niech dzień Ostary i jego energie połączą Was ze swoim Domem – Ziemią, Ciałem, Sercem, miejscem, gdzie mieszkasz.
Dziękuję Grażynko, że Jesteś <3

https://www.youtube.com/watch?v=_DLdJd0nrt8

http://grazyna-zygmunt.pl/

GRAZYNA-ZYGMUNT.PL

UZDRAWIANIE DOMÓW I MIESZKAŃ
Czasami człowiek zastanawia się, dlaczego wchodząc do swojego mieszkania zaczyna źle się czuć. Powoli narasta w nim gniew i niepokój. Jego dzieci są pobudzone i nieposłuszne. Dorośli kłócą się między sobą. Nie można w nocy zasnąć, ani zrelaksować się w ciągu dnia. Ludzie i zwierzęta tam przebywające często chorują, a do tego wszystkiego ciągle coś się psuje. Pieniądze się go nie trzymają, albo nie chcą do niego przyjść.
Bardzo często okazuje się, że przyczyną tych wszystkich trudności jest zła energetyka mieszkania, w którym przebywa. Powodów tego może być kilka np. jakaś nieprzyjazna dusza została tam uwięziona, energia jest zablokowana lub krąży nieprawidłowo, pomieszczenia w mieszkaniu i ich zawartość jest niedostosowana do siatki bagua w feng shui, koloryt pomieszczeń nie jest dostosowany do kodu urodzenia poszczególnych domowników lub zostały nieświadomie otwarte portale z energią choroby czy nieszczęścia.
To wszystko można naprawić, poustawiać na nowo. Czasami wystarczą dwa dni, aby w mieszkaniu zapanowała harmonia, spokój i dobrobyt.
ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ OFERTY
Twoje mieszkanie lub dom zostaną uzdrowione, oczyszczone ze złych energii i odpowiednio zabezpieczone. Nareszcie będziesz mógł wziąć głęboki oddech i spojrzeć w przyszłość z optymizmem i radością.
JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ, TO ZADZWOŃ DO mnie LUB NAPISZ NA MAILA:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hrhcy8jqyiI&t=1579s